تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 38779 تاریخ انتشار : 6 مهر 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزیر دارایی اتریش در دیدار رییس بانک مرکزی جمهوری اسلامی در وین از افزایش ۷۲۰ میلیون یورویی پوشش بیمه ای این کشور برای ایران خبر داد.

«هانس یورگ شلینگ» عصر امروز (سه شنبه) با رییس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه که به وین رفته اند، دیدار کرد.

وی در این دیدار اعلام کرد: پوشش بیمه ای اتریش برای ایران از ۲۸۰ میلیون یورو به یک میلیارد یورو افزایش یافت.
رئیس بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز در وین به خبرنگار ایرنا گفت: بانک مرکزی اتریش حساب بانک مرکزی ایران را دوباره فعال کرده است.

«ولی الله سیف» افزود: سرعت بازگشت روابط اقتصادی به پیش از تحریم ها کمی کند است و امیدوارم در سفر کنونی من به اتریش زمینه های عادی شدن آن فراهم شود.

سیف اضافه کرد: اکنون عملیات بانکی (ایران در این کشور) براحتی انجام می شود و اتریش از کشورهای اروپایی بود که از همان آغاز (اجرای برجام) اقبال مثبتی را نشان داد و بانک های این کشور برای تنظیم و برقراری ارتباطات گذشته تلاش کردند.

به گزارش ایرنا، شامگاه بیست و ششم دی ماه ۱۳۹۴ با انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره انجام تعهدات هسته ای ایران در برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، اجرای تعهدات طرف مقابل (گروه ۱+۵) یعنی روند لغو تحریم های هسته ای غرب علیه تهران آغاز شد.

سیف دیروز (دوشنبه) برای دیداری دو روزه وارد وین پایتخت اتریش شد و قرار است در این سفر از یک موسسه آموزشی با هدف بهره مندی از آخرین دستاوردهای بانکداری بازدید کند.

هانس یورگ شلینگ اتریش

Twitter Google+ Facebook
1,134 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه