تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 39139 تاریخ انتشار : 10 مهر 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، توزیع کارت‌های اعتباری را بهترین اقدام در شرایط فعلی رکود اقتصادی کشور دانست و گفت: ارائه کارت‌های اعتباری از سوی بانک شهر با سرعت تحقق یافته و این موضوع به دلیل فاصله اندک اتخاذ تصمیمات و اجرایی شدن آن‌ها در این بانک است.

به گزارش بانک مردم،  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ارائه خدمت کارت‌های اعتباری از سوی برخی بانک‌ها بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: از جمله این بانک‌ها، بانک شهر است که به دلیل دارا بودن بوروکراسی کمتر اداری، توانست گام نخست را در زمینه تهیه و توزیع کارت‌های اعتباری بردارد.

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خروج از رکود اقتصادی اولویت نخست کارشناسان و فعالان عرصه اقتصاد کشور است، تصریح‌کرد: یکی از مشکلات اقتصادی کشور گردش وجوه نقد در دست مردم است که با ورود کارت‌های اعتباری سرمایه در بازار به گردش در می‌آید و در نتیجه رونق اقتصادی حاصل می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه با افزایش گردش مالی میزان سودآوری در اقتصاد کشور با رشد روبه‌رو می‌شود، تصریح‌کرد: یکی از راهکارهای خروج از رکود اقتصادی، تشویق مردم به خرید است؛ بنابراین ارائه کارت‌های اعتباری بانکی خرید کالا از سوی بانک‌ها همچون بانک شهر می‌تواند در این زمینه موثر باشد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت تسریع در روند تهیه و توزیع کارت‌های اعتباری از سوی همه بانک‌ها گفت: اگر امروز شاهد هستیم که در بانک شهر ارائه کارت‌های اعتباری با سرعت تحقق یافته، به دلیل فاصله اندک اتخاذ تصمیمات و اجرایی شدن آن‌هاست و شاهد هستیم که طرح‌هایی این‌چنینی در بانک شهر با سرعت قابل توجهی به اجرا در می‌آید.  

آقاپور علیشاهی در ادامه افزود: یکی از محاسن کارت‌های اعتباری این است که محدودیت خرید کالاهای ایرانی را ندارند، زیرا وقتی در زمینه خرید این کارت‌ها محدودیتی ویژه خرید کالاهای ایرانی قائل می‌شویم، بار دیگر به جای رونق اقتصادی رکود اقتصادی روانه بازار می‌شود.

آقاپور علیشاهی

Twitter Google+ Facebook
1,257 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه