تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 35310 تاریخ انتشار : 2 شهریور 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: محسن بیگلری نماینده مردم سقز و عضو کمیسیون صنایع مجلس سوال از وزیر اقتصاد در مورد وضعیت سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج را به کمیسیون اقتصادی مجلس فرستاد.

به گزارش بانک مردم، بیگلری که در تذکر شفاهی امروز نسبت به وضعیت بد سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج به مسوولان هشدار داده بود به این تذکر اکتفا نکرد و طرح سوال از وزیر اقتصاد را به کمیسیون مربوطه یعنی کمیسیون اقتصادی ارجاع داد.

بیگلری در این طرح سوال از وزیر اقتصاد سوالات متعددی پرسیده است که محتوای آنها چرایی بی‌توجهی به وضعیت سپرده‌گذاران است. بیگلری پرسیده: اگر موسسه متخلف است چرا بانک مرکزی خود اقامه دعوا نمی‌کند؟ چرا میزان دارایی‌های بانک موسسه را برای مردم شفاف‌سازی نمی‌کنید؟ آیا خبر دارید هزاران خانواده در اثر این مشکل از هم پاشیده‌اند؟ چرا ورود نمی‌کنید؟

به گزارش بانک مردم، می‌توانید تصویر سوال از وزیر اقتصاد را در زیر ببینید:

sh1264

Twitter Google+ Facebook
2,297 views
نظرات
 1. علی سه‌شنبه 2 شهریور 1395

  زنده باد شیر مرد با علی اولادش همنشین شی…

 2. جهانگیری سه‌شنبه 2 شهریور 1395

  من بسهم خود از نماینده محترم سقز تشکر می کنم ومواردی بشرح ذیل یاد اور می گردم .۱-موسسه ثامن الحجج در اغازین فعالیت ۷۵۰ میلیلرد تومان در نزد بانک مرکزی ودیعه گذاری داشته است۲-حدود ۱۴ سال فعالیت داشته وماحصل ان ۵۵۰ شعبه و جذب استخدامی تعدادی جوان و تحت پوزش بیش ۵ میلیون سپرده گذار و خانواده و اخذ تشویقی از بانک مرکزی و داشتن تبلیغات در صدا وسیما و سر وسامان دادن به موسساتی بنا بدستور بانک مرکزی ۳- طبق شایعات سپرده گذاران فدای مواردی از جمله سیاسیکاری و یا نجات بانک ورشکسته بانک پارسیان و یا ذی نفع بودن در سهام بانک شخصی پارسیان شدند ۴- حال مردم انتظار شفاف سازی از سوی بانک مرکزی بودند ولی انگار ما نامحرم بودیم ۵- سخنان ضد ونقیض بانک مرکزی و… همواره ما را شکنجه روحی کرده ومیکند۶-وعده وعیدهای دروغ باعث بد بینی سپرده گذاران شده است۷-اعتماد سپرده گذاری در بانکها مخدوشه شده وجبران ان هزینه دارد۸-متلاشی کردن برخی خانواده خوشحالی برای امرین وعاملین این بدبختی ندارد۹-اشخاصی سکته کرده اند و زوجینی کارشان به طلاق کشیده شده اند۱۰- دانشجویانی ترک تحصیل کرده اند ۱۱-و بازاریانی بواسطه از دادن پشتوانه مالی ورشکسته شده اند ۱۲ اختلافات خانوادگی و ده ها مورد دیگر حاصل وثمره اقدامات اقایان بوده است که مشمول تشویق نمی شوند بلکه باید در دادگاه خداوند جوابگو باشند .

 3. مسلم سه‌شنبه 2 شهریور 1395

  با سلام.یک نفر هم به داد کارمندان بدبخت موسسه برسه.انها هم خانواده دارند،زن وبچه شان را چطور تامین کنند.اجاره خانه و … را چطور پرداخت کنند.ما چه گناهی کردیم که باید اینگونه مجازات شویم.بدبخت شدیم جوانی مان رفت و دیگر کاری از ما ساخته نیست.

 4. سپرده گذار بدبخت سه‌شنبه 2 شهریور 1395

  طیب نیا و سیف برای این نامه تره هم خرد نمیکنند !!!!

 5. رضا سه‌شنبه 2 شهریور 1395

  خداوند نگهدار نماینده با غیرت کردمان باد. رضا از کرمانشاه

 6. سپرده گذار چهارشنبه 3 شهریور 1395

  هنوز ۳۵میلیون مارا بانک پارسیان پرداخت نکرده

 7. سپرده گذار چهارشنبه 3 شهریور 1395

  خداپدر شما نماینده محترمو بیامرزه این آقا اگه جواب بده بود الان اینجا نبود

 8. علی پنج‌شنبه 4 شهریور 1395

  lkj

 9. سپرده گذار پنج‌شنبه 4 شهریور 1395

  معلوم شد فقط در مجلس یک نماینده واقعی از طرف مردم وجود دارد واون هم آقای بیگلری هستن الباقی نماینده سیف و دولت هستند نه مردم

 10. مردم پنج‌شنبه 4 شهریور 1395

  معلوم شد فقط در مجلس یک نماینده واقعی از طرف مردم وجود دارد واون هم آقای بیگلری هستن الباقی نماینده سیف و دولت هستند نه مردم

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه