تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 38036 تاریخ انتشار : 29 شهریور 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سرانجام مدیرعامل جدید بیمه میهن معرفی شد و سهامیان مقدم مدیرعامل سابق بیمه ایران در راس مدیریت این بیمه قرار گرفت.

به گزارش بانک مردم،با تایید بیمه مرکزی محمد سهامیان رسما مدیر عامل شرکت بیمه میهن خواهد بود.

جواد سهامیان مقدم دارای مدرک تحصیلی لیسانس بیمه های بازرگانی و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی می باشد. وی همچنین در دانشگاه فردوسی مشهد ،‌ دانشکده علوم اقتصادی و دارایی و دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان و چندین مرکز علمی دیگر تدریس نموده است.

طبق مصوبه مورخ ۱۸/۰۱/۱۳۸۶ مجمع عمومی شرکت سهامی بیمه ایران، سهامیان مقدم به عضویت هیئت مدیره بیمه ایران منصوب شد و سپس در تاریخ ۲۰/۰۲/۱۳۸۶ به عنوان سرپرست شرکت سهامی بیمه ایران منصوب گردید. سهامیان مقدم چند ماه بعد از طرف وزیر امور اقتصادی و دارائی به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه ایران منصوب و جانشین آسوده شد.

بر پایه این گزارش سود خالص این شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۹۴ معادل ۳۷,۹۵۹ میلیون ریال اعلام شده که پس از کسر ذخایر و اندوخته های لازم، ۵ ریال به ازای هر سهم بین سهامداران توزیع شده است.

موسی‌الرضا: هر کس سهام بیمه میهن را بخرد ضرر می‌کند!

موسی‌الرضا مدیرعامل سابق بیمه میهن در جلسه اخیر به عنوان رئیس هیات‌مدیره بیمه میهن انتخاب شده است. وی اردیبهشت امسال در گفتگویی اعلام کرده بود  که در آن مقطع هرکسی سهام این شرکت را با قیمت کنونی خریداری کند، ضرر خواهند کرد!
بیشتر بخوانید

اعتراف عجیب مدیر عامل بیمه میهن: اگر سهامِ ما را بخرید ضرر می‌کنید!

Twitter Google+ Facebook
2,862 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه