تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 46998 تاریخ انتشار : 20 دسامبر 2016

میرعلی

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سید ابوالفضل میرعلی مدیرعامل تعاونی منحله ثامن‌الحجج بعد از ماه‌ها بی‌خبری سرانجام هویدا شد.

به گزارش بانک مردم، میرعلی روز شنبه هفته جاری در مراسم تشییع حجت‌الاسلام و المسلمین ابراهیمی امام جمعه فقید سبزوار حضور یافت و در صف اول نماز میت قرار داشت.

گفته می‌شود مدیرعامل تعاونی منحله ثامن‌الحجج داماد حجت‌الاسلام و المسلمین ابراهیمی بوده و به همین علت وی در صف اول تشییع‌کنندگان حضور داشت.

میرعلی چند ماه پیش بازداشت شده بود اما موقتا و برای تسهیل در واگذاری اموال تعاونی منحله ثامن‌الحجج آزاد شد و حضور در مراسم تشییع امام جمعه سبزوار نشان می‌دهد روند آزادی وی برای واگذاری اموال و تسویه حساب با سپرده‌گذاران ادامه دارد.

سپرده‌گذاران ثامن‌الحجج منتظر فروش اموال و پرداخت مطالبات خود هستند و تاکنون تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان تعیین تکلیف شده‌اند.

میرعلی

میرعلی

 

 

Twitter Google+ Facebook
11,419 views
نظرات
 1. علی سه‌شنبه 20 دسامبر 2016

  … این چطوری داره تو مملکت اسلامی راست راست می چرخه این همه زندگی رو نابود کرده؟

 2. کارمند موسسه منحله سه‌شنبه 20 دسامبر 2016

  آقای …. می بینی مرگ حق .اینقدر حق ما کارمندا رو کشیدی بالا که خودتو انگشت نمای دنیا کردی.من فقط موندم که چه جوری اون دنیا میخوای جواب این همه کارمنداو خونوادهاشون بدی.فکر کنم حداقل کاری که بتونی انجام بدی از مسولان بخوای که زودتر این کارمندا رو که تو بدبخت کردی تکلیف شون روشن کنن من که ازت نمی گذرم وتو رو واگذار میکنم به خدا.که باعث شدی من جلوی همسر و فرزندان شرمنده باشم.خدا از سیف نگذره که بخاطر سیاست واین که سهام دار پارسیان هستش موسسه رو منحل کرد وما رو بیکا ر کرد تا پارسیان ورشکسته نشه.آقای ریس جمهور که اصلا به فک مردم نیست ولی دم از حقوق بشر میزنه.ملت همه رو میفهمن که چی به چی.

 3. سپرده گذار سه‌شنبه 20 دسامبر 2016

  چاه مکن بحرکسی اول خودت دوم کسی
  شریک دزدو رفیق قافله

 4. شاهين چهارشنبه 21 دسامبر 2016

  هم کارمندا بدبخت شدن هم سپردهگزارا
  این شیوه پرداخت که خود ثامن الحجج(ع ) هم میتونست بده

 5. علی رضا سه‌شنبه 20 دسامبر 2016

  به ما گفتم مال مردورو بخوری تو همین دنیا هزار بلا سرت میاد عزیز من این که الان از همه سرحال تر است این آفا که سر وتهه حرفاش امام رضا بود اینطوری در آمد وای به حال بقیه تف تف

 6. علی سه‌شنبه 20 دسامبر 2016

  بنا بگفته قوه قضائیه میر علی۵۰۰۰ میلیارد تومان وثیقه گذاشته که آزاد باشد. چرا از این پول حق و حقوق مردم مظلوم را نمیدهید!!!؟؟؟ و اموال موسسه را به او بدهید. اگر راست میگید؟

 7. یک سپرده گذار چهارشنبه 21 دسامبر 2016

  و روزی که فرشته مرگ به تمام کسانی که حق سپرده گذاران ثامن الحجج را پایمال کردند نزدیک می شود و لحظه ای فرصتی برای جبران حق الناسی که بر گردنشان هست را ندارند …
  روز موعود نزدیک است
  قابل توجه …

 8. ناشناس چهارشنبه 21 دسامبر 2016

  یا خدا…..پولمون را به ناحق از دستمون در اورند. بدهکار شدم. میخاستم بعد از ۱۰ سال خونه بخرم… همه داراییم به فنا رفت. هیچ کس فکر ما نیست. گناه ما چی بود آخه….حالا هم ۱۰۰۰ تا منت میذارند که حقمون بدهند ..این حقمونه . اینو بفهمید نه لطف

 9. دبیر بازنشسته /سپرده گزار چهارشنبه 21 دسامبر 2016

  آقای میر علی واقعا ارزش داشت که این همه مردم مومن ومسلمان رادر کشور اسلامی که هیچ مسئولی به فکرشان نیست این همه اذیت کنی وپیش خانواده واقوام شرمنده؟پس بیشتر از این تعلل نکن وتلاش کن حق الناس هر چه سریعتر به این مردم مومن ومسلمان بر گرده.

 10. مستر چهارشنبه 21 دسامبر 2016

  الو بانک کردم خبر جدید از پرداخت دوم پارسیان بیار.

 11. حق چهارشنبه 21 دسامبر 2016

  ای کسانی که خیال میکنید بعد خیانت خوردن دسترنج مردم هنوز اتفاقی برایتان نیافتاده زیاد شادمان نباشید اجل نزدیک است

 12. سپردهگذار بدبخت چهارشنبه 21 دسامبر 2016

  چى میگید شما کارمندا همین شما ماهارو بدبخت کردین با دروغ هاتون حالا طلبکار هم شدین؟ کار کردین حقوقتونو گرفتین دیگه مثل ما تمام زندگیتونو که نباختین. شما هم به اندازه اون میرعلى شریک جرم هستید و من به شخصه نه از شم ومع از میر على و سیف نمیگذرم

 13. غلامرضا چهارشنبه 21 دسامبر 2016

  نوشتیدتا۳۰۰میلیونتومان راتعیین تکلیف کرده اند ،درحالیکهفقط ۳۵میلیون به هرکارت ملی میدهند وتعهدمیگیرند که تایکسال حق مطالبه وجه دیگری نداریدوبه سپرده گذاران مشترک هم ریالی نمیدهند آنوقت شما مینویسیدتا۳۰۰ میلیون تومان تعیین تکلیف شده برای هربیننده چنین باوربوجود می آورد که تااین رغم پرداخت شده آیا من غیرمستقیم طرفداری نمیکنید؟

 14. gholamřeza چهارشنبه 21 دسامبر 2016

  ۳۰۰ میلیون پرداخت نشده تا این رغم را۳۵میلیون میپردازن وتعهد میگیرند ازحقوق خود صرفنظرکرده و تایکسال حق مراجعه ندارید.این چه تعین تکلیفی است.

 15. Hh پنج‌شنبه 22 دسامبر 2016

  خبری از پولها نیست؟
  اعتراض ها تمام شد؟

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه