تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 37804 تاریخ انتشار : 27 شهریور 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر مجاز بودن فعالیت بانکی تعاونی وحدت (موسسه آرمان) در شعب موسسه آرمان به بنر تبدیل شد.

به گزارش بانک مردم، بانک مرکزی در ۱۶ شهریور در نامه ای به بانک ها و موسسات اعتباری درباره ارائه خدمات بانکی به تعاونی البرز ایرانیان و وحدت اعلام کرد که عدم ارائه خدمات بانکی فقط شامل تعاونی البرز ایرانیان است و ارائه خدمات بانکی به تعاونی اعتباری وحدت (که با تابلوهای موسسه اعتباری آرمان فعالیت می‌کند) مجاز می باشد. این نامه برای اطلاع مشتریان آرمان به صورت بنر در آمده و در شعب مختلف این موسسه نصب شده است.

تعاونی اعتبار وحدت که هم‌اکنون با تابلوی موسسه اعتباری آرمان مشغول به فعالیت می‌باشد یکی از بزرگترین تعاونی‌های اعتباری ایران از لحاظ منابع مالی محسوب می‌شود.

با نامه بانک مرکزی مشتریان آرمان دیگر نباید نگران محدودیت‌های اعلامی که برخی از رسانه‌ها منتشر کرده بودند، باشد.

با پیگیری های صورت گرفته از سوی تعاونی وحدت و اعلام نظر مراجع ذیصلاح درباره این تعاونی، امروز بانک مرکزی در نامه ای جدید به بانک ها و موسسات، اعلام کرد؛ ” درباره عدم ارئه خدمات بانکی به تعاونی اعتبار وحدت و البرز ایرانیان به استحضار می رساند حسب مفاد نامه شماره ۹۵۰۷۶۲/اب  مورخ پانزدهم شهریور ماه ۹۵ بازپرس محترم شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه، موضوع عدم ارائه خدمات بانکی صرفا درخصوص تعاونی البرز ایرانیان مد نظر بوده است.”

 

Twitter Google+ Facebook
9,047 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه