تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 55641 تاریخ انتشار : 29 اسفند 1395

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: اسامی شعب کشیک شرکتهای بیمه در ایام تعطیلات نوروز اعلام شد.

به گزارش بانک مردم، اسامی شعب کشیک شرکتهای بیمه را یکجا در این خبر بخوانید:

بیمه ایران

طرح کشیک نوروزی  بیمه ایران در روز ۲۹ اسفند ۹۵ و روزهای ۱ ، ۲ ، ۳ و نیز ۱۱ و ۱۲ فروردین ۹۶ اجرا خواهد شد .

   این گزارش حاکیست ، طرح مذکور در روزهای یاد شده و از ساعت ۸ تا ۱۳و در رشته بیمه ای اتومبیل (خسارت ) برگزار خواهد شد.

طرح سراسری کشیک نوروزی در واحدهای پرداخت خسارت شرکت در مراکز استان و شعب تخصصی پرداخت خسارت تهران بزرگ به مورد اجرا گذاشته می شود.

    خسارت سیار

    همچنین واحدهای پرداخت خسارت سیار بیمه ایران در مناطق مختلف تهران و همچنین مبادی ورودی و خروجی تهران با هماهنگی پلیس راهور مستقر شده و مطابق زمان بندی از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ در تعطیلات نوروز، خدمات مورد نیاز بیمه گذاران را ارائه خواهند کرد .

    بنا به این گزارش ، بیمه گذاران بیمه ایران علاوه بر ساعات اداری در روزهای کاری عادی ، در صورت بروز حادثه در روزهای تعطیلات رسمی نوروز می توانند در ساعات اعلام شده ، در شهرستان ها به واحدهای پرداخت خسارت «مراکز استان» و در تهران به شعب تخصصی پرداخت خسارت تهران بزرگ به شرح زیر مراجعه نمایند :

 فهرست شعب تخصصی پرداخت خسارت تهران بزرگ

     مرکزخسارت سیار : خیابان سعدی شمالی – جنب بیمارستان امیراعلم – خیابان تقوی پ ۴  تلفن: ۰۹۶۶۸

    مجتمع فاطمی : :خیابان فاطمی – مقابل وزارت کشور –  تلفن : ۵-۸۸۹۷۳۳۲۳

    شعبه ممتاز شرق :  بعدازسه راه تهرانپارس -کیلومتریک جاده آبعلی پ ۱۴۸۶   تلفن : ۶-۷۷۸۸۳۱۸۴

    شعبه ممتاز غرب : کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص کرج – بعد از ایران خودرو – جنب بانک تجارت –  تلفن :                    ۵ -۴۴۱۹۵۸۳۱

    شعبه بعثت : بزرگراه بعثت – روبروی پارک خزانه
. تلفن :۴-۵۵۳۰۲۹۱۲

کدام شعب بیمه آسیا در نوروز خدمت رسانی می کنند؟

اداره‌های صدور و خسارت بیمه‌های اتومبیل ، درمان و شعبه های منتخب بیمه آسیا درتهران و۴۶مرکز استان و شهرستان، روزهای ۲۹اسفند سال۱۳۹۵و دوم ،سوم و چهارم فروردین ماه سال جدید از ساعت ۸تا ۱۳آماده ارائه خدمات بیمه‌ای هستند.

روابط عمومی بیمه آسیا در اطلاعیه ای با تبریک فرا رسیدن سال نو و تاکید بر ارائه خدمات بیمه‌ای شایسته به هموطنان گرامی اعلام کرد: اداره‌های صدور و خسارت اتومبیل مرکز (خیابان طالقانی،نرسیده به تقاطع قرنی)،شعبه انقلاب(خیابان آزادی ،بعد از میدان انقلاب)،شعبه خاقانی(خیابان دماوند)،شعبه چیتگر(چیتگر،میدان جهاد) برای صدور بیمه نامه اتومبیل ، اداره خسارت شمال تهران (پارک سوار بیهقی) برای پرداخت خسارت اتومبیل و اداره صدور وخسارت بیمه‌های درمان تهران (خیابان طالقانی ، تقاطع قرنی) برای صدور بیمه‌نامه مسافرین عازم به خارج از کشور و صدور معرفی نامه بیمارستانی برای بیماران متقاضی بستری شدن در بیمارستان‌های طرف قرارداد بیمه آسیا، روزهای۲۹اسفند ماه سال جاری و دوم،سوم و جهارم فروردین ماه سال جدید از ساعت ۸تا۱۳فعال هستند.

این اطلاعیه با اشاره به ارائه خدمات بیمه‌ای به منظور تسهیل در امور مسافران نوروزی می‌افزاید: همچنین اداره‌های صدوروخسارت بیمه‌های اتومبیل ودرمان بیمه آسیا در شهرهای آبادان ،آستارا ، آمل، اراک ، اردبیل ، ارومیه ،اصفهان ،انزلی ، اهواز ، ایلام ، بابل ، بجنورد، بروجرد ،بندرعباس، بوشهر ، بیرجند ، ،تبریز،،تربت حیدریه ، تنکابن ،چالوس ، خرم‌آباد، رشت ، زاهدان ، زنجان، ساری سبزوار ،سمنان ، سنندج، شاهرود ، شهرکرد ،شیراز ، قائم شهر، قزوین ، قم ،کاشان، کرج(مرکزی وخسارت) ، کرمان ، کرمانشاه ، گرگان ، گنبد ،لاهیجان ،مشهد، ،نیشابور،یاسوج، همدان و یزد،روزهای۲۹اسفند سال ۱۳۹۵و دوم،سوم و چهارم فروردین ماه سال ۱۳۹۶ از ساعت ۸تا۱۳ آماده ارائه خدمات بیمه‌ای به هموطنان گرامی می‌باشند.

بیمه دانا در نوروز ۹۶ آماده خدمت رسانی به مردم

 اسامی شعب کشیک شرکت بیمه دانا در ایام نوروز سال آینده اعلام شد .
این شرکت همچون سال های گذشته به منظور تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی به بیمه گزاران، روز ۲۹ اسفند ماه جاری و اول تا سوم فروردین ماه سال ۹۶ دایر است .
بر اساس این گزارش، بیمه گزاران و خسارت دیدگان احتمالی می توانند برای دریافت خسارات خود به شعب زیر در تهران و شهرستان ها مراجعه کنند .
تهران: شعب آزادی، بیهقی و مجتمع خدمات بیمه ای فردوسی، مشهد: شعب آزادی، آبکوه و احمدآباد، بیرجند، زاهدان، بجنورد، سمنان، شاهرود، تبریز: شعب استاد شهریار و مسجد کبود، زنجان، ارومیه، اردبیل، اصفهان: شعب زاینده رود و نقش جهان، شهرکرد، کرمان، یزد، کاشان، شیراز: شعب سعدی و حافظ، آبادان، اهواز، بوشهر، یاسوج، خلیج فارس، تنکابن، بندر انزلی، ساری، لنگرود، گنبد کاوس، نوشهر،رشت، آمل،گرگان، اراک، ایلام، بروجرد، خرم آباد، ساوه، سنندج،کرمانشاه، همدان، قزوین، کرج: شعب هفت تیر و غدیر .

بیمه البرز تعطیلات نوروز آماده خدمت رسانی

 تمامی شعب شرکت بیمه البرز در مراکز استان‌ها و شعبه تخصصی پرداخت خسارت خودرو در استان تهران در روزهای تعطیل نوروز ۱۳۹۶ آماده ارایه خدمات بیمه ای به هموطنان هستند.

شعب سراسر کشور و شعبه تخصصی پرداخت خسارت خودرو تهران این شرکت در روزهای تعطیل دوم، ‌سوم و دوازدهم فروردین ۱۳۹۶ از ساعت ۹ تا ۱۳ به ارائه خدمت به مشتریان خواهند پرداخت.

این گزارش حاکی است همچنین مرکز پرداخت خسارت سیار بیمه البرز به شماره تلفن ۸۴۳۲۵ (۰۲۱) در روزهای تعطیل نوروز از ساعت هشت تا ۱۴به جز روزهای سی اسفند ۹۵،  اول و سیزدهم فروردین ۱۳۹۶ آماده ارایه خدمات ارزیابی خسارت به بیمه گزاران زیان دیده تصادفات رانندگی است.

خدمات رسانی بیمه پارسیان در ایام تعطیلات نوروزی

در راستای تسریع و تسهیل در ارائه خدمات مورد نیاز به مسافران نوروزی که در ایام تعطیلات نوروز نیاز به خدمات بیمه ای در بخش صدور و خسارت اتومبیل و درمان پیدا می کنند شعب بیمه پارسیان در سراسر کشور آماده خدمت رسانی می باشند.

راساس بخشنامه های امور شعب و نمایندگان و همچنین امور درمان  بیمه پارسیان  در راستای تسریع و تسهیل در ارائه خدمات مورد نیاز به بیمه گذاران گرامی خاصه مسافران نوروزی که در ایام تعطیلات نوروز نیاز به خدمات بیمه ای در بخش صدور و خسارت اتومبیل و درمان پیدا می کنند شعب بیمه پارسیان در سراسر کشور آماده خدمت رسانی می باشند.

براساس این گزارش ؛ جهت رفاه حال بیمه شدگان بیمه پارسیان در ایام نوروز وظایف شعب کشیک شامل رسیدگی، تشکیل پرونده، ارزیابی خسارت و تکمیل مدارک در جهت آماده سازی پرونده برای پرداخت  و همچنین در بخش بیمه های درمان نیز صدور معرفی نامه بستری اورژانس در بیمارستان از ساعت ۹الی ۱۲ انجام خواهد شد. بیمه گذاران محترم  می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی دقیق از ساعت کار و آدرس شعب کشیک به پایگاه اینترنتی بیمه پارسیان به آدرس www.parsianinsurance.ir مراجعه نمایند.

شعب کشیک نوروزی بیمه نوین اعلام شد

در راستای تسریع و تسهیل در ارائه خدمات بیمه ای، این شرکت، برنامه کشیک نوروزی واحدهای ستادی و شعب خود را اعلام کرد.

بر همین اساس شرکت بیمه نوین، در روزهای ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ، دوم و سوم فروردین ۱۳۹۶، در ستاد و شعبِ منتخب، آماده ارائه خدمت به بیمه گذاران گرامی و مسافران نوروزی می باشد.

نیروهای ستادی مستقر در روزهای یاد شده، در مدیریت های بیمه های آتش سوزی، مسئولیت، اتومبیل، اشخاص گروهی، مالی، امور شعب و نمایندگان و فناوری اطلاعات و ارتباطات، حضور خواهند داشت؛ همچنین شعب اصفهان، اراک، اهواز، بندرعباس، بوشهر، تبریز، تنکابن، رشت، ساری، سبزوار، شیراز، قزوین، قم، کرج، کرمان، کرمانشاه، مشهد، سمنان، یزد، زنجان، گرگان، همدان و ارومیه خدمات بیمه ای لازم را به هموطنان عزیز ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دسترسی به نشانی و تلفن شعب بیمه نوین در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی این شرکت به نشانی  www.novininsurance.com مراجعه نمایید.

بیمه معلم تعطیل نیست

بیمه معلم در ایام نوروز تعطیل نیست.
به گزارش روابط عمومی بیمه معلم، در ایام تعطیلات نوروز ۹۶ از ساعت ۹ تا ۱۳، شعب بیمه معلم در تهران (غرب, شرق، جنوب, تهران بزرگ، اسلامشهر) و سراسر کشور پاسخگوی هموطنان خواهند بود.

لیست کشیک نوروزی بیمه ملت

مرکز ارتباطات بیمه ملت با شماره تماس ۸۵۳۳۳-۰۲۱، در ایام نوروز نیز همچون سالهای گذشته آماده پاسخگویی به مشتریان می باشد. این گزارش می افزاید، این مرکز از روز ۲۹ اسفندماه سال ۹۵ تا ۱۴ فروردین ماه سال ۹۶، بصورت ۲۴ ساعته فعال بوده و کلیه زیاندیدگان، مقصرین و بیمه گذاران می توانند جهت تسریع در دریافت اطلاعات مربوط به چگونگی و زمان مراجعه به مراکز پرداخت خسارت و نمایندگیهای مربوطه، با مرکز ارتباطات تماس حاصل نمایند.
همچنین این گزارش می افزاید، مراکز پرداخت خسارت منتخب بیمه ملت به صورت کشیک و بر اساس جدول برنامه ریزی شده در ایام نوروز خدمات خود را به مراجعین و زیان دیدگان ارائه می دهند. مشخصات نمایندگان و مراکز کشیک فعال دریافت اسناد خسارت بیمه های اتومبیل سراسر کشور، در ایام تعطیلات نوروز ۱۳۹۶ در لینک زیر قابل دسترسی می باشد.

لیست کشیک نوروزی سال ۱۳۹۶ مراکز دریافت اسناد خسارت بیمه های اتومبیل بیمه ملت

لیست کشیک نوروزی سال ۱۳۹۶ نمایندگان حقیقی و حقوقی (صدور)

شعب شرکت بیمه رازی دایر است

 این شرکت جهت پاسخگویی به مراجعین محترم در ایام نوروز ۱۳۹۶ و به منظور تأمین رفاه حال مشتریان و با توجه به افزایش حجم مبادلات بانکی و بیمه‌ای، در روزهای اول، دوم و سوم فروردین ماه سال ۹۶ از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ عصر آماده ارائه خدمات بیمه‌ای مطلوب  به مشتریان و هموطنان عزیز خواهند بود.

شعب کشیک بیمه رازی در سراسر کشور به شرح ذیل می باشند:

شعب تهران:

شعبه آپادانا – شعبه آیت الله کاشانی – شعبه شرق

شعب شهرستان:

تبریز – اصفهان – مشهد ۱ – مشهد ۲ – رشت – کرج – اردبیل – ساری – بوشهر – اراک – قزوین – زنجان – ارومیه – شیراز – اهواز – سنندج – همدان – بندرعباس – کرمان – قم – شهرکرد – چالوس – سمنان – کرمانشاه – یزد – بجنورد – زاهدان – گرگان – ارس – ایلام – بیرجند – بابل – خرم آباد

گفتنی است مرکز ارتباط با مشتریان شرکت بیمه رازی به شماره: ۸۱۹۴۲ به منظور پاسخگویی و ارائه خدمات به مشتریان گرامی دایر می باشد.

برنامه مرکز ارتباط با مشتریان به شرح ذیل می باشد:

یکم و دوم فروردین ماه ۱۳۹۶(سه شنبه و چهارشنبه):  از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ عصر

سوم فروردین ماه ۱۳۹۶(پنجشنبه): از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳ عصر

دهم فروردین ماه ۱۳۹۶(پنجشنبه): از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۳ عصر

ارائه خدمات بیمه سامان در ایام نوروز
بر اساس این گزارش، شعب بیمه سامان در سراسر کشور از روز یکشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ الی ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰ آماده ارائه خدمات بیمه ای اعم از صدور انواع بیمه نامه و پرداخت خسارت به هموطنان عزیز می باشند.

همچنین به منظور رفاه حال هموطنان گرامی کلیه خدمات کارشناسی سیار خودرو ، در تاریخ ۲۹ و ۳۰ اسفندماه ۱۳۹۵ و در ایام نوروز ۱۳۹۶ همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ بعد از ظهرتوسط ارزیابان سیار خسارت ارائه خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دسترسی به نشانی و تلفن شعبه های بیمه سامان در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی این شرکت به نشانی www.si24.ir مراجعه و یا با تلفن گویای ۸۹۴۳(۰۲۱) تماس حاصل نمایید.

بیمه پاسارگاد

شعبه های بیمه پاسارگاد در سراسر کشور در روزهای یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ، چهارشنبه ۲ فروردین و پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ از ساعت ۹ تا ۱۳ آماده ارائه خدمات بیمه ای اعم از صدور انواع بیمه نامه و پرداخت خسارت می باشند.

در ایام تعطیل نوروز شعبه های پونک، تهرانپارس، یادگار و ارمغان در استان تهران و شعبه های مشهد، اصفهان(مرکزی)، قزوین،گرگان، بندرعباس(رسالت،آزادی)، شیراز (فرهنگ)، کرج (گلشهر)، تبریز (بلوار آذربایجان)، یزد، ساری(جام جم)، رشت، اردبیل، نیشابور، بجنورد، بیرجند، اراک، شهرکرد، کاشان، اهواز، بوشهر، تنکابن، آمل، همدان، ارومیه(مرکزی)، کرمان، زنجان، سبزوار، سمنان، بابل، سنندج، چالوس، کرمانشاه، بندرانزلی، مهاباد، قم، مراغه، خوی، شاهرود، زاهدان، گنبد کاووس، آستارا، لاهیجان، میانه، میاندوآب، شهرضا، ایلام، یاسوج، بهشهر، دامغان، پارس آباد مغان، بروجرد ، مرند، تربت حیدریه، آبادان، خرم آباد و دزفول انواع خدمات بیمه ای را به هموطنان عزیز ارائه می دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دسترسی به نشانی و تلفن شعبه های بیمه پاسارگاد در سراسر کشور به پایگاه اطلاع رسانی این شرکت به نشانی  www.pasargadinsurance.ir مراجعه نمایید.

 بیمه ما
بیمه ما طی اطلاعیه ای اعلام کرد :
بیمه گذاران محترم ؛

کلیه شعب شرکت سهامی بیمه “ما” در تاریخ ۹۶/۰۱/۰۲ ، ۹۶/۰۱/۰۳ و ۹۶/۰۱/۱۲ آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

تمامی شعب بیمۀ آرمان در تعطیلات نوروز فعالند

بیمه آرمان با هدف تکریم مشتریان و بیمه گذاران، در تعطیلات نوروز ۱۳۹۶ آمادۀ پاسخگویی و ارائه خدمات بیمه ای به بیمه گذاران است.
به گزارش روابط عمومی بیمه آرمان، مدیریت توسعۀ منابع با صدور بخشنامه ای اعلام کرد که نیروهای ستادی در مدیریت بیمه های اتومبیل، اشخاص، فناوری اطلاعات و ارتباطات و مالی، و همچنین شعب این شرکت در تهران و شهرستان ها روزهای ۲۹ و۳۰  اسفند و نیز در روزهای تعطیل نوروز از ساعت ۹ تا ۱۲ آماده پاسخگویی و ارائه خدمات بیمه‌ای به مشتریان و بیمه گذاران بویژه در بخش های صدور و خسارت بیمه های اتومبیل، درمان و بیمه های مسافرتی هستند.

خدمت‌رسانی بیمه‌کوثر در ایام تعطیلات نوروزی

به گزارش روابط‌عمومی و اعلام مدیر اداری و پشتیبانی بیمه‌کوثر؛ کارکنان این شرکت در ایام تعطیلات از ساعت ۹صبح لغایت ۱۳بعدازظهر پاسخگوی مراجعه‌کنندگان، بیمه‌شدگان و بیمه‌گذاران خواهند بود.

حسن شعبانی با بیان اینکه به تناسب وسعت و میزان پذیرش گردشگران هر استان تعداد کارکنان سرپرستی‌ها و نمایندگان فعال در آن استان تعیین شده‌اند، گفت: به‌منظور رفاه حال مردم شریف کشورمان فروش و صدور بیمه‌نامه و نیز عملیات بیمه‌گری در سرپرستی‌ها و نمایندگی‌های فعال سراسر کشور در این ایام صورت می‌گیرد.

Twitter Google+ Facebook
2,501 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه