تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 35507 تاریخ انتشار : 5 شهریور 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: خیلی‌ها دوست دارند کارمند بانک شوند و برای این کار از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند اما شاید آنها همه واقعیت را نمی‌دانند.

به گزارش بانک مردم، روز گذشته روز کارمند بود و بسیاری از کارمندان بانک با ارسال مطالبی برای «بانک مردم» از نیمه خالی لیوان کارمندی بانک را رونمایی کردند.

در زیر ۳ مطلب کارمندهای محترم بانک از پشت پرده کار خود را بیان کردند.

مرتضی نوشته است:

بنده کارمند بانک هستم

شرایط استرس زای محیط کاری بانک بسیار بیشتر از چیزی است که مردم از بیرون میبینند؛

آمار فوت کارمندان بازنشسته بانکی که معمولا بعد از بازنشستگی یکی دوسال بیشتر زنده نمیمانند بسیار بالاست که بررسی همین یک موضوع میتواند موضوع پایان نامه گروههای مختلف علمی در سطح ارشد و دکتری باشد.

تفاوت رفتار بانکیها با دیگر سازمانها و احترام به مشتری(هرچند رضایت کامل نباشد) کاملا محسوس هست. زیر مولر نشستن و ووو بخش زیادیش مربوط به رفاه مشتریانست و هدف تامین اسایش مردم تا کارمندان.

ندادن وام ازدواج به پیر به پیغمبر دست من کارمند نیست بخشنامه از بالاست. اگر دروغی هم هست سیستماتیکه و ما مجبوریم اطاعت کنیم.

خواهرزاده خودم یکساله تو نوبته و هنوز نتونستم پرداخت کنم ، اگه واقعا دوسدارید مطمئن بشید اعلام کنید تا مستنداتش رو بفرستم.

همه میدونن که پایه حقوق کارمندان بانک پایینه و به مدد مثلا پاداش و مزایا ما زنده ایم.

وامهایی که میگیریم نه تنها عالی نیست بلکه اگر دقیقتر نگاه کنیم به نوعی بدهکار کردن کارمند هست که عملا ما نمیتونیم حتی اگر بخواییم از بانک بیایم بیرون؛چون سیستم مارو بدهکارکرده

البته بنده شخصا با پیش بینی برخی اتفاقات از چند سال پیش در کنار شغل بانک به کار تولیدی رو اوردم و الان ارزومه که کاش میشد از اول رفته بودم و برای خودم کار کرده بودم.

چون در بخش خصوصی تونستم ظرف یکسال و نیم تا دوسال به اندازه قابل توجهی ثروت ان شاالله حلال کسب کنم؛
مشکل ما کارمندان بانک نیستیم ؛ سیستم ناکارامد و فاسده.

سالها پیش فریاد زدیم به معیشت معلمان رسیدگی کنید ؛ به معیشت نیروی انتظامی رسیدگی کنید به معیشت پرسنل بیمارستانها رسیدگی کنید و توجه نشد و ان شده که نباید بشود؛ وکافیست به کیفیت کار این سه سازمان توجه فرمایند تا بدانند چه اشتباهی مرتکب شده اند.

مطمئنا با قطع مزایای بانکیها سازمان ناکارامدی دیگر به مجموعه نظام اداری افزوده خواهد شد و دیگر هیچ
راه این نیست…

آرش نیز نوشت:

والله ما پنجشنبه میایم سرکار اضافه کاری ای به ما ندادن .ریسک سروکار داشتن با مخاطرات سنگین مالی که فقط یک اشتباه دودمان یه نفرو به باد میده رو هم در نظر بگیر.بانک توش خودمونو کشته بیرونش مردمو!

کدام وامهای قرض الحسنه ۴۰ و ۵۰ ساله! بنده ۲۰ میلیون وام مسکن گرفتم ۳۰ میلیون تومان دارم پس می‌دهم .ضمنا تو سیستم بانکی چون همیشه مشتری بالاسرمونه زمانی برای پاشدن از پشت میز نداریم. نمی‌خواهد حرف من‌را باور کنی برو آمار پزشکان رو ببین که بانکی‌ها بیشترین درصد ابتلا به آرتزوز و پروستات و سنگ کلیه رو دارند‌. چون حتی دستشویی رفتن هم براشون مشکله.

 

اکبری هم نوشت:

با سلام لطفا همه کارمندان بانک را به یک چشم نبینید و قضاوت نکنید همسر من کارمند قراردادی بانک است و نه تنها از حقوق آنچنانی برخوردار نیست بلکه با کلی بدهی و قسط وام که برای گذران زندگی گرفته دست و پنجه نرم میکند امید ما فقط به وام مسکنی بود که قرار بود بگیریم که به لطف دولتمردان قطع شد انوقت شما اینقدر راحت نظر میدهید و خشک و تر را به یک چشم میبینید همسر من مثل خود شماها حقوق کارگری میگیرد؟

Twitter Google+ Facebook
4,498 views
نظرات
 1. محمد جمعه 5 شهریور 1395

  بنده با تمام این مطالب که گفتید حاضرم با مدرک تحصیلی بالا خدمتکاریک بانک دولتی یا خصوصی یا موسسه مالی اعتباری بشوم اما متاسفانه این شغل هم پارتی بسیارزیاد میخواهد.
  چون دقیقا میدانم همان خدمتکار هم میتواند بعد ازچندین سال در هربانکی پیشرفت بسیارخوبی داشته باشدو کم کم پشت باجه بنشیند وکم کم رییس و کم کم مدیرعامل واستفاده ازوامها و مزایایی که به مردم عادی نمی دهند یا حق

 2. علی سه‌شنبه 9 شهریور 1395

  فقط میتونم بگم براتون متاسفم
  یا علی

 3. جعفر جمعه 5 شهریور 1395

  اگر می خواهید کارمند بانک باشید علاوه بر همه استرس ها باید زیر بار فسادی که مدیران می خواهند از طریق کارمندان انجام دهید بروید والا باید یا در همان یمت پایین بمانید ویا به راهی دور تبعید شوید تا مدیران به پاداش ها وپست ومقام وحقوق نجومی خود برسند

 4. کاظمی جمعه 5 شهریور 1395

  مدیران نجومی بخوردندی وببردندی وسینه کار برفتندی وطوله هایی پس بینداختی بعد بمردندی وبه اتش گرفتار شدندی وطوله ها حقوق های نجومی ارثی را بخوردندی و سفت سینه کار برفتندی وانواع فحش ها را نصیب پدراندخود بفرستندادی که چرا بیشتر نگذاشتندی

 5. علیرضایی جمعه 5 شهریور 1395

  مفهوم ومصداق بارز کارمندان بانک این است کار کردن خرا وخوردن یابوها تمام استرس و خر حمالی وفشارهای عصبی ماله کارمندان صف وگرفتن حقوق وپاداش و گاوبندی ها ورانتدها ورشوه ها ماله مدیران

 6. معلم بدبخت و فقیر جمعه 5 شهریور 1395

  زودتر اینکار کنید قسط وام ها بسیار سنگین است ،من معلم که با ۱۵ سال سابقه ، مدرک ارشد دولتی ، ۱ میلیون تومان دریافت می کنم چگونه قسط ۲ میلیونی بدهم.پول صبحانه خودم را نمی تونم بدهم ، هر روز تا بعدظهر گرسنه در کلاس درس می دهم دچار زخم معده شدم ، آخه با حقوق ۱ میلیونی که ۳۰۰ هزار تومان برای ایاب و ذهاب می رود با ۷۰۰ هزار تومان چگونه زندگی کنم چرا قسط ها این قدر سنگ
  ین است اگر قسط ۵۰ ساله شود با نرخ ۱ دزرصد هم بنده نمی توانم قسط دهم. ای خدا چر یک معلم اینقدر باید فقیر باشید ولی کارمند دیگر حداقل ۴ یا ۵ میلیون دریافت کنند .

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه