تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 60571 تاریخ انتشار : 2 خرداد 1396

۱۳۹۶۰۳۰۲۱۱۱۱۳۶۱۳۷۹۹۸۴۱۳

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  دکتر سیدعلی جلالی نظری مدیر امور مالی و سرمایه گذاری بانک سپه شد.

به گزارش بانک مردم، طی مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران امور بانک سپه دکتر سید علی جلالی نظری به عنوان مدیر امور مالی و سرمایه گذاری بانک سپه منصوب شد.

براساس این گزارش دکتر سید علی جلالی نظری بیش از این سمت های همچون مدیریت امور شعب منطقه شرق تهران، رئیس اداره کل حوزه مدیریت عامل و هیات مدیره بانک سپه، مدیر امور طرح و برناه بانک ملی، رئیس اداره کل آموزش و مشاور مدیر عامل و رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

وی در مراسم معارفه خود با اشاره به جایگاه مهم مدیریت امور مالی و سرمایه گذاری در بانک با اشاره به اهداف اصلی این مدیریت یعنی حداکثر کردن سود و ثروت صاحبان سهام اظهار داشت: این وظیفه مهمی است که باید با توجه به فاکتورها و متغیرهای موجود در بانک و فضای رقابتی حاضر و همچنین بازار پولی کشور برای آن برنامه ریزی علمی و عملی انجام داد.

جلالی حضور در این بخش را فرصتی مغتنم برای کسب تجارب گرانقدر و بهره گیری از توان و تخصص و دانش خود دانست.
به گزارش بانک مردم، جلالی نظری یکی از مدیران خوش‌فکر بانک سپه است که در مدت حضور خود در روابط عمومی این بانک توانست ایده‌های جذاب بسیاری را به اجرا برساند و این اداره را متحول کند. بانک مردم به آقای جلالی نظری بابت ارتقای شغل تبریک می‌گوید و مطمئن است که امور مالی و سرمایه‌گذاری بانک سپه با حضور این مدیر توانا بیش از پیش موفق خواهد بود.
Twitter Google+ Facebook
1,609 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه