تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 56657 تاریخ انتشار : 25 فروردین 1396

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: موسسه اعتباری ثامن به‌منظور بسترسازی و توسعه فرهنگ استفاده از خدمات مالی و در راستای مأموریت اصلی خود یعنی کمک به رفاه اقتصادی جامعه، به‌عنوان حامی مالی دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه( FINEX۲۰۱۷) حضور یافت.

به گزارش بانک مردم به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن، ثامن همراه با سایر بخش‌های مالی کشور اعم از بازار پول، سرمایه و بیمه به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود به‌عنوان حامی این دوره از نمایشگاه حضور یافته است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سامان مجد گفت: فینکس ۲۰۱۷ فرصتی مناسب به‌منظور سرمایه‌گذاری سیستم بانکی در فین تک‌ها، استارتاپ ها و حوزه‌های دانش‌بنیان جدید است.

مسعود غلامزاده با اشاره به مشارکت هم‌زمان نهادها و بنگاه‌های اقتصادی فعال در بازارهای سرمایه، پول و بیمه و همچنین بنگاه‌های تولیدی بورسی در نمایشگاه، این رویداد سالانه را فرصتی خوب به منظور همفکری و همسویی آنها در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و بهبود شاخص‌های اقتصادی کشور برشمرد.

وی با عنوان این موضوع که بر اساس برنامه‌های اعلام‌شده توسط مسئولین سازمان بورس، در نمایشگاه دهم بر معرفی طرح‌های نوآورانه تحت عنوان فین تک و معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان تأکید و تمرکز ویژه‌ای خواهد شد، حضور و حمایت نهادهای مالی از این نمایشگاه را حائز اهمیت برشمرد.

غلامزاده اضافه کرد: موسسه اعتباری ثامن با در نظر گرفتن پتانسیل‌های این رخ داد بین‌المللی در کسوت حامی این نمایشگاه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران، سالن A۳۱، غرفه۱۲۳پذیرای میهمانان و بازدیدکنندگان خود است.

دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه از ۲۶ تا ۲۹ فروردین در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

Twitter Google+ Facebook
2,059 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه