تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 125270 تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1398

پایگاه خبری تجلیلی بانک مردم: قائم‌مقام موسسه اعتباری ملل گفت: کارت اعتباری ملل با دو شیوه در موسسه اعتباری ملل قابل‌دریافت است.

به گزارش بانک مردم، محمدرضا مروجی با تاکید براینکه متقاضیان به دو شیوه و با سپرده‌گذاری وکسب اعتبار می‌توانند از کارت اعتباری موسسه اعتباری ملل استفاده کنند، افزود: کارت اعتباری ملل در نوع اول با افتتاح حساب قابل‌دریافت است. در این نوع با افتتاح حساب، سپرده یکساله پنج درصد از میانگین حساب برای دریافت کارت اعتباری محاسبه می‌شود. این نوع اول صدور کارت اعتباری است و نیازی به ضامن ندارد.

قائم‌مقام موسسه اعتباری ملل با بیان اینکه در نوع دوم، متقاضیان با افتتاح حساب کوتاه مدت می‌توانند از شرایط دریافت کارت اعتباری استفاده کنند، تصریح کرد: در این نوع، میانگین حساب در دوره به‌عنوان امتیاز  مورد محاسبه قرار می‌گیرد.

مروجی تصریح کرد: براساس میانگین حساب، کارت اعتباری برابر میانگین محاسبه می‌شود و به اشخاص تعلق گرفته  و شخص می‌تواند از اعتبار خود به صورت کارت اعتباری و تسهیلات استفاده کند. وی به دیگر تسهیلات این موسسه اشاره کرد و گفت: طرح افق که در سال گذشته نیز در موسسه اعتباری ملل اجرا می‌شد در سال جاری نیز تا خرداد ماه تمدید شده است.

متقاضیانی که قصد خرید کالای ایرانی دارند می‌توانند از تسهیلات موسسه اعتباری ملل استفاده کنند. مبلغ این تسهیلات برای افراد حقیقی ۴۵ میلیون تومان است و افراد حقوقی نیز می‌توانند ۲۷۰ میلیون تومان دریافت کنند.

البته افراد باید دارای سپرده مفتوحه نزد موسسه بوده و پرداخت تسهیلات به اشخاص حقیقی تا سقف ۴۵ میلیون تومان منوط به دارا بودن حداقل ۹۰ میلیون تومان سپرده بوده و پرداخت تسهیلات با بررسی دقیق، اعتبارسنجی ورعایت کامل مقررات و بخشنامه‌های ابلاغی بانک مرکزی است.

Twitter Google+ Facebook
1,580 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه