تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 89379 تاریخ انتشار : 14 اسفند 1396

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: اعضای بدن یکی از کارکنان سابق موسسه ثامن‌الحجج قائمشهر که نیمه شب چهارشنبه هفته گذشته خود را در انباری محل سکونتش حلق‌آویز کرده بود، با رضایت خانواده‌اش اهدا شد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از ایلنا، یکی از کارمندان سابق موسسه مالی منحل شده ثامن‌الحجج  که نیمه شب چهارشنبه هفته گذشته در انباری محل سکونت خود در قائمشهر با انداختن طناب به گردنش خودکشی کرده بود، امروز (یکشنبه) با رضایت خانواده‌اش اعضای  بدنش اهدا شد.

این فرد که «علی غلامپور» نام دارد، ۵ سال سابقه کار در موسسه مالی اعتباری منحل شده ثامن‌الحجج (شعبه قائمشهر) داشت اما از سی‌امین روز خرداد ماه سال جاری با انحلال این موسسه بیکار شده بود.

همکاران وی گفته‌اند؛ طی چند ماه گذشته «غلامپور» بسیار نگران وضعیت شغلی خود بوده و در این مدت تمام تلاش خود را برای یافت شغل جدید به کار گرفت اما موفق نشد.

به گفته آنها، غلامپور متاهل و داری دو فرزند کوچک است و سرپرستی پدر و مادر سالمندخود را نیز برعهده داشته است.

همکاران وی همچنین می‌گویند: «علی» حدود ۳۵ سال سن داشت که بعد از انحلال موسسه ثامن‌الحجج او نیز به همراه ۲۷۰۰ نفر از همکارانش در سراسر کشور بیکار شدند.

همکاران این کارگر با اشاره به فشار روانی ناشی از بیکاری و مشکلات خانوادگی «علی غلامپور» که موجب افسردگی شغلی و اختلال روحی روانی وی شده بود، افزودند: آقای «غلامپور» که ۵ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی داشت، بعد از گذشت حدودا ۸ ماه از بیکاری؛ هنوز امکان دریافت مقرری بیمه بیکاری را پیدا نکرده بود.

به گفته آنها، علی غلامپور بعد از اقدام به خودکشی توسط همسرش به بیمارستان ولیعصر قائمشهر منتقل می‌شود اما بعد از آنکه اقدامات پزشکی برای نجات وی مثمرثمر واقع نشد، با رضایت خانواده‌اش، امروز یکشنبه (۱۳ اسفند ماه) جسم بی‌جان وی برای اهدای اعضایش به بیمارستان امام خمینی تهران منتقل شده است.

Twitter Google+ Facebook
3,463 views
نظرات
 1. حسن دوشنبه 14 اسفند 1396

  خدا لعنت کنه باعث وبانیشو وهر کسی رو که باعث نابودی موسسات و بیکاری جوونهای مردم شده

 2. سپرده گذار دوشنبه 14 اسفند 1396

  جا داره به بانک مرکزی و دولت تبریک بگیم
  البته این اولین بار نیست چرا که تابستان امسال هم یکی از کارکنان موسسه افضل توس در مشهد خودش رو آتش زد و دختر چند ماهه اش یتیم شد ولی کسی صداشو در نیاورد

 3. انمد دوشنبه 14 اسفند 1396

  خدا از باعث و بانیش نگذره که جون آدم ها اصلا براشون اهمیت نداره. و پرسنل موسسه و مردم رو به خاک سیاه نشوندن

 4. s دوشنبه 14 اسفند 1396

  چشم مسئولین روشن . خداوند بهشون انصاف بده که فقط به فکر خودشون نباشن

 5. محمد دوشنبه 14 اسفند 1396

  سلام بنده رابعنوان یک سپرده گذاربه آقای سیف ومسئولین مؤسسه ثامن الحجج برسانیدوبگوییدپول ماراکه خوردین نوش جان.پول بودوخوردینوندادین مهم نیست.
  لکن جواب خون همین یک نفرراچگونه خواهیدداد؟؟اگرروزحسابی باشدکه هست وای بحال شماخواهدبود.سرمایه ما ان روزپولیست که ندادین وجوابیست که به دوبچه یتیم این مرحوم بایدبدهید.
  من بجای سیف باشم ازغصه ی همین یک مورددق میکنم.

 6. همت دوشنبه 14 اسفند 1396

  سلام بانک مردم
  یادتون هست چقدر با ذوق و اشتیاق خبر غیر مجاز بودنموسسه رو نشر می دادید خودم چندین بار به شما و امثال شما هشدار داده بودم که پیامد های اجتماعی منجر می شود نکنید این کا را یادتان هست در مورد افضل توس هم گفتم که چرا مجوز ندارد ولی در سایت شما تبلیغات می کند شما گفتید بانک مرکزی گفته مشکلش حل شده پس کو …..موسسه کاسپین که مجوزداشت چه شد در نتیجه تو زمین اونهایی که با دشمن نظام هستند بازی نکنید چرا که سیاست را نمیشناسید

 7. علی دوشنبه 14 اسفند 1396

  راحت شد شرمنده زن و بچش نشد تو این اوضاع گرانی متاسفم برای رییس بانک مرکزی که باید جوابگوی این شخص در ان دنیا باشه.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه