تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 38731 تاریخ انتشار : 5 مهر 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بیمه همراه ملت، که همکاری مشترک همراه اول، شرکت جیرینگ و شرکت بیمه ملت برای ارائه خدمات بیمه است، در حاشیه نمایشگاه تلکام رونمایی شد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران (ایبِنا)، علیرضا ابراهیم پور مدیرعامل بیمه ملت در این مراسم گفت: در حالی که ضریب نفوذ بیمه در ایران دو است اما متوسط ضریب نفوذ بیمه در دنیا ۶ درصد و در کشورهای توسعه یافته ١٠ درصد است.

وی رونمایی از بیمه همراه ملت را اقدامی در راستای توسعه فرهنگ بیمه توصیف کرد و افزود: در آینده ای نزدیک تمامی خدمات بیمه ای می تواند از طریق بیمه همراه ارائه شود.

در ادامه این مراسم وحید صدوقی مدیرعامل همراه اول نیز در این مراسم در سخنانی گفت: همراه اول در حال حاضر تمامی کشور را تحت پوشش دارد و از آنجایی که بسیاری از مردم فرصت حضور در شعب برای خرید بیمه نامه را ندارند، این طرح نوآورانه می تواند به مردم کمک کند.

مهرداد خطیبی مدیرعامل شرکت جیرینگ نیز بعد از رونمایی از این طرح اظهار داشت: در آینده ای نزدیک بیمه گذاران می توانند از طریق بیمه همراه ملت، بیمه نامه های جدید خریداری کرده، بیمه نامه خود را تمدید کنند یا حتی خسارت دریافت کنند.

در فاز اول این طرح، مشترکین همراه اول می توانند در بستر APP و USSD بیمه حوادث شرکت بیمه ملت را از سامانه#٧٠٧*خریداری کنند و در فازهای بعد خرید بیمه های آتش سوزی، زندگی و سرمایه گذاری، مسئولیت و غیره امکان پذیر خواهد شد.

بیمه ملت

منبع: ایبنا

Twitter Google+ Facebook
1,482 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه