تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 122307 تاریخ انتشار : 12 مارس 2019

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: روند عرضه اولیه سهام با واگذاری ۵ درصد سهام بیمه معلم در شنبه آینده ادامه می یابد تا نوزدهمین شرکت سال جاری هم وارد بازار شود.
به گزارش بانک مردم، در حالی تاکنون بدون احتساب عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام تامین سرمایه نوین در چهارشنبه جاری، هفده شرکت جدید طی سال جاری وارد بازار شده اند که این جریان جذاب با واگذاری ۵ درصد سهام بیمه معلم با سرمایه ۱۵۰ میلیارد تومانی ادامه دار شد.
به این ترتیب مقرر شده شنبه آینده ۲۵ اسفند ۷۵ میلیون سهم “ومعلم” در بازار دوم معاملات فرابورس برای عموم واگذار شود که شرایط آن سهمیه ۷۵۰ سهمی هرکد حقیقی و حقوقی و در محدوده قیمتی ۲۶۰ تا ۲۷۰ تومانی هر سهم است.
براساس این گزارش، بیمه معلم اواخر شهریور سال جاری به عنوان صد و دومین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس درج شد . این شرکت از دی‌ ۷۳ با نام بیمه صادرات و سرمایه گذاری با سرمایه دو میلیارد تومانی به ثبت رسید و تیر ۸۶ به بیمه معلم تغییر یافت و تا سال گذشته دارای ۶۹۶ نفر نیروی انسانی، ۴۴ شعبه و باجه و ۱۸۶۸ نمایندگی و کارگزاری در سطح ایران است.سرمایه‌گذاری کشتیرانی، بانک سرمایه، شرکت ساختمانی معلم و شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران هر کدام با ۲۰ درصد در ترکیب سهامداری این بیمه حضور دارند.

Twitter Google+ Facebook
1,090 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه