تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 38734 تاریخ انتشار : 5 مهر 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سود سهامداران شرکت بیمه سرمد مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩۴ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.

سود سهامداران شرکت بیمه سرمد مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩۴ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.

به گزارش بانک مردم براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت بیمه سرمد پرداخت سود سهام سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩۴از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از یکم مهرماه سال٩۵ آغاز شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

بر اساس این گزارش، پرداخت سود یاد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران شرکت بیمه سرمد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های: ٢٢٠٣۴٠۶۵تماس بگیرند.

شایان توجه است؛ بخش عظیمی از شرکت های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت های الکترونیکی مطلوب و متنوع بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می کنند.

گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۵٧۶ شعبه در سراسر کشور، ۵٠٠هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، صدور بیش از ۶٠ میلیون کارت الکترونیکی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

سرمد صادرات

Twitter Google+ Facebook
2,391 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه