تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 42896 تاریخ انتشار : 19 آبان 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیرعامل بیمه ملت از امکان صدور یک نوع کارت اعتباری خبر داد که به ارگان‌ها و سازمان‌ها برای ارائه تسهیلات به کارمندان خود ارائه می‌شود و افراد می‌توانند تا سقف ۲۰ میلیون تومان به طور اقساط از طریق این کارت خرید کنند.

علیرضا ابراهیم‌پور در مورد سیاست‌های مدیریتی خود برای وصول مطالبات معوق بیمه ملت هم خاطرنشان کرد: راهبردهای مختلفی را درنظر گرفته‌ایم تا با مدیریت ریسک و وصول مطالبات بتوانیم نقش پررنگتری را در بخش‌های مختلف بیمه ایفا کنیم.

وی تنوع در ارائه بیمه خدمت زندگی را یکی از این راهبردها عنوان کرد و گفت:‌ ۱۰ نوع بیمه زندگی در قالب سنوات، جوانان، عمر و سرمایه‌گذاری در این حوزه طراحی شده که از سال آینده گسترده‌تر ارائه خواهد شد، تا حدی که ۱۷ درصد پرتفوی بیمه ملت را بیمه زندگی تشکیل می‌دهد و بنا داریم آن را به ۳۰ درصد برسانیم.

مدیرعامل بیمه ملت همچنین کارت اعتباری را یکی دیگر از محصولات انحصاری بیمه ملت عنوان کرد که به ارگان‌ها و سازمان‌ها برای ارائه تسهیلات به کارمندان خود ارائه می‌شودو افراد می‌توانند تا سقف ۲۰ میلیون تومان به طور اقساط از طریق این کارت خرید کنند.

ابراهیم‌پور در مورد جزیات بیشتر کارت اعتبار گفت: با ۶۰۰ فروشگاه زنجیره‌ای در سراسر کشور قرارداد منعقد کرده‌ایم و دارندگان کارت اعتباری می‌توانند کالاهایی از جمله لوازم خانگی، صوت و تصویر را خریداری کنند.

به گفته ابراهیم‌پور، اکنون ۵۰ هزار کارت اعتباری کالا عرضه شده است.

بیمه ملت

Twitter Google+ Facebook
1,721 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه