تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 53516 تاریخ انتشار : 7 اسفند 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه با تاسیس بانک یا خرید سهام آن از سوی شرکتهای بیمه مخالف نیستم، گفت: مردم سال آینده الحاقیه نمی خرند.

عبدالناصر همتی در حاشیه همایش استانداردهای گزارشگری بین المللی در جمع خبرنگاران افزود: با خرید سهام بانکها از سوی شرکتهای بیمه یا تاسیس بانک از سوی آنها مخالف نیستم.

وی افزود: فقط کسانی که در دو ماه فروردین یا اردیبهشت و نیمه خرداد امسال اقدام به خرید بیمه نامه کرده اند ممکن است به خرید الحاقیه احتیاج پیدا کنند که در حال برنامه ریزی هستیم که مشکل این افراد نیز حل شود و آنها هم نیازی به خرید الحاقیه نداشته باشند و بتوانیم آن را از طریق صندوق تامین خسارات، تامین کنیم.

به گفته همتی، سال آینده مشکلی برای خرید الحاقیه برای مردم وجود ندارد؛ البته خرید الحاقیه در سالهای قبل در حالی بود که نرخ دیه افزایش پیدا می کرد که ما امیدواریم نرخ دیه افزایش پیدا نکند.

وی درباره پرداخت خسارات فعالان بازار پلاسکو خاطر نشان کرد: ۵ طبقه پشتی این ساختمان بطورکامل تخریب نشد و پرداخت بیمه آنها نیاز به بررسی و ارزیابی دارد اما به نظر می رسد پرداخت همه خسارات بزودی نهایی و تسویه شود.

مراسم معارفه عبدالناصر همتی رئیس کل جدید بیمه مرکزی

Twitter Google+ Facebook
1,425 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه