تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 140732 تاریخ انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۸
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: ” وبصادر” توانسته در هفت ماه نخست سال جاری ۴۰ درصد معادل ۷۱۳ میلیارد تومان ، تراز عملیاتی خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته بهبود ببخشد .
به گزارش بانک مردم، بانک صادرات که با سرمایه ۱۷٫۵ هزار میلیارد تومانی و با نماد ” و بصادر” در بازار سرمایه حاضر است ،گزارش فعالیت مهرماه  ۹۸ را منتشر کرد.
 براساس این گزارش دومین بانک بزرگ بورسی توانست بیش از ۷۶۱۵ میلیارد تومان از محل پرداخت تسهیلات در آمد حاصل کند و در همین مدت ۸۷۱۷ میلیارد تومان سود به سپرده گذاران پرداخت کرد که تراز عملیاتی منفی ۱۱۰۲ میلیارد تومانی را ثبت کرد.
بانک صادرات در مدت مشابه سال گذشته از محل پرداخت تسهیلات ۶۷۶۹ میلیارد تومان در آمد داشته است و د مقابل ۸۵۸۴ هزار میلیارد تومان به سپرده گذاران سود پرداخت کرد و تراز  عملیاتی منفی ۱۸۱۵ میلیارد تومان را ثبت کرد .
بر این اساس ” وبصادر” توانسته در هفت ماه نخست سال جاری ۴۰ درصد معادل ۷۱۳ میلیارد تومان ، تراز عملیاتی خود را  نسبت به مدت مشابه سال گذشته بهبود ببخشد .
بانک صادرات در مهر ماه سال ۹۸ به سپرده گذاران ۱۳۸۴ میلیارد تومان سود پرداخت کرد و همچین ۱۲۷۷ میلیارد تومان در آمد از پرداخت تسهیلات کسب کرد.
براساس این گزارش پاییزی بانک صادرات مانده سپرده ها در پایان این دوره ۱۷۹ هزار ۸۷۰ میلیارد تومان است و مانده تسهیلات اعطائی ۱۱۸ هزار ۸۰۶ میلیارد تومان است .
بانکداری ایرانی
Twitter Google+ Facebook
291 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه