تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 40337 تاریخ انتشار : 25 مهر 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: گروهی از کارمندان و منابع آگاه از  راه‌آهن اصفهان در مطلبی ارسالی از تبعیض شدید در سطح مدیریت این منطقه گله کرد.

به گزارش وطن‌امروز گروهیاز کارمندان شرکت راه‌آهن مطلبی برای بانک مردم ارسال کرده و انتقاد شدیدی به مدیران این منطقه کرده است. این مطلب در بخش گزارش مردم منتشر می‌شود:

مدیریت شرکت راه‌آهن اصفهان تبعیض زیادی بین کارکنان قائل می‌شود و کارمندان مورد نظر آنها انواع امکانات در اختیارشان است. شاید هیچ کس باور نکند اما مدیریت راه‌آهن اصفهان تلاش عجیبی برای استخدام دوستان و آشنایان خود دارد. اگر برای به کار گیری دوستان خود که اکثرا افراد غیربومی هستند ردیف سازمانی وجود نداشته باشد از ردیف‌های سازمانی غیرمرتبط استفاده می‌شود.

جالب اینکه بسیاری از این تازه استخدام‌شده‌ها به لطف مدیریت بدون نوبت خانه‌های سازمانی در اختیار می‌گیرند در حالی که بسیاری از کارمندان در صف دریافت خانه سازمانی هستند!

از همه مهمتر اینکه مدیریت اعلام می‌کند که مخالف فساد است و دیگران را متهم به فساد می‌کند!

این تبعیض شدید در سطح مدیریت راه‌آهن اصفهان موجب بی‌انگیزگی کارکنان شده و امیدواریم مسوولان با بررسی عملکرد مدیریت راه آهن اصفهان هر چه سریعتر روند تبعیض‌آمیز این شرکت تمام شود.

بانک مردم: مسوولان شرکت راه‌آهن منطقه اصفهان می‌توانند در مورد مطلب ادعایی کارمندان شرکت راه‌آهن اصفهان توضیحات خود را ارائه دهند.

قطار راه آهن

 

Twitter Google+ Facebook
8,798 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه