تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 130254 تاریخ انتشار : 11 تیر 1398

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک پاسارگاد به تازگی در ۱۲ استان کشور بانک دار استخدام می کند.
به گزارش خبرنگار بانک مردم بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه های خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می نماید.
بر این اساس ثبت نام فقط از طریق وب سایت بانک پاسارگاد (www.bpi.ir) بوده، و از متقاضیان درخواست شده به هیچ عنوان مدارکی به دفاتر و ادارات بانک ارسال ننمایند.
خانم ها متولد ۱۳۷۱ به بعد و آقایان متولد ۱۳۶۹ به بعد (درخصوص متقاضیان فوق لیسانس، شرایط سنی با دوسال اختلاف از شرایط سنی قیدشده نیز قابل پذیرش است)، همچنین برای شغل بانکدار حداقل مدرک مورد تایید، مدرک لیسانس می باشد.
متقاضیان استانهای تهران، مازندران، اصفهان، خوزستان، آذربایجان شرقی قزوین گیلان چهارمحال و بختیاری لرستان خراسان رضوی آذربایجان غربی می تواند جهت همکاری به سایت بانک پاسارگاد مراجعه کنند.
بانک پاسارگاد علاوه بر استخدام بانک دار، کارشناس حقوقی، کارشناس امور ارزی، مسئول دفتر، کارشناس انفورماتیک، و کارشناس فنی تاسیسات نیز استخدام می کند که شرایط آن در سایت بانک پاسارگاد درج شده است.

Twitter Google+ Facebook
2,911 views
نظرات
  1. يونس دورقي سه‌شنبه 11 تیر 1398

    باسلام واحترام
    بنده از سال ۹۶در سایت بانک ثبتنام کردم وتمام مدارکم ومشخصاتم در سایت قید کردم وتا الان خبری نشد هروقت هم که وارد میشم وپیگیری میکنم پیام میده که در صورت نیاز باشما تماس گرفته میشود والان حتما نیاز داشتید ولی بازم خبری نشد

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه