تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 24416 تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1395
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: برنامه های تلویزیونی از تبلیغات پیامکی ارزش افزوده درآمد های میلیاردی در ماه کسب می کنند و جایزه اندکی می دهند.
پیامک های ارزش افزوده همچنان توسط اپراتورهای تلفن همراه ارسال می شود و درآمدهای میلیاردی از این راه نصیب گردانندگان می شود.

در این بین صدا و سیما که همواره از کمبود بودجه گله مند است مسابقات و برنامه های بسیاری برای جذب درآمد از این راه را تدارک می بیند.

پیامک های ارزش افزوده اینگونه هستند که شرکت و یا سازمانی با ارسال پیامک به مخاطبان هزینه ای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان از مخاطب دریافت کرده و این پیامک ها معمولا روزانه ارسال و همه روزه نیز این هزینه به حساب مشترک نوشته می شود.

اما هیچ گاه گزارش دقیقی از پیامک های ارسالی توسط مخاطبان شرکت کننده در این برنامه ها که می توان به راحتی درآمد حاصل از آن را محاسبه نمود مخابره نمی شود.

روز گذشته برنامه مشاوره شبکه آموزشی که همه روزه مسابقه ای پیامکی (ارزش افزوده) در برنامه قرار می دهد تعداد شرکت کننده در برنامه را ناخواسته اعلام کرد.

در هنگام قرعه کشی برای مشخص شدن برندگان دوربین بر روی لب تاپ مجری رفت و میهمان برنامه نیز باید از بین حدود ۲۰۷ هزار شرکت کننده برندگان را مشخص می کرد.

هزینه شرکت در مسابقه نیز برای هر پیامک ۱۲۰ تومان در نظر گرفته شده و با یک حساب سرانگشتی درآمدی۲۵ میلیون تومانی تنها از یک برنامه نصیب تهیه کنندگان می شود.

حال اگر این برنامه ۲۰ روز در ماه پخش شود درآمد حاصله ۵۰۰ میلیون تومان می شود اما جالب است بدانید این برنامه در روز تنها ۲۰۰ هزار تومان به برندگان جایزه می دهد که در ماه عدد ۴ میلیون تومان بدست می آید.

البته در پایان ماه هم یک برنده ۱۵ میلیون ریالی به یکی از شرکت کنندگان پرداخت می شود، همانطور که مشاهده می کنید درآمد این برنامه در ماه حدود نیم میلیارد تومان است اما جایزه تعیین شده کمتر از ۶ میلیون تومان می باشد!

Twitter Google+ Facebook
1,694 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه