تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 44653 تاریخ انتشار : 7 آذر 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: اظهارات دادستان تهران در مورد کسری سپرده تعاونی اعتبار فرشتگان و دستگیری دو مدیر این تعاونی موجب شد سپرده‌گذاران موسسه اعتباری کاسپین نیز نگران سپرده‌های خود شوند اما کانال تلگرامی این موسسه اعلام کرد جای نگرانی وجود ندارد!

به گزارش بانک مردم، روز گذشته اعلام شد که دادستان تهران جزئیاتی از دستگیری دو مدیر تعاونی اعتبار فرشتگان را افشا کرده است. جعفری دولت آبادی گفت: حسب اعلام بانک مرکزی، تعاونی اعتبار فرشتگان بیش از ۸ هزار میلیارد تومان سپرده‌های مردم را جذب نموده و در حال حاضر ۴۰۰۰ میلیارد تومان کسری و زیان دارد و در این گونه پرونده‌ها، دادستانی با افرادی مواجه است که وجوه خود را با هر هدفی از جمله جذب سود بیشتر به این تعاونی اعتبار سپرده‌اند، اما استرداد وجوه خود را از دادستانی مطالبه می‌نمایند.

دکتر جعفری دولت آبادی اعلام کرد با تشکیل پرونده در دادسرای پولی-بانکی دو نفر از مدیران این تعاونی اعتبار دستگیر و بازداشت شده‌اند.

اظهارات دادستان تهران ابهامات بسیاری را به وجود آورد چراکه تعاونی اعتباری فرشتگان منحل و در موسسه اعتباری کاسپین – که در اسفند ۱۳۹۴ از بانک مرکزی مجوز گرفته – ادغام شده است. با توجه به اینکه موسسه اعتباری کاسپین از تجمیع و ادغام چند تعاونی کوچک و بزرگ – از جمله تعاونی فرشتگان – تشکیل شده، بسیاری از سپرده‌گذاران این تعاونی‌ها و موسسه اعتباری کاسپین نگران آینده سپرده خود شدند.

بسیاری از سپرده‌گذاران موسسه اعتباری کاسپین (آرمان سابق) در تماس با بانک مردم از سرنوشت و آینده سپرده‌های خود سوال می‌کردند و می‌پرسیدند که آیا باید سپرده‌های خود را از کاسپین خارج کنند یا نه؟!

خبرنگاران بانک مردم برای اطلاع از آخرین وضعیت دستگیری دو مدیر تعاونی فرشتگان که در موسسه اعتباری کاسپین ادغام شده و وضعیت سپرده‌های سپرده‌گذاران با مسوولان این موسسه تماس گرفتند اما آنها ارائه توضیحاتی در این باره را به آینده موکول کردند.

تنها افدامی که کاسپین انجام داد نیمچه اطلاعیه‌ای عجیبی بود که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد:

از تاریخ ٩۵/٩/٧ کلیه سپرده گزاران تعاونی اعتبار فرشتگان می توانند به هر یک از شعب متبوع خود که مایل باشند مراجعه و نسبت به انتقال سپرده های خود به موسسه اعتباری کاسپین اقدام و دفترچه‌های جدید متعلق به موسسه را دریافت دارند و از خدمات بانکی موسسه کما فی السابق برخوردار باشند.

روابط عمومی موسسه اعتباری کاسپین

به هر حال اگر سپرده‌گذاران فرشتگان تا کنون دفترچه‌های خود را تغییر ندادند می‌توانند با مراجعه به شعب خود این کار را بکنند اما کاس کاسپینی‌ها برای اینکه خیال سپرده‌گذاران خود را راحت کنند اطلاعیه‌ای بهتر و جامعتر منتشر می‌کردند.

کاسپین فرشتگان

Twitter Google+ Facebook
16,400 views
نظرات
 1. امیر یکشنبه 7 آذر 1395

  موسسه فرشتگان بهترین موسسه است! چشم دیدن این موسسه را ندارند!
  من چهارسال مشتری این موسسه هستم! فقط میخوان با شایعه سازی موسسه ها بزن زمین! مردم بروند در بانک های که خودشون دارند اختلاس های بیشتری انجام میشه سپرده گذاری کنند!
  این خبرها هیچ تاثیری رو شما سپرده گذاران نداشته باشد!مردم حسود زیاد هستند کور بشه. موسسه ای که چشم دیدن نداره

 2. رضا دوشنبه 8 آذر 1395

  با سلام
  فرشتگان وجود خارجی نداره و حدود ۲ سال پیش منحل شد.
  آقای … تهران به جای صحبت کردن درباره ۵۰۰۰ موسسات غیر مجاز و تعاونی های غیر مجاز ..اومدن درباره یک موسسه منحله که در در موسسه مجاز کاسپین ادغام شده ایراد سخن کرده اند که جای شبهه هست !!!!

  البته مردم متوجه هستند و به همین دلیل بعد از اینکه در شعبه ها حضور پیدا کردن و دفترچه و سپرده هاشون رو تغییر دادند به کاسپین اونجا رو ترک می کردند و اصولا کسی هم نمی خواست سپرده هاش رو ببنده.

  شاید با این خبر بعضی از سپرده گذارها برای گرفتن سپرده مراجعه کنند اون وقت موسسه مطابق ضوابط بانک مرکزی با نرخ سود بانک مرکزی باهشون تسویه کنه و کلی از سودهای پرداختی رو هم از سپردشون کسر کنه که البته راهکار بسیار خوبیه برای خود موسسه و در نتیجه کسب درآمد برای موسسه…

 3. حسین سه‌شنبه 9 آذر 1395

  سلام به نظرمن مردم باید به موسسه اعتمادکنند واز اجتماع در شعب این موسسه امتناع کنند چراکه این موسسه ازبانک مرکزی مجوز داره..به خدا اگه مردم یه دفعه به بانک ملی هم مراجعه کنند ودرخواست سپرده هاشونو بکنن بانک ملی هم نمی تونه پاسخگو باشه وکم میاره

 4. فرزاد دوشنبه 22 آذر 1395

  اعتماد میکنیم به موسسه کاسپین.
  نویسندهء این گزارش لطف کنه علامت‌هایی «!» را از گزارشش حذف کنه. چون این گزارش نگارش و گرش مغرضانه داره.
  زنده باد کاسپین و مشتریهاش

 5. میلاد رجبی یکشنبه 7 آذر 1395

  سلام
  بابا الکی چرا بحران و تشنج ایجاد میکنید..؟؟؟
  همه روزه کلی توی بانک های بزرگ دنیا مدیران بالایی اختلاس میشه ولی با دستگیری مدیران ارشد بانکی بانک به کار روزمره خودش ادامه میده…
  تعاونی اعتباری فرشتگان که در انتهای سال ۹۴ در موسسه اعتباری کاسپین ادغام و مجوز رسمی بانک مرکزی رو هم گرفته و در ضمن موسسه کاسپین عضو صندوق ضمانت سپرده های بانک مرکزی هم شده و جای هیچگونه نگرانی و دلهره نیست..
  تو رو خدا بیاییم یه خورده واقع بین باشییم..

 6. ممدصفاري دوشنبه 8 آذر 1395

  والا

 7. علی یکشنبه 7 آذر 1395

  سلام ایناهمش فیلمه همین موسسه به اصطلاح کاسپین ۹ماهه ماسپرده گزاران مظلوم بدرتوس وپیوند والزهراروبه بهانه واهی انتقال اموال ودارایی ها به کاسپین سرکارگذاشته اونوقت چطور یه شبه تمام اموال ودارایی فرشتگان به کاسپین منتقل شده خداداند
  ازقدیم گفتن باهردست بدی باهمون دست میگیری ۲۲ماهه ماروسرکارگذاشتن خداروشکرکه خودشونم گرفتارشدن خداجای حق نشسته

 8. aa یکشنبه 7 آذر 1395

  خبر مربوطه را از کانال کاسپین حذف کردند!!

 9. علی یکشنبه 7 آذر 1395

  من که رفتم و دفترچم را عوض نمودم به موسسه کاسپین که مجوز داشته و در سایت بانک مرکزی نام برده شده است.

 10. عادل دوشنبه 8 آذر 1395

  سلام
  شما کدوم شهر تشریف دارین .ما که اردبیل هستیم فعلا دفترچه مارو عوض نکردن

 11. علی دوشنبه 8 آذر 1395

  در تهران ولی نگران نباش چون در حال توزیع می باشد با موافقت بانک مرکری

  و در صورت اتمام دفترچه با مهر موسسه کاسپین تایید می نمایند.

 12. میثم سه‌شنبه 9 آذر 1395

  من آمل هستم دفترچه ها رو اینجا عوض کردن

  telegram @mgm716

 13. محسن توکلی یکشنبه 7 آذر 1395

  کاسپین ظاهرا فقط پاسخگوی مشتریان موسساتی است که کسری دارند مانند بدر توس و فرشتگان و حاضر به انتقال حساب ها و پاسخ گویی به مشتریان سایر موسسات از جمله الزهرا نیست و این مشتریان در سرگردانی بسر می برند خواهشمند است منعکس بفرمایید

 14. matin یکشنبه 7 آذر 1395

  الان جناب آقای دادستان کجا تشریف دارن ؟ لطف کنند و توضیح بدن وضعیت رو و اعلام کنن که دقیقا چه کاری باید انجام بشه . من بعد از رویت نام کاسپین در لیست موسسات مالی مجاز در سایت بانک مرکزی اقدام به افتتاح حساب کردم . حالا هم ۱۰۰ درصد مسئولیت به عهده بانک مرکزی هست چرا که در نامه مورد نظر به صراحت اعلام کرده این موسسات ۵ گانه در هم ادغام شده و کاسپین رو تشکیل داده . الان هم جناب دادستان بیان و عرایضشون رو کامل کنن و دقیق بگن داستان و روند چی هست ؟ امروز همه شعب شلوغ بود .

 15. matin یکشنبه 7 آذر 1395

  الان هم تقاضا دارم که با جناب دادستان تماس بگیرین ،ایشون حتما پاسخگو هستن و میتونه نظرشون کارگشا باشه و از اغتشاش و شلوغی و بی نظمی جلوگیری کنه . لطفا دادستان محترم اعلام نظر کنن . تکلیف شرعی و قانونی و عرفی مقامات شفاف سازی و بیان واقعیت هست

 16. کامران یکشنبه 7 آذر 1395

  شفاف یگید سپردهگزاران باید انتقال رو انجام بدن یا موسسه

 17. سپرده گزار کاسپین یکشنبه 7 آذر 1395

  از مسئولین درخاست داریم که تکلیف مارو روشن کنن من سه ماه هستش کهدر موئسسه کاسپین که زیر نظر بانک مرکزی میباشد حساب باز کردم والان مثه کلاف سردر گم هستم واز طرفی ازدهام مردم باعث شده که پول به مبلغ ۵ملیون بیشتر نمیدن.ایابایستی سرمایه خود را از این مویسسه بیرون بکشیم که این خود مساوی با یه سونامی میباشد

 18. علی یکشنبه 7 آذر 1395

  من از سپرده گزاران فرشتگان هستم که درکاسپین ادغام شده بابررسی که کردم کاسپین ازبانک مرکزی مجوز داره پس مشکلی بنظرنمیرسه چون دولت تاییدش کرده

 19. مطلع سه‌شنبه 9 آذر 1395

  از وقتی بانک مرکزی به کاسپین مجوز داد فهمیدم مجوز بانکها هم چیز بیخودی است.و این مجوزها ارزش و اعتباری ندارند فقط باید به پشتوانه مالی خود بانک یا موسسه نگاه کرد الان بانک…..مجوز داره ولی ضریب کفایت سرمایه ۰٫۳ است ینی به عبارتی صفففففر

 20. ملاحی یکشنبه 7 آذر 1395

  با سلام و احترام لطفا ادرس تلگرام کانال کاسپین رو لطف کنید

 21. مریم قریشی یکشنبه 7 آذر 1395

  سلام
  باین مهرها که روی برگه ها زدن این انتقال کافیه؟
  تورو خدا یه خبر قطعی بدهید

 22. مهدی یکشنبه 7 آذر 1395

  دوستان توجه فرمایید// دیگر موسسه ای به نام فرشتگان و آرمان وجود ندارد..و تمامی این اسامی نام برده به گذشته مربوط می شود///و اکنون کاسپین با مجوز رسمی فعالیت خود را زیر نظر بانک مرکزی شروع کرده است///ت

 23. رضا یکشنبه 7 آذر 1395

  حمید تهران فر معاون قبلی نظارتی بانک مرکزی درباره مؤسسات مالی مجاز در مورخ دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ گفت:

  تهران فر در پاسخ به این سؤال که آیا موسسه فرشتگان دارای مجوز از بانک مرکزی است گفت: موسسه فرشتگان در موسسه آرمان ادغام شده، اکنون موسسه فرشتگان وجود ندارد بلکه موسسه اعتباری آرمان هست . موسسه مالی و اعتباری آرمان هم اکنون مجوز ندارد ولی تا چند وقت دیگر مجوز می‌گیرد.

 24. رضا یکشنبه 7 آذر 1395

  کاسپین زیر نظر بانک مرکزی است و نام این موسسه در سایت بانک مرکزی به عنوان پنجمین موسسه مجاز و تحت نظر بانک مرکزی نوشته شده است.چون تمام مسئولیت به عهده بانک مرکزی است پس جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

 25. رضا یکشنبه 7 آذر 1395

  حمید تهران فر معاون قبلی نظارتی بانک مرکزی درباره مؤسسات مالی مجاز در مورخ دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ گفت:

  تهران فر در پاسخ به این سؤال که آیا موسسه فرشتگان دارای مجوز از بانک مرکزی است گفت: موسسه فرشتگان در موسسه آرمان ادغام شده، اکنون موسسه فرشتگان وجود ندارد بلکه موسسه اعتباری آرمان هست . موسسه مالی و اعتباری آرمان هم اکنون مجوز ندارد ولی تا چند وقت دیگر مجوز می‌گیرد.

 26. مونا یکشنبه 7 آذر 1395

  لطفا شما هم جوسازی نکنید.اگه پول مردم هم بقول شما خورده باشند اینکه همه بریزن دم در موسسات و پولشون رو بخان نه تنها دردی دوا نمیکنه بلکه موسه بیشتر غرق میشه……..مگنه چجوری یهو یادشون افتاد و اینکه پی اون اعتبار که موسسه پیش بانک مرکزی میزاره پس چیه…

 27. مهدی یکشنبه 7 آذر 1395

  در مشهد کدام شعبه ها روی برگه سپرده بلند مدت مهر کاسپین میزنن؟
  دوستانیکه اینکارو کردن اطلاع بدن

 28. سعید یکشنبه 7 آذر 1395

  کذب محض است، من در کانال کاسپین عضو هستم، چنین اطلاعیه‌ای نیست، امتحان کنید
  https://telegram.me/caspian_credit_institute

 29. مهدی دوشنبه 8 آذر 1395

  سعید جان تا اواسط روز یکشنبه این اطلاعیه بود اما بعدا از کانال حذف کردن.
  این خودش چه معنی میده مشخص نیست.
  در ضمن دوستانیکه سپرده بلندمدت دارن و مهر زدن اغلام کنن کدام شهبه ها اینکار و کردن

 30. amir سه‌شنبه 9 آذر 1395

  شعبه فاطمی تهران…هم دفترچه را به کاسپین تبدیل میکنه…مهر کاسپین هم روی سپرده های بلند مدت میزنه …..۱۵ میلیون حسب نیاز برداشت کردم مشکلی نبود.

 31. سمیرا سه‌شنبه 9 آذر 1395

  ۱۵ ملیون رو یک دفع برداشت کردین یاتعداد جمع ۳ بار هر بار ۵ تومن ؟

 32. آگاه دوشنبه 8 آذر 1395

  بر اساس تماس تلفنی با ناظر پولی بانک مرکزی :
  کسانی که در موسسه فرشتگان یا آرمان سپرده گذاری کرده اند بعلت ادغام این موسسات در کاسپین و مجوز رسمی بانک مرکزی ۲۷/۱۲/۹۴) هیچ مشکل و خطری سپرده هایشان را تهدید نمیکند چون کاسپین هم در بورس و هم صندوق ضمانت سپرده گذاران تعهدات خود را انجام داده است .

  خبر دادستانی محترم تهران مبنی بر بازداشت دو مدیر مربوط به پرونده وشکایات قبلی سال ۹۳ و ۹۴ بوده و موضوع تازه و جدیدی نیست .

  ضمنا مشکل بوجود آمده در مورخ ۷/۹/۹۵ در پرداخت پول توسط موسسه کاسپین بعلت هجوم سپرده گذاران با شنیدن خبر بوده که در روزهای آتی رفع میگردد.

  حاشیه :شاید بقولی با این خبر سپرده گذارها برای گرفتن سپرده مراجعه کنند اونوقت موسسه مطابق ضوابط بانک مرکزی با نرخ سود روزشمار ۱۰ درصد باهشون تسویه کنه و کلی از سودهای پرداختی رو هم از سپردشون کسر کنه ترفند خوبیه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 33. بنده خدا دوشنبه 8 آذر 1395

  ملت فهمیده از چی میترسین آخه….ترس نداره وقتی این موسسه توی فرابورس هست و سهامی عام و دارای مجوز بانک مرکزی و پول داره برای تضمین پیش بانک مرکزی.و عضو صندوق ضمانت سپرده هم هست که مثل ی جور بیمه اس که در صورت ورشکستگی بانک یا موسسه باید پول سپرده گذارها رو پرداخت کنه….در ضمن این موسسه وقتی میخواسته از طرف بانک مرکزی معرفی بشه به سازمان بورس و اوراق بهادار حسابرس قانونی بانک مرکزی کلا حسابرسی کرده و خلاصه حسابرسی توی سایت کدال موجوده

 34. آگاه دوشنبه 8 آذر 1395

  ۱ – موسسه مالی اعتباری فرشتگان وجود خارجی ندارد و سال گذشته به عنوان شاکله اصلی موسسه کاسپین با این موسسه ادغام شده است.
  ۲- …محترم با این حرف قصد توجه دادن مردم و انحراف از موضوع اصلی را دارند.( بحث اخذ سودهای کلان از سپرده های مردمی و ….
  ۳ – سپرده گذاران فهیم کاسپین در اوایل صبح کمی هیجانی شدند ولی در کمتر از دو ساعت شعب موسسه کاسپین را ترک کردند.
  ۴- در مراجعه به شعبه حتی یک نفر هم درخواست ابطال سپرده نداد.
  ۵- شخصا” مبالغ معتنابهی در این بانک سپرده دارم و کمترین نگرانی از این بابت ندارم.
  ۶-این موسسه تایید بانک مرکزی رو داره و مجاز هست.

 35. میلاد دوشنبه 8 آذر 1395

  دوستان عزیز موسسه کاسپین که متشکل از چند تعاونی اعتبار از جمله فرشتگان میباشد دارای مجوز نهایی از بانک مرکزی هست و هیچگونه مشکلی برای مردم بوجود نمیاد از طرفی این موسسه جز موسساتی هست که به صندوق ضمانت سپرده ها پیوسته ،همین الان اگر همه مردم هجوم ببرن در بانک ملی پولشون بخوان اونم نمیتونه جواب همه رو بده….

 36. احسان دوشنبه 8 آذر 1395

  مگر با تعویض دفترچه و سپرده هایی که با اسم فرشتگان هستند به کاسپین، ضرر و زیان هنگفت ۴۰۰۰ میلیاردی جبران میشود؟!!!
  این ۴۰۰۰ میلیارد با سوء مدیریت تعاونی فرشتگان از بین رفته و بالاخره یک روز گریبان گیر سپرده گذاران آن تعاونی میشود و در نهایت این سپرده گذاران هستند که متضرر میشوند.
  تنها در صورتی میتوان گفت که این ۸ تعاونی با هم ادغام شده اند که کلیه اموال و دارایی هایشان به کاسپین منتقل شود و کلیه شعب هر ۸ تعاونی به هم لینک شوند که با شرایطی که بدرتوس و الزهرا و پیوند و حالا فرشتگان دارند بعید به نظر میرسد که ادغام نهایی شود.

 37. علی دوشنبه 8 آذر 1395

  به سایت کدال سازمان بورس مراجعه کنید بانک گردشگری به ازای هر سهم صد تومنی صد و هشتاد تومن زیان داره. ملت و صادرات همینطور….
  اینم لینک اش:

  http://codal.ir/Reports/Attachment.aspx?LetterSerial=TbsSUPvvJMaHiBIbw03rPQ%3d%3d&dev=1

 38. امیر دوشنبه 8 آذر 1395

  دوستان الان فقط موسسه کاسپین داریم که اون هم مجوز بانک مرکزی دارد. نگرانی بابت چیست؟ اگر مدیری هم اختلاس کرده تازه میشه مثل دهها فرد دیگر مشکل کجاست که اینقدر همه هول شدن

 39. reza دوشنبه 8 آذر 1395

  واقعا جای تاسف است که هیچ هماهنگی بین سیاستهای برخورد باموسسات وجود ندارد یکروز بانک مرکزی از عدم مجوز موسسه ای سخن به میان می آورد و مردم دچار نگرانی میشوند و بار دیگر دادستان ورود به موسسه ای که چند ماه پیش ادغام شده و موسسه جدیدهم مجوز گرفته در باب کسری می نماید من واقعا نمیتوانم این موضوع را درک کنم……. چرا این مردم چه گناهی دارندلطفا یک مرجع مشخص را اعلام نمایند تا مردم با مراجعه به آن از موسسات و عملکرد آنها مطمئن و با خاطری آسوده سپرده گذاری کنند

 40. علی دوشنبه 8 آذر 1395

  برای موسسات دار مجوز از بانک مرکزی مشکلی پیش نمیاد.
  لیست موسسات دارای مجور از بانک مرکزی از صفحه زیر دانلود کنید:
  http://cbi.ir/simplelist/1541.aspx

 41. مجيد دوشنبه 8 آذر 1395

  هیچ مشگلی نیست فقط دفترچه رو ببرید یا مهر یا به نام کاسپین تعویض نمایید

 42. مجتبی دوشنبه 8 آذر 1395

  هدف جناب ….از مطرح کردن این بازداشت و اعلام این اعداد و ارقام چی بوده ، خدا میدونه … اما این جز جوسازی و استرس برای سپرده گذاران هیچ چیزی رو مشخص یا حل نکرد. سپردگذار محترم اجازه ندیدم این اتفاق همنطور که دوست عزیز گفت باعث ایجاد سونامی خروج از موسسه بشه که این اتفاق دودش توی چشم همه ما خواهد رفت و آقایان به هدفشون خواهند رسید..

 43. سرانی دوشنبه 8 آذر 1395

  سلام دوستان انقدر جو سازی نکنید موسسه کاسپین هیچ مشگلی نداره و فرشتگان ادغام شده و وجود خارجی نداره این مطلب که گفتن مال قبل مجوز بانگ مرکزی بوده الان تمام شعباب با قدرت دران کارسپرده گذاران انجام میدن بعدم کاسپین هم عضو بورس هم صندوق ضمانت سپرده ها که خودش دولتی پس لطفا دشمنان مموسسه جو ندهن

 44. سپرده گذار دوشنبه 8 آذر 1395

  هیچکدام از ۸ تعاونی هنوز ادغام نشدند و اموال و دارایی هایشان انتقال نیافته چون اگر منتقل شده بودند موسسه کاسپین جوابگو سپرده گذاران بدرتوس و الزهرا و پیوند بود اما حالا که هیچ کاری برای سپرده گذاران این سه تعاونی ورشکسته نمیکند قطعا حالا هم که فرشتگان دچار زیان شده به غیر از تعویض دفترچه ها هیچ کاری برای آن نخواهد کرد.
  پس اگر هنوز فرشتگان پول میدهند بهتر است بگیرید چون با هجوم سپرده گذاران هر روز نقدینگی اش کمتر میشود

 45. علی دوشنبه 8 آذر 1395

  آقایون چرا وبه دلیل دروغ و شایعه پخش میکنید موسسه فرشتگان وارد موسسه کاسپین شده و قبلا منحل شده کاملا رسمیه و زیر نظر بانک مرکزی اصلا جای نگرانی نیست

 46. علی دوشنبه 8 آذر 1395

  مدیرایه بازداشتی برای بدر توس و پیوند و الزهرا بودند نه فرشتگان فقط چون قبل از تشکیل موسسه کاسپین فرشتگان متقب. پرداخت بدهی اون موسسات بوده این مسایل مطرح شده

 47. علی دوشنبه 8 آذر 1395

  مدیرایه بازداشتی برای بدر توس و پیوند و الزهرا بودند نه فرشتگان فقط چون قبل از تشکیل موسسه کاسپین فرشتگان متقبله. پرداخت بدهی اون موسسات بوده این مسایل مطرح شده

 48. محسن دوشنبه 8 آذر 1395

  مدیران بازداشتی فقط ماله فرشتگان و بدرتوس هستن جهت اطلاع

 49. ايمان دوشنبه 8 آذر 1395

  سلام اینها الکی شلوغش کردن هیچی نیست مردم الکی سپرده هاتونو بر ندارید

 50. رضا دوشنبه 8 آذر 1395

  این آقا…..تهران نتوانسته مسله خوب توضیح بده اون ووتا مدیر مال بدر توس که قبلا بنام فرشتگان تبلو زدن بودن وگرنه فرشتگان ادغام شده تو کاسپین الکی جو میدن

 51. M دوشنبه 8 آذر 1395

  دوستان نگرانیتون بی مورده بنا به دلایل زیر
  اول اینکه موسسه کاسپین مورد تایید بانک مرکزیه و اگر هر اتفاقی بیوفتد با ضمانت نامه و نقدینگی که دست بانک مرکزی دارن پول ها عودت می شه
  دوم اینکه اقای …..که برای توضیحات دستگیر شدند به همراه پسرشون کلا ۵درصد از سهام کاسپین را دارند
  سوماینکه تمامی بانکهای دولتی و خصوصی کسری بوجه و بدهی دارند
  چهاراینکه از تمام بانک ها از جمله ملی و ملت هم مدیرانی قبلا دستگیر شدن
  و از همه مهمتر اینکه قبلا هم برای موسسه مالی فرشتگان در سال ٨٩همچین اتفاقی افتاد البته بازهم به علت نا اگهی مسئولین و در ان زمان هم در کمترین زمان موجودی کل افراد را عودت داد و به سرعت رفع مشکل کرد
  بنده خودم حدود ۵سال مشتری شونم
  با وجود جواز از بانک مرکزی و ضمانت نامه مالی و نقدی٣٠٠٠میلیاردی نزد بانک مرکزی نگرانی بی مورده وتجمع بی خود در اطراف شعب فقط باعث نگرانی و استرس بیجا برای خودتان می باشد

 52. reza دوشنبه 8 آذر 1395

  فرشتگان ۱۸ ساله داره کار میکنه وخدا رو شکر مشکلی نداشته الان هم وجود خارجی نداره و در کاسپین ادغام شده و مجوز بانک مرکزی رو داره و جای هیچ نگرانی نیست.

 53. نويد دوشنبه 8 آذر 1395

  این چه شایعه ای هست که درست کردن آخه چرا با آبرو موسسات بازی میکنن یکی جواب گو باشه اگه یکی بخاطر این شایعه طوریش بشه کی جوابگو هست ! ملت با شنیدن خبر نتونستن خواب درستی داشته باشن و تا صبح فکر و خیال کردن….

 54. علی دوشنبه 8 آذر 1395

  من دفترچه جدید کاسپین گرفتم و گفتند که بزودی سپرد ها هم تعویض میشن..بنابر این مشکلی نیست ..من در َضمن با بانک مرکزی تماس گرفتم و گفتند مشکلی نیست

 55. فرهاد دوشنبه 8 آذر 1395

  موسسه کاسپین مجوز بانک مرکزی رو داره ۰ اینا همش ترفنده سوداتونو کسر کنن به ۱۰ درصد

 56. علی دوشنبه 8 آذر 1395

  کاسپین. همان فرشتگان. است فقط. نامش عوض شده کسانی. که. سپرده کرده اند بخاطر اختلاف. سود قانونی در بانک های کشور با این موسسه که تا ۱۳ درصد میشود از اول باید فکر اینو میکردند. وقتی سود بلند مدت بانکها ۱۵ درصد است این موسسه سود کوتاه مدت روز شمار آورد . ۲۸وحتی. بیشتر از این پرداخت میکند حتما شبهه ای دارد از کجا میخواهد. این اختلاف. سود را جبران. کند یا باید دلالی و کار غیر قانونی کند یا… باید از همان. اول بیشتر دقت وتفکر کرد

 57. سپرده گذار دوشنبه 8 آذر 1395

  بحث ورشکستگی هیچ ارتباطی به داشتن یا نداشتن مجوز از بانک مرکزی ندارد و درضمن اگر بانک یا موسسه ای دچار ورشکستگی شود بانک مرکزی نهایتا تا ۱۰۰ میلیون تومان رو تضمین میکند که آن هم به صورت بلند مدت و قسطی میباشد و مبالغ بالاتر بستگی به خود موسسه دارد که بتواند تامین کند یا خیر!
  اگر تعاونی فرشتگان هنوز پول پرداخت میکند و پولی برایش مانده هرکسی که میتواند هرچه سریع تر پول خود را از تعاونی فرشتگان پس بگیرد زیرا با توجه به تشکیل پرونده در دادسرا و همچنین هجوم سپرده گذاران جهت دریافت پولشان و عدم سپرده گذاری مشتریان جدید با توجه به اخبار منتشره در مورد زیان ۴۰۰۰ میلیاردی فرشتگان قطع دچار بحران مالی شده و در نهایت راه بدرتوس و میزان و ثامن الحجج را پیش خواهد گرفت!

 58. جواد دوشنبه 8 آذر 1395

  دوستان عزیز از این دست دلخوشیها به ما سپرده گذاران بدر توس هم میدادن که نگران نباشید مجوز داریم مجوز میگیریم ادغام میشیم و هزار کلک دیگه و نتیجش این شد که الان دو ساله پولمونو ندادن
  کار از محکم کاری عیب نمیکنه
  همه برید سپرده هاتون رو بردارید تا خیالتون راحت باشه بعدا اگه دیدید این موسسه راست گفته و مشکلی نداره مجدد سپرده گذاری کنید .
  روزه ی شک دار چرا بگیرید ؟؟؟؟؟

 59. سپرده گذار روز شمار یکشنبه 14 آذر 1395

  نمیدن که مادوست داریم بگیریم

 60. مهراد دوشنبه 8 آذر 1395

  چرا با موسسات وبانکهای بدون مجوز مثل ثامن الأئمه و بانک مهراقتصاد و وحدت وغیره برخورد نمیشه؟؟ یک بام و چند هواکه میگن،اینه! بنظر میرسه قصد دارن ذهن آگاه مردم رو از چیزای دیگه منحرف کنن! به بهای بدبختی خیلی از سپرده گذارها!!

 61. مال باخته دوشنبه 8 آذر 1395

  باسلام
  دوستان بنظر شما ۴۰۰۰میلیارد کسری رو کاسپین چجوری میخواد پرداخت کنه, اونم وقتی هنوز پول سپرده گذاران بدر توس و امثالهم که ادغام شدن رو هنوز نداده, پس تا دیر نشده زودتر پولتونو بردارین وگرنه مثل بقیه موسسات باید دو یا سه سال, بلکه بیشتر دنبال پولتون بدوید

 62. سارا دوشنبه 8 آذر 1395

  وقتی در مشهد موسسه باصطلاح “کاسپین” اقدام به استخدام کارمندانی می کند که صرفا با توصیه و سفارش سرپرستان بکار گرفته می شوند بدون آنکه مدرک تحصیلی مرتبط با امور بانکداری یا حسابداری داشته باشند و یا گزینش های اخلاقی شده باشند. نتیجه اش همین اوضاع نابسامان مدیریتی در امور مالی و بانکداری می شود!!!قابل توجه واحد گزینش بانک مرکزی

 63. سپرده گذار دوشنبه 8 آذر 1395

  هیچکدام از ۸ تعاونی هنوز ادغام نشدند و اموال و دارایی هایشان انتقال نیافته چون اگر منتقل شده بودند موسسه کاسپین جوابگو سپرده گذاران بدرتوس و الزهرا و پیوند بود اما حالا که هیچ کاری برای سپرده گذاران این سه تعاونی ورشکسته نمیکند قطعا حالا هم که فرشتگان دچار زیان شده به غیر از تعویض دفترچه ها هیچ کاری برای آن نخواهد کرد.
  دادستانی گفت تعاونی فرشتگان بیش از ۸۰۰۰ میلیارد تومان از مردم پول گرفته وحالا فقط ۳۰۰۰ میلیارد از الان باقی مانده!!! چگونه میتواند این زیان را جبران نماید!!! قطعا تاوان آن را سپرده گذاران باید بپردازند
  پس اگر هنوز فرشتگان پول میدهند بهتر است بگیرید تا خیالتان راحت شود چون با هجوم سپرده گذاران هر روز نقدینگی اش کمتر میشود و زنده کردن پولتان مشکل تر خواهد شد! چون هر روز فقط تا سقف ۵ میلیون تومان به هر کس میدهند!!!

 64. حسین دوشنبه 8 آذر 1395

  با سلام، متاسفانه ملت ایران هر چی میکشیم از جو گیریمون میکشیم، حالا با فرض اینکه یه اختلاسی شده مگه باید برید پولاتونو بردارید؟ مگه در بانکهای دولتی اختلاس نمیشه؟

 65. نازنين دوشنبه 8 آذر 1395

  جای نگرانی نیست سپرده هاتون رو دست نزنید اینجوری خودتون بانک رو ور شکسته میکنید

 66. سعید دوشنبه 8 آذر 1395

  با سلام
  دوستان خیالتون راحت باشه و از ازدحام تو شعب بپرهیزید.چرا؟؟؟؟؟؟
  ۱-کاسپین موجوز بانک مرکزی داره و حتما وثیقه و اعتبار داشته که مجوز دادن
  ۲-موسسه جر. صندوق ضمانت سپردها است
  ۳-موسسه سهامی عام و تو فرا بورس است
  ۴-چند وقت پیش حساسبرسی شده و تایید شده
  شما هر بانکی بری و همه بخوان پول بگیرن خوب نمی تونن بدن.مثل روزای آخر سال.
  خونسردیتونو در برابر این اخبار از دست ندید
  یا حق

 67. رضا دوشنبه 8 آذر 1395

  آقا سه تعاونی بدر توس و پیوند و الزهرا که زیر مجموعه کاسپین هستن دو سال پولی نگرفتن . مسولین خوابند ؟ چرا نمیان مشکل مارو حل کنن . اونا نه تنها حل مشکل نمیکنن بلکه مشکل ساز هم میشن . اقایون بفهمید مردم در فشارن و پولشونو میخوان

 68. ویژه/سپرده گذاران کاسپین و فرشتگان نگران نباشند؛ موسسه اعتباری کاسپین هم مجوز دارد هم پشتوانه دوشنبه 8 آذر 1395

  http://tnews.ir/news/339475036998.html#%d9%88%db%8c%da%98%d9%87-%d8%b3%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%a7%d8%b3%d9%be%db%8c%d9%86-%d9%88-%d9%81%d8%b1%d8%b4%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%86

 69. رضا دوشنبه 8 آذر 1395

  فردا همه چیز معلوم میشه

 70. مهران دوشنبه 8 آذر 1395

  تهش اینه که خورد خورد پولمونو میدن من تو میزانم پول داشتم خورد خورد دادن عادت کردم حوصله نگرانی و از این جور چیزا هم ندارم

 71. شهريار دوشنبه 8 آذر 1395

  هیچ نگرانی نداره مجوز داره خوب هم کار میکنه مدیران فعلی کاسپین هم از مدیران خوش نام بانکی هستن در ضمن اگر کسی باید ناراحت باشه سپرده گذاران بانک گردشگری خستن که طبق اظهارات بانک زیان نه ماهه ای معادل ١٢۵٠٠ میلیارد ریال داشتن این یعنی بیشتر از دو برابر سرمایه اش زیان کرده

 72. مهدی دوشنبه 8 آذر 1395

  چرا خواب پریشون میبینید……من فردا صبح میرم‌پولم رو برمیدارم…..این فرشتگان هم رفت قاطی باقالی ها

 73. ناهید رها دوشنبه 8 آذر 1395

  خاهشن کسی که اطلاع دقیقی داره مارو در جریان بزاره تا از نگرانی در بیایم..بانک اسمش کاسپینه ولی دفترچه ای که دست ما هست اسمش فرشتگانه

 74. منوچهر دوشنبه 8 آذر 1395

  میتونی بری موسسه و دفترچه رو بنام کاسپین تغییر بدی و هیچ مشکلی هم نیست خیالت راحت

 75. رصا دوشنبه 8 آذر 1395

  @BANK1
  🇮🇷🇮🇷🇮🇷
  🇮🇷سپرده گذاران کاسپین و فرشتگان نگران نباشند 🇮🇷

  بر اساس تماس تلفنی با ناظر پولی بانک مرکزی :
  کسانی که در موسسه فرشتگان یا آرمان سپرده گذاری کرده اند بعلت ادغام این موسسات در کاسپین و مجوز رسمی بانک مرکزی ۲۷/۱۲/۹۴) هیچ مشکل و خطری سپرده هایشان را تهدید نمیکند چون کاسپین هم در بورس و هم صندوق ضمانت سپرده گذاران تعهدات خود را انجام داده است .

  خبر دادستانی محترم تهران مبنی بر بازداشت دو مدیر مربوط به پرونده وشکایات قبلی سال ۹۳ و ۹۴ بوده و موضوع تازه و جدیدی نیست .

  ضمنا مشکل بوجود آمده در مورخ ۷/۹/۹۵ در پرداخت پول توسط موسسه کاسپین بعلت هجوم سپرده گذاران با شنیدن خبر بوده که در روزهای آتی رفع میگردد.
  بانک مردم
  @BANK1
  🇮🇷🇮🇷🇮🇷
  #بانک_اول

 76. سحر سه‌شنبه 9 آذر 1395

  والله از استرس چند روزه نتونستم زندگی کنم نزدیک ۵۰۰ ملیون پول دازیم اونجا و فقط ۵ ملیون بهمون میدن

 77. مهندس مرتضی ادمی سه‌شنبه 9 آذر 1395

  این مورد ۱۳۹۵/۹/۷دهمین طوفانی هست که من دیده ام ولی همیشه اطمینان کرده ام وهمیشه با تدبیر مدیران لایق طوفان بر طرف شده است.
  جا دارد صمیمانه از هیئت مدیره محترم فرشتگان وکاسپین تشکر بکنم .ما شما را شناخته ایم وتنها نمیگذاریم .ضمنا سپاس بنده را از مدیریت محترم شعبه پیروزی آقای ایمان نایب زاده و همکاران بسیار خوبشان به آنها ابلاغ فرمائید .
  برای کاسپین آرزوی موفقیت بیشتر دارم .

 78. am سه‌شنبه 9 آذر 1395

  شهبه فاطمی دفترچه قدیمی را با دفترچه کاسپین تعویض و مهر کاسپین را روی شپرده های بلند مدت درج میکنه…من پریروز و امروز حسب نیاز ۱۵ میلیون برداشت داشتم بدون مشکل….متاسفانه جوسازی شده….بزودی رفع میشه.

 79. مهدی سه‌شنبه 9 آذر 1395

  منم شعبه فاطمی حساب دارم پول برداشت کردم هیچ مشکلی نداشت

 80. مهدیار سه‌شنبه 9 آذر 1395

  یعنی الان موسسه کاسپین برم پول بخوام بهم میدن من حساب داشتم تو این موسسه چندهفته پیشم یمقدار پول بردم حسابمو بیشتر کنم الان دوروزه میرم موسسه بهم پول نمیدن میگن پول نداریم؟برین تا شنبه هفته بعد

 81. علیرضا سه‌شنبه 9 آذر 1395

  جناب مهیار شما کدام شعبه حساب دارید وکدام شعبه برای اخذ پول تشریف بردید،چون طبق دستور باید به شعبه خود جهت دریافت پول رجوع کنید،برای هرشعبه جهت رفع نیاز سپرده گذاران روزانه بین ۱_۱/۵ میلیار تومان پول شارژ میکنند وتا سقف۲۰ میلیون تومن به سپرده گذاران پول پرداخت میکنند تا مشکلی برای سپرده گذاران پیش نیاید،واین چیزی که شما میفرماییددور از باور است چون تو هیچ یک از شعبات دیده نشده،حتی بعضی از شعبات پول زیادداشتند که فرستادند به شعباتی که لازم داشتند،لطفا سپرده های خود را باطل نکنید که بعدا با این نرخ نمیتوانید سپرده گذاری کنید ،

 82. ح ک ک دوشنبه 29 آذر 1395

  کاملا مخالف هستم
  امروز شعیه شهرارا بودم و گفتند ۴روز است پول نیامده و
  بالاتر از ۵ میلیون پرداخت نشده است
  امروزهم فامیل درجه ۱ پرسنل برای بستن حساب امده بودند.
  ۱-اگرموسسه مشکل ندارد چرا خودشان حساب را می بندند.؟
  ۲-پول های ارسالی به فرمایش شما به حساب چ کسانی میرود؟؟

  ۳- اگرکسی شکایت کرده لطفا خواهشا راهش را بگوبد ممنون ۹۱۹۹۷۵۲۳۵۴

  شنا هم یه دوسناتنان سفارش کنید ممنون

 83. سمیرا سه‌شنبه 9 آذر 1395

  روزی ۵ ملیون میدن

 84. سمیرا سه‌شنبه 9 آذر 1395

  نه میدن ۵ ملیون روزی

 85. کوروش سه‌شنبه 9 آذر 1395

  من ۶۰میلیون سپرده داشتم رفتم بگیرم گفتن فعلا نداریم برین ماه آینده بیایید هرچی اسرار کردم که پولم نیاز دارم گفتن همینی که هست نداریم

 86. زهرا سه‌شنبه 9 آذر 1395

  تشت رسوایی وبی پولی این موسسه دزدم در امد بانک مرکزی چه کاره است من پولمو باید از کی بگیرم

 87. علی سه‌شنبه 9 آذر 1395

  من همدانم امروز تنها به سپردهای زیر پانصد هزارتومن پول میدادن ومبلغ بالاتر پول نداشتن بدن هرچی داشتیم رفت رو هوا

 88. ناصر سه‌شنبه 9 آذر 1395

  تا چند روز باید صبر کنیم تا به پولمون برسیم

 89. ورشکسته سه‌شنبه 9 آذر 1395

  دوستان ساده لوح باید کاری کنیم اولا موسسه کاسپین مثله بانک صادرات که میزان رابر عهده گرفت فقط وکیل موسسه هست و کاری خاص انجام نمیدهد ثانیه خود ریس شعبه گفت که پولی نیست و ورشکستگی رو تایید کرد ایشان فرمودند صبر کنین موسسه کاسپین موسسه فرشتگان رو تحویل بگیره و شاید چندین ماه و سال طول بکشه

 90. فرامرز سه‌شنبه 9 آذر 1395

  یکی از مدیران موسسه کاسپین گفت به هیچ وجه سودهای موسسه کاسپین را متقبل نخواهند شد و کلیه سودهای دریافتی برگشت خواهد خورد و ملاک عمل اصل سپرده است و کلیه سودهایتان پرزد و رفت و از اصل سپردها کم میشود باور ندارین پنج شنبه از شعبه بپرسین

 91. ali پنج‌شنبه 18 آذر 1395

  این حرف رو از کجات در آوردی

 92. رضا چهارشنبه 8 دی 1395

  ای دوستان پول پربر

 93. مهدی سه‌شنبه 9 آذر 1395

  دوستان اصلا جای نگرانی نیست من خودم امروز با بانک مرکزی تماس گرفتم گفتند سپرده ها ی فرشتگان کاملا تضمین شده است چون در کاسپین ادغام شده وتحت نظر بانک مرکزی است

 94. علی سه‌شنبه 9 آذر 1395

  مؤسسات با سپرده های ما کار می کنند. اگر همه یکجا پول و نقدی بخوایم از کجا پروژه هاشونو زودی نقد کنند؟ مؤسسات دیگه هم اینجوری مشکل پیدا کردن. رقابت یعنی این. موفقیت و پیشرفت در قبال مرگ و نابودی دیگران! وقتی ادغام شدن و مجوز بانک مرکزی را دارند، فرصت دهیم هم خودشان و هم ما سود ببریم. هیچ بانکی حتی دولتی نمی تواند نقدی و موجود یکروزه تمام پول سپرده ها را پرداخت کند. انصاف داشته باشیم. این عزیزان با سپرده های ما در پروژه ها و تعاملات زیادی سرمایه گذاری کرده اند.

 95. حسن مركي سه‌شنبه 9 آذر 1395

  موسسه فرشتگان بهترین موسسه ایران است
  بهترین مدیریت رو دارد
  متاسفانه اختلاس در بانکها منابع بانک مرمزی رو کم کرده و جبران آن را از موسسات پایین تر باید بکنن
  خدا خیر نده بانی و باعث این مسائل و مشکلات رو که مستقیم خود بانک مرکزی است

 96. م چهارشنبه 10 آذر 1395

  سلام بهترین راه اینه که از درخواست پول بدون ضرورت از موسسه تا یک تا دو هفته خودتون کنیم تا زمان محرم همه مشگلات است اینم میگذرد بعضی ها با شغل های حسبی در دولت فکر میکنن توی خونه نشیتن دارن واسه خوانوادش صحبت میکنه نمیدونه با یک حرف اضطراب رو به زندگی مردم میاری خدا ازش نگذره آخه درسته این گونه صحبت کردن

 97. پ یکشنبه 14 آذر 1395

  چه جوری اروم باشیم

 98. فربد پنج‌شنبه 11 آذر 1395

  جای هیچ نگرانی نیست. با دریافت دفترچه کاسپین و پرفراژ دفترچه قبلی (فرشتگان) در واقع حساب شما به موسسه کاسپین منتقل شده است. موسسه کاسپین در لیست موسسات مجاز بانک مرکزی قرار دارد. برای اطمینان بیشتر، لینک از خود سایت بانک مرکزی:

  http://www.cbi.ir/page/4118.aspx

 99. رضا پنج‌شنبه 11 آذر 1395

  از کلیه خوانندگان عزیز خواهشمند است هر کی دسترسی راحت تر داره با مراجعه حضوری و یا تلفنی به مرکز موسسه کاسپین واقع در تهران سعادت آباد درخواست نماید به سراسر کشور اطلاعیه اساسی بدهند و همچنین در سایت ها *** اطلاعیه ای بدهند که فکر و خیال مردم را راحت تر کنند *** و مردم دیگر هجوم نیاورند… با تقدیر و تشکر و با کمال احترام تلفن تماس موسسه کاسپین ۰۲۱۲۲۳۴۱۲۹۶ و ۰۲۱۲۲۳۵۳۳۷۴

 100. کشفی یکشنبه 14 آذر 1395

  یکی از شعب فرشتگان در تهران فعلا فقط ۵ میلیون به هر حساب پول میده

 101. امین یکشنبه 14 آذر 1395

  من یکی از سبرده گذاران عمده فرشتکان هستم و تاکنون مشکلی برام وجود نداشته و حتی برای محک زدن خاستم تمامی سبردهام بکیرم با کمال امادگی مایل بودند جای نگرانی نیست

 102. حمید دوشنبه 15 آذر 1395

  سلام

  دوستان هیچ جای نگرانی نیست من همین الان دارم از یه شعبه فرشتگان در انزلی میام و اونجا سپرده بلند مدت دارم خیلی عادی بود و مراجعه کننده ها مثل روزهای قبل یکی ، دو نفر بودن اول با ریس صحبت کردم ، گفت هیچ مشکلی نیست اگر بخواید می تونید سپرده را برداشت کنید و اگر هم نه دفترچه رو بدین براتون تعویض کنن / بردم دفترچه رو تعویض کردن و کلیه مراحل باز کشایی حساب رو با فرم موسسه کاسپین برام پر و مهر کردن ، تازه تابلوی جلو موسسه هم تغییر داده بودن به موسسه کاسپین ، بنظر من که جای هیچ نگرانی نیست من خودم دلنگارن بودم وقتی مراجعه کردم همه چیز عادی بود ، و متاسفم برای کسایی که نفهمیده در این اوضاع اقتصادی حرفی می زنن و مردم رو به دردسر می اندازن ، مشکلی رو که حل نمی کنن باری رو از دوش مردم بر نمی دارن هیچ ، گرفتاری بیشتر می کنن .

 103. حسن دست رسی دوشنبه 15 آذر 1395

  از مشتریان گرانقدر موسسه فرشتگان انتظار میرود جو زده نشوند. بعنوان مشتری موسسات اعتباری اعلام میکنم خیالشان راحت باشد. من تجربه سپرده گذاری در صنندوق های را داشته ام که محلی از اعراب نداشتند مانند صندوق وحدت و موسسه ای به همین نام و این اخری ًثامن الحجج که مدتها درباره انها هشدار داده بودند ولی خوشبختانه با کمی تاخیر به پولهابم رسیدم فرشتگان که کلی خرپولن و ملک و املاک و ارایی بی حد و اندازه دارند. در ضمن کاسپین حداقل شاخه امید جلین آن به گمان من فراتر از هر بانکی اعتبار و نقدینگی دارد و یک سبد پرو پیمان از انواع وامها با بهترین شرایط در ان وجود دارد

 104. یک سپرده گزار سه‌شنبه 16 آذر 1395

  خدا رو شکر که هیجانات خوابید و شعب موسسه کاسپین مثل همیشه کارشون رو ادامه میدن.
  اما یک گله کوچولو: با اینکه تقریباً سپرده های کاسپین دست نخورده باقی موند و فقط تعداد کمی که از قضا سپرده قابل توجهی هم نداشتند حساب هاشونو بستن که قطعاً امروز پشیمان هستند ولی متاسفانه آب رفته دیگه به جو برنمی گرده ولی شخصا به عنوان یک سپرده گزار توقع رفتار پخته تری رو از بعضی از دوستان داشتم که با خویشتنداری بیشتری عمل کنن. هر چند در این میان بعضی از مالباختگان پیوند و الزهرا و … سعی داشتند که هیجانات مردم رو بیشتر کنن که عمدتا دو تا دلیل داشت اول اینکه چشمشون ترسیده و دوم اینکه بعضی هاشون از وضع بوجود آمده خوشحال بودند و جشن گرفته بودند برای اینکه فرشتگان ورشکست شده که خوشبختانه به آرزوشون نرسیدند.
  اما دوستان یک خواهش سعی کنید که در موارد مشابه هیجانی نشید و منطقی تصمیم بگیرید.
  البته این رو هم اضافه کنم که در این وضع هیجانی من موفق شدم سپرده پنج ساله دو تا از سپرده گزاران رو بخرم هم اونا به سپرده شون رسیدند هم من تا چها سال آینده سود خوبی از سپرده های خریداری شده بدست میارم البته هنوز به نام نشده و فروشنده ها ظاهرا قصد انتقال سپرده رو ندارن ولی اولا برگه ها پیش منه دوما برگه ها رو امضا کردند و سوم اینکه فقط مونده که شعبه تغییر نام رو ثبت بکنه. کاش پول نقد بیشتری داشتم.

 105. مهدی سه‌شنبه 16 آذر 1395

  چقدر تابلو خالی میبندی ضایع تو این شرایط همه می خوان پولشونو بردارن ولی کاسپین نداره بده همه نگرانن بعد تو چرت و پرت میگی

 106. امیر سه‌شنبه 16 آذر 1395

  من بر نمیخوام دادم.وقتی تایید بانک مرکزی داره.چند هفته دیگه آخرش درست میشه.اگر سرمایمم رو خارج کنم ی عالمه سود ازم کسر میشه،ریسک میکنم و بر نمیدارم

 107. رضا سه‌شنبه 16 آذر 1395

  بعضیها فکر کردن به خیاله خودشون بقیه مردمو آروم میکنن تا برن سپرده هاشونو یواشکی خارج کنن خبر ندارن همه دنباله پولشون هستن

 108. احمدی سه‌شنبه 16 آذر 1395

  اینقدر چرا چرت پرت می نویسید

  کدوم شعبه الان پول میده

  روزی دو تومن سه تومن دارن پول میدن

 109. امیر سه‌شنبه 23 آذر 1395

  جناب احمدی من مثل شما بی ادب نیستم ولی حاضرم سپرده تو هر چقدر که باشه بردارم و پولشو نقداً تقدیم کنم.
  نشانی ایمیلم نزد ” بانک مردم ” موجود است.

 110. مصطفی شنبه 4 دی 1395

  شما اگر راست میگی بیا من ۵۰۰ ملیون سپرده بهت بدم
  ….۰۹۱۲۲۹۱
  اینم شماره موبایلم
  (شماره موبایل نزد بانک مردم موجود است)

 111. ح ک ک چهارشنبه 24 آذر 1395

  به من که پرداخت نشده ۴روز منتظرم
  رییس شعیه وجوه را فقط به دوستانش میده

 112. سپرده گذار چندین ساله با مبلغ 300 میلیون سه‌شنبه 16 آذر 1395

  سلام از همه سپرده گذاران خواهشمندم به حرفهای من توجه کنند:
  ۱- چندین ساله حدود ۳۰۰ میلیون سپرده در فرشتگان سابق (کاسپین فعلی) دارم
  ۲- تاکنون به لطف خدا هر ماه همواره سود سپرده هام رو سروقت و با برخورد و خوشرویی کارکنان دریافت نمو ده ام
  ۳- دکتری یکی از رشته های مهندسی و مدرس دانشگاه هستم و همین قدر پول رو به لطف خدا و قطره فطره و با حساب کتاب زیاد جمع کردم و همواره به دقیق و حساب کتابگونه عمل کردن شهرت دارم
  با توضیحات فوق عرض می کنم قصد برداشتن پول از موسسه با مجوز از بانک مرکزی ( فرشتگان سابق (کاسپین فعلی)) رو ندارم. به چندین دلیل:
  ۱- بخش زیادی از نرخ سود دریافتی قبلی نیز خواهد سوخت
  ۲- با توجه به کمبود نقدینگی برداشت این همه پول حتی در بانک های دولتی هم ممکن نیست و در شرایط فعلی اتین موسسه شاید یک ماه طول بکشد
  ۳- این کار یک خودزنی محض سپرده گذاران می باشد. چون وقتی یک سازمان اقتثادی با خروج یکدفعه نقدینگی مواجه شود شدیدا یا خطر ورشکستگی و از بین رفتن تمام سپرده های تمام سپرده گذاران مواجه خواهد شد.
  لذا شدیدا از تصمیمات آنی و احساساتی در کشیدن سپرده ها جدا و جدا خودداری کنید. چون خدایی اش فقط و فقط یک مشتری بانک هستم و از نظر علمی فقط و فقط این کار بصورت ۱۰۰ درصدی به ضرر فقط سپرده گذاران خواهد بود و همه ما را با هم به تباهی خواهد کشاند. حال تصمیم با خودتان:
  کشیدن احساسی تمام سپرده ها و ورشکستگی و تباهی تمام سپرده گذاران و یا
  آرام آران در صورت عدم رضایت طی ماههای آینده و در موقع سررسی سپرده پولهایتان را بکشید
  سپاس و تشکر فراوان

 113. علی سه‌شنبه 16 آذر 1395

  تقدیر میکنم از پرسنل گناباد اصلا اینجا خبری نیست و روز سه شنبه من پول برداشتم از حسابم و پنج شنبم برام کلی چک وصول کردن که واریز به حسابم شده

 114. سید احسان چهارشنبه 17 آذر 1395

  از سرمایه ۱۹۸ میلیون تومانی من، مبلغ ۱۹ میلیون تومن رو با وجود بحران به شکل ارقام دو و سه میلیون تومانی در طی هفته ای که گذشت بهم دادن
  ممنون

 115. فاطمه پنج‌شنبه 18 آذر 1395

  به نظر من این دولت باید اجازه حق برداشت سپرده از بانک را بدهد تا چرخه اقتصاد بچرخد و یعنی بانک مرکزی پول مردم را براحتی بپردازد و ملت هم برای چرخه اقتصاد کاری انجام دهند و سپرده گذاران بتوانن با پولهایشان آنچه که دولت تعیین می کند و با برنامه ریزی صحیح انجام شود

 116. احسان پنج‌شنبه 18 آذر 1395

  باسلام عرض ادب ..راهنمایی فرماییدایاکاسپین امیدجلین..هم خطری داردباتشکر..چون بنده چندبارمراجعه کردم انهامیگوین داراییفرشتگان که به کاسپین تغییریافته بامافرق داره ..چندتا کاسپین وجودداره ایامیشه دورقم بانک مرکزی..وملی وجودداشت

 117. اسماعیل رهبری دوشنبه 29 آذر 1395

  با سلام احسان جان تعاونی اعتبار امید جلین هیچ مشکلی برای ندارد
  و قویترین تعاونی ادغام شده در کاسپین میباشد .

 118. على شايگان پنج‌شنبه 25 آذر 1395

  احتراماً یکى از مسؤلین بدون توجه به منافع مردم و نگرانى آنها با گزارشى در مورد موسسه فرشتگان باعث تشویش سپرده گذاران موسسه کاسپین شده است.در حالیکه موسسه کاسپین در این رابطه هیچگونه تقصیرى ندارد، در نتیجه تشویش و نگرانى سپرده گذاران بیمورد میباشد و جاى نگرانى نیست بى شک در چنین شرایطى اگر همه سپرده گذاران جهت گرفتن موجودى خود به شعبات سراسر کشور مراجعه کنند بى تردید حتى بانک ملى و مرکزى نیز جوابگوى آن نخواهد بود.
  در نتیجه عقل سلیم حکم میکند ما سپرده گذاران که در حقیقت صاحبان موسسه میباشیم از دارایى هاى خودمان حمایت و حفاظت نماییم و با دست خودهستى خودمان را به باد ندهیم
  از مراجعه بیمورد به شعب خوددارى و اجازه دهیم مدیران موسسه مشکل پیش آمده را حل و فصل نمایند. امیدوارم همه سپرده گذاران محترم به این نکته مهم توجه نمایند .از کلیه شرکاى خود در این موسسه سپاسگزارم.همچنین از مدیریت محترم شعبه پل رومى جناب خاکى.

 119. امیر فیضی یکشنبه 28 آذر 1395

  خیلی لایک داری جناب شایگان.
  من هم به عنوان یک سپرده گزار از همه دست اندر کاران کاسپین و سپرده گزاران فهیم اون تشکر میکنم.

 120. ali سه‌شنبه 30 آذر 1395

  داش علی خدا رو شکر وضع خیلی بهتر شده فقط این وسط کسانی که جو گیر شدند و سپرده های به اون خوبی رو بستند حسابی متضرر شدند

 121. زندي دوشنبه 29 آذر 1395

  سپرده گذاران محترم شما فقط با هجوم بی مورد خود به موسسه کاسپین ریسک سیستمی موسسه را بالا می برین و باعث نابودی موسسه با دست های خودتان می گردید . خواهشمندم جهت اینکه موسسه به روال عادی خود برگردد دو الی سه هفته ای کاری به موسسه نداشته باشین تا بحمد الله شرایط دوباره عادی گردد.

 122. reza چهارشنبه 1 دی 1395

  با سلام من یکی از سپرده گذاران بدبخت فرشتگان( کاسپین ) هستم من پول خرید یک اپارتمان را در حساب کوتاه مدت موسسه( ۱۸درصد) سپرده گذاری کردم درحدود ۲۵روزه که یک واحد آپارتمان خریدم تا بعد از ۲۲ سال کار سقفی بالای سر خانواده ام با سه فرزندم باشه حدود ۲۰۰ م رو هم گرفتم و چک هام پاس شده ولی باید حدود ۶۰م دیگه بدم تا آپارتمان رو تحویل بگیرم ولی کاسپین اونو بهم نمیده و میگه باید صبر کنی اخه چطوری ، همه اساسیه خونه توی کارتون گوشه اتاقه و مستاجر جدید هم وسیله هاشو آورده و امروز و فرداست که بیرونم کنند اخ ۶۰م هم برام پول زیادیه نموتنم قرض کنم.لعنت به هر چی موسسه مالی یه خدا بهم رحمکنه باید در کاسپین رو گل بگیرن که نمی تون ۶۰ میلیون بهم بده.

 123. امیر پنج‌شنبه 2 دی 1395

  آقا چرا این بانک مرکزی به روی خودشم نمیاره یعنی ما سپرده گذارا از کی باید کمک بخوایم بریم از بانک مرکزیه افغانستان بخوایم بیاد مشکله مارو حل کنه یعنی؟

 124. حسين شنبه 4 دی 1395

  من همون شعبه نارمک حساب دارم. به جونه تنهافرزندم اصلاًازاین ماجراهاخبرنداشتم تاامروز که رفتم برای افتتاح حساب جدید. چون آخروقت بودگفتن فردا بیا. امروز رییس شعبه بهم گفت که چه خبربوده. الانم همه چی ازتب وتاب افتاده. خداییش نمیدونم چراخیلى ازهموطن هااینقدر عجول تشریف دارن وبدون فکر،عمل میکنن. من بیشتراز ششصد میلیون توحسابم دارم وبیست وششم هرماه هم سودسپرده به حسابم واریز میشه. ماه گذشته چون بیست وششم وبیست وهفتم تعطیل بود، روز بیست وهشتم منتظرواریز سودم بودم که معمولاًحدود ساعت نه صبح واریز میشد. چون ازطریق شماره شبا به حساب یه بانک دیگه من واریزمیشه برام اس ام اس میاد. روز بیست وهشتم حدود ساعت یازده سود ماهیانه به حسابم واریز شد. امروز هم شعبه خیلی خلوت بود. تقریباًبه جزکارمندهاى شعبه کسى دیگه اونجانبود. ازمن خواهش کردن که چون افتتاح حساب جدید یه مقدار زمان بره، اگرمیشه فردا این کار روبکنم. خیلى واضحه که اگرهمه مردم قرارباشه باهرشایعه اى به هربانکى درهرجای دنیاهجوم بیارن که پولشون روبردارن،اون بانک ورشکست میشه. مگه الان چه اتفاقى افتاده که یه سرى از هموطن هامون این کارها رو کردن؟؟؟ خداروشکرکه ظاهراً خیلى از سپرده گذاران فکورانه عمل کردن. انشالله که موسسه هم به همین روند ادامه بده وپول ازحسابهاى سپرده خارج نکنه تاکارانتقال تموم شه. قیافه اونهایی که رفتن وحسابهای بلندمدتشون رو باضرر خالى کردن دیدن داره.

 125. سعیده سادات دخانچی شنبه 4 دی 1395

  سلام من هم یکی ازکسانی هستم که در فرشتگان سپرده گذاری کردم بعد از مدتی نام موسسه به آرمان تغییر کردو اوایل سال۹۵ نام موسسه به کاسپین تغییر کرد همون زمان دفترچه رو تعویض کردن وبه نام کاسپین دفترچه صادر کردن هیچ چیزی تغییر نکرد وسود مثل قبل به حسابم واریز شده ولی من برای گرفتن عجله نمیکنم وروزهای ۶ به بعد مراجعه میکنم چون روزهای اول شلوغ ووقت گیره

 126. گلی یکشنبه 5 دی 1395

  عقل سلیم میگه طبق مدارک از جمله دفترچه کاسپین و برگه های سپرده گذاری به اسم کاسپین و تابلوهای بزرگ سردرِ موسسه ها دیگه جای نگرانی نمی مونه.الان هم روزی یک میلیون پرداخت میکنن از سپرده ها پس هجوم بردن مردم مشکل ایجاد کرده.سود سپرده ها هم ک درست واریز شده.خودمون الکی الکی بی علم دردسر درست کردیم برا خودمون.بدر توس و غیره دوسال پیش ورشکست شدن و کاسپین یک سالِ مجوز گرفته پس زمان بردن طبیعیه

 127. رسول یکشنبه 5 دی 1395

  با سلام، اینکه در این شرایط ما سپرده گذاران باید صبر و حوصله کنیم درست ولی حداقل انتظاری که میره از فرشتگان و کاسپین اینه که واقعا وجدانا رفیق بازی نکنن و حساب دوست رفیق و آشنا و فامیلش رو نبندند و دوم اینکه ی کم از بریز و بپاشای خودشون با اون حقوق و پاداشهای چند صد میلیونی فعلا صرف نظر کنند (ی نگاهی به روسای شرکت ژاپنی بندازند, که وقتی ورشکسته میشن، اول از حقوق و مزایای خودشون میگذرند و…)خلاصه ی کم با غیرت کار کنند، مشکل حل میشه. ما سپرده گذار هم بافرهنگ بیشتر عمل کنیم و هجوم نبریم. ضمنا دم دمای انتخابات ریاست جمهوری، با هجوم به شعب باعث ورشکستگی کاسپین و به چالش کشاندن دولت و بانک مرکزی و نهایتا ناامیدی مردم از روحانی نشویم، لطفا هوشیار باشیم. پرسنل محترم فرشتگان لطفا شایسته اعتماد سپرده گذاران کار کنید. با احترام

 128. ح ک ک چهارشنبه 8 دی 1395

  مناسفانه قوه قضاییه و بانک مرکزی هیج یک نکلیف را روشن نمی کنند بانک مرکزی کاسپین را مسول پرداخت معرفی کرد و موسسه هم پول ندارد . و بانک مرکزی منفعلانه سکوت کرد دادستان محترم هم بعنوان مدعی العموم فقط تا حد اطلاه رسانی دخول کرده است درحالیکه در شعب هموطنانی که هزاران مشکل مالی دارند از دریافت

 129. محمد سه‌شنبه 28 دی 1395

  سلام من شنیدم یک کانال در تلگرام درست شده برای سپرده گذاران

 130. شاهین پنج‌شنبه 30 دی 1395

  سلام. میشه لینک گروه تلگرام سپردا گذاران را بذارید. ممنون

 131. شاهین شنبه 2 بهمن 1395

  @caspain1234

 132. محمد دوشنبه 2 اسفند 1395

  چ خبر ؟

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه