تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 43325 تاریخ انتشار : 23 آبان 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:صنعت بیمه با در اختیار داشتن بیش از ۲۲ هزار میلیارد ریال از ارزش بازار بورس تهران از بین ۳۷ صنعت فعال در بورس تهران، رتبه بیستم را در اختیار دارد./بیمه پارسیان با سرمایه ۲ هزار میلیارد ریال و ارزش بازار ۵ هزار و ۸۷۴ میلیارد ریالی، بزرگترین شرکت بیمه به لحاظ ارزش بازار در صنعت بیمه است.

 به گزارش بانک مردم به نقل از شرکت بورس تهران، این مراسم نمادین در ششمین سالروز عرضه سهام بیمه پارسیان در بورس اوراق بهادار تهران برگزار شد.

صنعت بیمه با در اختیار داشتن بیش از ۲۲ هزار میلیارد ریال از ارزش بازار بورس تهران از بین ۳۷ صنعت فعال در بورس تهران، رتبه بیستم را در اختیار دارد.

همچنین بیمه پارسیان با سرمایه ۲ هزار میلیارد ریال و ارزش بازار ۵ هزار و ۸۷۴ میلیارد ریالی، بزرگترین شرکت بیمه به لحاظ ارزش بازار در صنعت بیمه است.

شرکت بیمه پارسیان در تاریخ ۹ فروردین ۱۳۸۲، با سرمایه ۱۶۰ میلیارد ریال، در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید. سپس در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۸۹ سهام آن برای اولین بار در بورس اوراق بهادار تهران عرضه شد.

در حال حاضر شرکت های گروه مالی بانک پارسیان، سرمایه گذاری تدبیر، گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو، سرمایه گذاری پارسیان، بانک سرمایه و بانک سینا سهامداران عمده این شرکت به شمار می آیند.

این مراسم نمادین که در بورس های مطرح دنیا نیز مرسوم است، در روزها و مناسبت های خاص به ناشران و اعضای بورس اجازه می دهد تا در بازگشایی بازار مشارکت داشته باشند.

بورس اوراق بهادار تهران نیز با هدف تعامل بیشتر با ناشران پذیرفته شده و یادآوری ارتباط و تعامل ناشر با بازار سرمایه اقدام به برگزاری این مراسم کرده است.

در حال حاضر بر اساس تقویمی که تهیه شده است در سال ۱۳۹۵ این مراسم توسط مدیران شرکت های بزرگ بورسی انجام خواهد شد.

Twitter Google+ Facebook
1,885 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه