تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 30646 تاریخ انتشار : 22 تیر 1395

ثامن پارسیان مرکزی

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: انتقال حساب‌های تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان ثامن‌‌الحجج به بانک پارسیان آغاز شد.

به گزارش بانک مردم، طبق اطلاعیه بانک مرکزی سپرده‌گذاران تا سقف ۱۰ میلیون تومانی می‌توانند با در دست داشتن گواهی خود به شعب بانک پارسیان مراجعه کنند و مبلغ ۳۵ میلیون تومان از سپرده خود را ریافت کنند و مابقی حساب خود را مسدود نگه دارند. برخی از سپرده‌گذاران در تماس با بانک مردم این موضوع را تایید کردند و حساب خود را با ثامن‌الحجج تسویه کردند.

همچنین مدیرکل نظارت بر بانکها و موسسات اعتباری بانک مرکزی از انتقال سپرده‌گذاری های تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان در تعاونی ثامن الحجج به بانک پارسیان خبر داد.

 عباس کمره‌ای با اشاره به پرداخت سپرده‌های نزد ثامن تا سقف۳۵ میلیون تومان به سپرده‌گذاران افزود: بقیه سپرده‌ها تا حداکثر سقف ۱۰۰ میلیون تومان به مدت یکسال تحت عنوان سپرده در بانک پارسیان باقی خواهد ماند.

وی با اشاره به تسویه یا تمدید سپرده‌گذاری ها پس از پایان یکسال مدت تعیین شده ،تصریح کرد: بانک پارسیان از محل فروش دارایی هایا دریافت اقساط تسهیلات و سایر روشها بقیه بدهی به سپرده‌گذاران را تعیین تکلیف می کند.

مدیرکل نظارت بر بانکها و موسسات اعتباری بانک مرکزی با اشاره به تعیین بانک پارسیان از سوی شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی به عنوان عاملیت رفع این مشکل ادامه داد: گام بعدی رفع نگرانی سپرده‌گذاران تعیین تکلیف سپرده‌گذاریهای تا ۲۰۰ و ۳۰۰ میلیون تومان است.

کمره‌ای با دعوت سپرده گذاران به آرامش و حوصله برای رفع این مشکل گفت : ‌بانک مرکزی و سایر مراجع همه ذی نفعان موسسه تعاونی ثامن الحجج را تحت پوشش قرار خواهند داد.

وی با اشاره به تفاهم ایجاد شده برای وضعیت کارکنان این موسسه ادامه داد: ۱۵۰۰ نفر از کارکنان موسسه تعاونی ثامن الحجج به زودی در فرآیند استخدام از طریق گروه بانک پارسیان جذب خواهند شد.

کمره‌ای در خصوص ارائه سود به سپرده‌گذاری هایی که در یکسال زمان تعیین شده به بانک پارسیان منتقل می شود ، افزود : اگر ورودی های بانک پارسیان از محل فروش دارایی ها و سایر راهکارها قابل توجه باشد روی این گزینه هم فکر خواهد شد.

کمره‌‌ای با اشاره به کندی جمع‌‌آوری اطلاعات در مراحل اول و ارزیابی آن در حال حاضر گفت: پیشنهاد اولویت سپرده‌گذاران برای دارایی ها و املاک مورد بررسی است.

 

Twitter Google+ Facebook
3,414 views
نظرات
  1. بدبخت سه‌شنبه 22 تیر 1395

    چرا تکلیف همه رو مشخص نمیکنن؟؟؟
    بانک مردم لطفا پیگیر این تعداد هم باشین ما فقط شما رو داریم
    ۴۰۰ تا سپرده دارم دارم دیوانه میشم به قران

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه