تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 137793 تاریخ انتشار : 8 اکتبر 2019

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شما برای سرمایه‌گذاری در بانک ایران‌زمین می‌توانید با حداقل سرمایه سقف سود پرداختی این بانک را دریافت کنید.

به گزارش بانک مردم، حداقل سرمایه‌گذاری برای افتتاح حساب بلند مدت یکساله در بانک ایران‌زمین ۱۰ میلیون تومان است و سود این حساب سالیانه ۲۰ درصد تعیین‌شده که در حال حاضر بالاترین سود پرداختی در بانک‌هاست و به‌صورت ماهیانه به شما پرداخت میشود.

حداقل سپرده ۱۰ میلیون
سود سپرده ۲۰ درصد
امکان برداشت از سپرده بعد از ۳ ماه بدون نرخ شکست
میزان تسهیلات ۸۰ درصد سپرده
سود تسهیلات ۱۸ درصد
سقف اقساط ۳۶ ماه
مسدودی تسهیلات ۲۰ تا ۲۵ درصد
ضمانت مسدودی سپرده

بستن بدون ضرر و زیان حساب قبل از سررسید
یکی از مزیت‌های حساب سپرده یک‌ساله بانک ایران‌زمین، این است که شما می‌توانید قبل از سررسید یک‌ساله و بدون ضرر و زیان مبلغ موردنیاز خود را برداشت یا کل حساب خود را ببندید. طبق ضوابط این طرح شما بعد از گذشت ۳ ماه بدون نرخ شکست (ضرر و زیان) می‌توانید اقدام به بستن حساب یا برداشت از حساب کنید. در صورتی که قبل از ۳ ماه (به شرط ماندگاری حداقل یک ماه) تصمیم به برداشت یا بستن حساب کنید، فقط یک درصد (نرخ شکست ۱۹ درصد) از سود حساب سپرده شما کسر خواهد شد که نسبت به سایر سپرده‌های یک‌ساله، حداقل نرخ شکست محسوب می‌شود.

تا ۸۰ درصد سپرده‌تان وام بگیرید
شما با سرمایه‌گذاری در بانک ایران‌زمین، علاوه بر اینکه سقف سود ۲۰ درصدی بابت سپرده یک‌ساله خود دریافت می‌کنید، می‌توانید از تسهیلاتی که به پشتوانه سپرده‌تان پرداخت می‌شود نیز استفاده کنید. در این طرح، سپرده‌گذار می‌تواند تا ۸۰ درصد مبلغ سپرده خود تسهیلات دریافت کند. به‌طور مثال اگر شما حساب سپرده بلند مدت ۵۰ میلیون تومانی در بانک ایران‌زمین افتتاح کنید، می‌توانید علاوه بر دریافت سود ۲۰ درصدی، تا سقف ۴۰ میلیون تومان تسهیلات بگیرید.

سود و اقساط تسهیلات با پشتوانه سپرده ایران‌زمین
شما بابت تسهیلاتی که در این طرح دریافت می‌کنید، ۲ درصد کمتر از نرخ سود سپرده‌ای (۲۰ درصد) که دریافت می‌کنید، یعنی ۱۸ درصد سود می‌پردازید. البته با این توضیح که بین ۲۰ تا ۲۵ درصد تسهیلات پرداختی از سوی بانک بلوکه خواهد شد که به صورت قرض‌الحسنه و بدون سود خواهد بود. سقف اقساط پرداختی تسهیلات نیز در این طرح ۳۶ ماه تعیین‌شده است.

نیازی به ارائه ضامن ندارید
یکی از مزیت‌های تسهیلات با پشتوانه سپرده بانک ایران‌زمین، عدم نیاز به ارائه ضامن به بانک است. درواقع سپرده شما به‌عنوان ضمانت بازپرداخت تسهیلات تا زمان تسویه وام دریافتی، نزد بانک بلوکه خواهد شد.

منبع: اخبار بانک

Twitter Google+ Facebook
477 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه