تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 54674 تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: یک مشتری موسسه مالی و اعتباری ثامن که در حالدریافت مجوز از بانک مرکزی از عدم بخشودگی جرایم وام ۱۰ میلیونی خود گله کرد.

به گزارش بانک مردم، آقای مشتاق در مطلبی که برای بخش گزارش مردم بانک مردم ارسال کرده نوشته که موسسه مالی و اعتباری ثامن طرح بخشودگی وام های زیر ۱۰۰ میلیون تومان را اجرا نمی‌کند چراکه بنده در  سال ۱۳۸۹ از این موسسه ۱۰ میلیون تومان وام گرفتم اما بنا به دلایلی از جمله رکود نتوانستم بازپرداخت کنم. بعد از چند سال همان مبلغ ۱۰ میلیون تومان را پس دادم اما این موسسه حدود ۱۳ میلیون تومان جریمه و سود از من می‌خواهد!

در حال حاضر مبلغ هر قسط ماهیانه حدود ۳۸۵ هزار تومان است اما من باید بابت هر قسط بیش از ۵۷۰ هزار تومان جریمه بپردازم!

این مخاطب بانک مردم در ادامه در پاسخ به این سوال ما که آیا قبول دارید با تاخیر در پرداخت اقساط خود به موسسه  ثامن زیان زدید و باید جریمه بپردازید؟ گفت: بله قبول دارم من اشتباه کردم اما واقعا گرفتار بودم و توانایی پرداخت نداشتم اما در اسرع وقت بدهی خودم را دادم و واقعا دیگر توانایی حدود ۱۳ میلیون تومان را ندارم. امیدوار بودم با اجرای طرح بخشودگی وام‌ها موسسه اعتباری ثامن هم این طرح را اجرا کند اما کارمندان این موسسه به بنده گفته‌اند این طرح اجرا نمی‌شود و باید جریمه را بپردازی و هر روز بر این جریمه افزوده‌تر می‌شود.

آقای مشتاق در پایان گفت: من قبول دارم اشتباه کردم و جریمه هم می‌پردازم اما این مقدار جریمه بسیار زیاد است و از توان من خارج است. از مسوولان ثامن می‌خواهم که با اجرای طرح بخشودگی جرایم بانک‌ها به من و امثال بنده که تولیدکننده هستیم کمک کنند. وجه التزام را قبول دارم اما مقدار آن بسیار بیش از حد است.

بانک مردم: پایگاه خبری بانک مردم منتظر پاسخگویی مسوولان موسسه مالی و اعتباری ثامن است و قطعا مسوولان این موسسه هر توضیحی داشته باشند آن را منتشر خواهد کرد.

ثامن

ثامن

سوژه‌ها عکس‌ها و سوالات خود را برای بخش گزارش مردم بانک مردم ارسال کنید:

مخاطبان گرامی بانک مردم می‌توانند عکس‌ها و تصاویر خود و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس info@bankemardom.ir  و bankemardom@gmail.com ایمیل کنند و یا اینکه در تلگرام به یوزر https://telegram.me/modir_bankemardom ارسال کنند تا در بخش“گزارش مردم” و همچنین در کانال تلگرام منتشر شود.

Twitter Google+ Facebook
8,737 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه