تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 63857 تاریخ انتشار : 31 خرداد 1396

(توجه خبر زیر بازنشری از گزارش خبرگزاری آنا درباره ادغام آرمان و ملل است. خبرنگار این خبرگزاری گزارشی با اطلاعات نادرست از اوضاع و احوال آرمان نوشته بود که مورد اعتراض مخاطبان قرار گرفت. پایگاه خبری بانک مردم به احترام مخاطبان این خبر را اصلاح کرده و بخش گفتگو با مدیرعامل موسسه ملل را منتشر می‌کند.)

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: این روزها اخبار ادغام موسسات اعتباری مختلف همانند ثامن داغ است و به نظر می‌رسد موسسات اعتباری با رویکرد جدید بانک مرکزی در راستای ساماندهی بازار بانکی برای این امر پیش قدم شده‌اند. حالا زمزمه‌هایی از ادغام دو موسسه اعتباری ملل و آرمان به گوش می‌رسد.

به گزارش بانک مردم، خبرگزاری آنا نوشت:

مدیرعامل موسسه اعتباری ملل می‌گوید که این روزها گمانه‌زنی‌ها در فضای مجازی زیاد است و تا این لحظه هیچ‌گونه تصمیمی درباره این ادغام گرفته نشده است.

امین جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی آنا با تاکید بر اینکه بانک مرکزی متولی بازار بانکی در کشور است، اظهار کرد؛ اگر این نهاد ناظر و سیاست‌گذار صلاح بداند که یک بنگاه دارای چارچوب کاری منسجم، بنگاه دیگری را کمک کند یقینا باید تابع تصمیمات بود.

وی تصریح کرد: نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد اما تا کنون دستورالعمل و تصمیمی برای ادغام آرمان با ملل اعلام نشده است.

جوادی بیان کرد: همان‌طور که روزی چند موسسه اعتباری بر حسب دستور بانک مرکزی با هم ادغام شدند، ممکن است روزی این بانک نیز باب مذاکره را باز کند و آرمان و ملل با هم ادغام شوند اما فعلا خبری در این باره نیست و بانک مرکزی تا به امروز هیچ تکلیفی در این باره مشخص نکرده است.

گرچه تا کنون بانک مرکزی رویکرد دقیقی را درباره ادغام ملل و آرمان نشان نداده اما با توجه به تصمیم این بانک برای ساماندهی موسسات اعتباری و بانک‌ها و قوت گرفتن زمزمه‌های ادغام این دو موسسه اعتباری، این امر چندان هم دور از ذهن به نظر نمی‌رسد.

نکته مهم و اساسی در این باره این است که آیا ادغام موسسات اعتباری ورشکسته می‌تواند مشکل سپرده‌گذاران آن را حل کند یا موسسه دوم نیز در دریای این بدهی‌ها و معضلات غرق خواهد شد؟

 

 

 

Twitter Google+ Facebook
10,635 views
نظرات
 1. سپرده دار چهارشنبه 31 خرداد 1396

  سلام
  تا جایی که من در جریان هستم ارمان با ملل نمیخواد ادغام بشه
  بلکه تعاونی وحدت که از جمع ارمان جدا شد میخواد فقط باملل ادغام بشه
  چرا مردم را سردرگم میکنید

 2. یاس چهارشنبه 31 خرداد 1396

  این شایعه ها رو جز خودتون کسی پخش نمیکنه و شایعه هم نیست تا نباشد چیزی مردم نگویند چیزها

 3. کاوه چهارشنبه 31 خرداد 1396

  فکر میکنم کمی اشکال وجود داشته باشد در این مطلب
  موسسه آرمانی که قصد ادغام با موسسه ملل را دارد ، موسسه آرمان (وحدت) هست و هیچ ارتباطی هم با کاسپین یا تعاونی های تجمیع شده ۸ گانه آن ندارد
  احتمالا اون موسسه ای که شما از اون با عنوان آرمان یاد کردید موپسسه آرمان(البرز ایرانیان) هست

 4. محمد چهارشنبه 31 خرداد 1396

  سلام بانک مردم به نظر من تا خبری رو درست نگرفتی نذار توبیشتر به سپردگذار استرس میدی تا دیروز میگفتی ارمان حالا میگی گاسپین وقتی تو سایت ملل گذشته کهادغام نیست تو میخوای بزور ادغام کنی خواهش دارم ازتون تا از خبری که میخوای بزاری حداقل یک بار خودت بخون بعد از که مطمن شدی بعد بزار من خودم هرروز اخبار رودنبال میکنم خیلی از کاربران از این کار شما گفتن ولی شما باز هم به خودتون نمیارین حالا اگه دوست داشتین بزارید اگه هم نمیزارید فقط به این چند جمله ای که گفتم عمل کنید

 5. احمد چهارشنبه 31 خرداد 1396

  واقعا معلوم است که نویسنده این مقاله هیچ اطلاعی از وضعیت موسسات و بانک های کشور ندارد. مگر مجبورید به هر بی سوادی بگوید براتون مطلب بنویسد.

 6. پرهام چهارشنبه 31 خرداد 1396

  سلام ارمان که میگن همون البرز ایرانیانه.کاسپین که از ادغام ۸ تعاونی تشکیل شده فکر نکنم دوباره با جایی ادغام بشه ولی شک شبهه ای که هست تعاونی وحدت (ارمان)هست که با ملل ادغام میشه احتمالا.خدا داند چیکار میخان بکنن.انشالله که مشکل همه مردم حل بشه در این موسسها.من خودم شپرده گذارم در وحدت ولی فقط باید نگاه کنیم تا بانک مرکزی برامون تصمیم بگیره

 7. علیرضا چهارشنبه 31 خرداد 1396

  واقعا خبراتون بی اساس و مسخره است بانک مردم .شما که تا دیروز میگفتین تعاونی وحدت میخواد با ملل ادغام بشه حالا میگید کاسپین ورشکسته میخواد با ملل ادغام بشه؟؟؟؟؟؟

 8. علی هاشمی چهارشنبه 31 خرداد 1396

  لطفن یک بار برای همیشه هم برای خودتون هم برای دزد زده ها روشن کنید شما باید بتوید اسامی و موسسات هم نام رو از هم تفکیک کنید، ۱۰موسسه هم زمان آرمان ایرانیان بودند ب درخواست بانک مرکز ٨تا در قالب کاسپین ادغام شدن اسمشونم تغیر دادن حالا مونده آرمان(وحدت) و آرمان (الببرز ایرانیان) ک این دو قراربود باهم ادغام بشن بخاطر مشکلاتی ک بانک مرکز براشون ایجاد کرد و اون نامه ی کذایی رو درکرد و دسگیر شدن مدیر البرز ایرانیان وحدت زیر بار نرفت و حالا سپرده گذاران البرز ایرانیان بیپناه تر از همه بدون مدیر بدون امید ……. حتی ی مدیر یکی از شعبات کرجشون توسط دونفر مالباخته ب قتل رسیدن

 9. رضا چهارشنبه 31 خرداد 1396

  جالبه ادعای سایت تخصصی بانکی و هم دارید…اصلا تعاونی وحدت یا آرمان چه ربطی به اون موسسه ارمان البرز دارد که شما در موردش نوشتید…یعنی بسیار جالبه که خودتون عامل پخش شایعه هستید و یا از روی نا اکاهی مطلبی و مینویسید که حرفه ای بودن و…شما را زیر سوال میبرد و یا با غرض مینویسید که واویلا به شما که ….

 10. احمد چهارشنبه 31 خرداد 1396

  عجب مطلب اشتباهی نوشتید….اصلا این آرمان اون آرمان نیست…..تعاونی وحدت یا ارمان چیز دیگری هست که برشکسته هم نیست و موسسه ارمان البرز چیز دیگری هست…خدایی این برای سردرگمی مردم مینویسید یا اطلاعی ندارید و فقط میخواین چیزی بگید؟؟؟؟!!!!

 11. sa چهارشنبه 31 خرداد 1396

  سلام.اخه این اطلاعات جست وگریخته و پراکنده چیه که میدید.کاسپین کجا, آرمان(وحدت) کجا
  تعاونی وحدت کجا,ورشکستگی کجا اون مربوط به البرز ایرانیانه داداش.اشتباه میگی داداش

 12. علی چهارشنبه 31 خرداد 1396

  لطفا در ارایه مطلب کمی دقت کنید چه ربطی به کاسپین داره آرمان وحدت قراره با ملل ادغام بشه
  چقدر شایعه پراکنی میکنید
  خدا ازتون نکرده این همه ارامش رو از مردم گرفتید

 13. یاس چهارشنبه 31 خرداد 1396

  آرمان وحدت داره با ملل ادغام میشه

 14. مال باخته وحدت چهارشنبه 31 خرداد 1396

  تورابخدا این تحلیل های بی ارزش چرابدون اطلاع انجام میدید آخه باتوجه به اینکه تعاونی وحدت مدتهاست ازارمان جداشده وحتی تابلوی توسعه زده بود که گفتن غیرقانونی بوده والان بحث ادغام با ملل داره برادرمن توکه اطلاع نداری چرا کاسپین دراین بحث ادغام وحدت ومللل وارد میکنی وبه نگرانیهای مردم شدت می بخشی الا ن بحث ادغام ملل وتعاونی اعتباری وحدت که مراحل نهایی داره طی میکنه

 15. مجید چهارشنبه 31 خرداد 1396

  دقیقا ارمان البرز ایرانیان میباشد .به امیده خدای یکتا

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه