تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 53089 تاریخ انتشار : 2 اسفند 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  جشنواره  طلایی پایانه های فروشگاهی بانک تجارت با همکاری شرکت ایران کیش، همراه با جوایز نفیس برای دارندگان تجارت کارت و پذیرندگان دارای حساب در بانک تجارت شروع شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در این جشنواره  که از یکم اسفند ماه۹۵ آغاز شده، به قید قرعه و براساس میزان امتیاز کسب شده توسط پذیرندگان، تعداد ۷ دستگاه خودرو ( هر یک به ارزش تقریبی۸۵۰میلیون ریال) در پایان جشنواره  و ۷۵۰ فقره کارت هدیه پنج میلیون ریالی طی ۷ ماه و به صورت هفتگی اهدا می شود.

از دیگر بخشهای این جشنواره  اهدای ۳۶۰۰ فقره کارت هدیه یک میلیون ریالی و طی هر دو هفته یکبار و به صورت قرعه کشی می باشد، که به دارندگان کارت که از دستگاههای POS ایران کیش استفاده کنند، تعلق می گیرد.

گفتنی است جشنواره  فوق که تا پایان شهریور ماه سال ۹۶ ادامه دارد در مجتمع های تجاری: پاساژ رضا، چهارسو،قائم تجریش و میلاد نور در تهران و مراکز خرید سیتی سنتر در اصفهان، باران در تبریز، خلیج فارس شیراز و زیست خاور شهر مشهد برگزار خواهد شد.

دارندگان تجارت کارت و پذیرندگان دستگاههای POS شرکت ایران کیش که مشتری بانک تجارت هستند، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره  به سایت اینترنتی شرکت ایران کیش به نشانی www.irankish.com مراجعه نمایند.

Twitter Google+ Facebook
1,533 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه