تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 127962 تاریخ انتشار : 8 خرداد 1398

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی گفت: با پیگیری های جدی مسئول موسسه کاسپین در تهران و مدیران این استان، پرداخت مطالبات سپرده گذاران موسسه منحله بدرتوس از هفته گذشته آغاز شده است.

به گزارش بانک مردم. علی رسولیان روز چهارشنبه در گفت و گو با میترا عبداللهی خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با آن پرداخت مطالبات مؤسسات اعتباری الزهرا (س) و پیوند نیز که زیرمجموعه کاسپین بودند، در حال انجام است.

وی اظهار داشت: چندی قبل با تلاش و رایزنی استاندار خراسان رضوی با نمایندگان سران سه قوه، سپرده گذاران مؤسسه منحله بدرتوس نیز مانند سایر مؤسسات و تعاونی های اعتباری ساماندهی شده، مشمول پرداختهای بانک مرکزی شدند.

وی گفت: مکاتبات بسیار با بانک مرکزی انجام گرفت تا دستکم سپرده های تا ۱۰ میلیارد ریال مربوط به مؤسسه منحله بدرتوس به سپرده گذاران پرداخت و به مصوبه ستاد نمایندگان سران قوا در این زمینه عمل شود.
معاون استاندار خراسان رضوی افزود: بانک مرکزی موافقت کتبی خود را برای پرداخت مطالبات سپرده گذاران مؤسسه منحله بدرتوس اعلام کرده و قرار بر پرداخت آن بود اما این مهم به تأخیر افتاد.

Twitter Google+ Facebook
2,238 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه