تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 40018 تاریخ انتشار : 19 مهر 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: این سامانه از مدت‌ها قبل و با نیت دسترسی آسان و بدون مراجعه حضوری بیمه شدگان به شعب سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور راه اندازی شده که طبق بررسی‌ها تا زمان از دسترس خارج شدن این سامانه، دستکم ۲۳ میلیون و ۳۶۷ هزارو ۸۳۵ نفر از آن بازدید داشته‌اند.

 نشان می‌دهد که سامانه مشاهده سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی که از اوایل شهریورماه سالجاری از دسترس عموم خارج شده،همچنان به مدار فعالیت عادی اعلام سوابق بازنگشته است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، این سامانه از مدتها قبل و با نیت دسترسی آسان و بدون مراجعه حضوری بیمه شدگان به شعب سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور راه اندازی شده که طبق بررسی‌ها تا زمان از دسترس خارج شدن این سامانه، دستکم ۲۳ میلیون و ۳۶۷ هزارو ۸۳۵  نفر از آن بازدید داشته اند.

خود این حجم بازدید، نشان از اهمیت بالای این سامانه نزد بیمه شدگان داشته که متاسفانه تا اینجای کار و با گذشت دستکم ۴۰ روز،سازمان تامین اجتماعی از بازگرداندن آن به حالت عادی شانه خالی  کرده است.

درظاهر، گفته می‌شود که برای بهبود و ارتقاء نرم افزارهای مربوطه، سامانه مشاهده سوابق بیمه شدگان در حال باز طراحی و مهندسی مجدد بوده و بزودی با افزایش سطح کیفی و امنیتی، مجددا راه اندازی خواهد شد. با توجه به قید کلمه “بزودی” در بازگشت این سامانه به عالت عادی، اما این سازمان بروز رسانی آن را تا  ۴۰ روز کاری کش داده است.

هنوز هم معلوم نیست که چه زمانی  فعالیت مجدد این سامانه مهم به حالت عادی بازگردد.

Twitter Google+ Facebook
2,496 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه