تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 140870 تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۸
همتی

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: هشدار رییس کل بانک مرکزی به مردم درباره مراقبت از سرمایه‌های خود در بازار ارز به منظور جلوگیری از آسیب سفته‌بازان، در رسانه‌های خارجی بازتاب یافته است.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایبِنا، خبرگزاری اسپوتنیک روسیه نوشت: عبدالناصر همتی، رییس کل بانک مرکزی ایران در پیامی اینستاگرامی نوشته است که طی روزهای گذشته همچنان بانک مرکزی در بازار ارز حضور فعال دارد، چرا که مدیریت بازار ایجاب می‌کند که به عنوان بازارساز اصلی، نیازهای واقعی را تامین کرده و مازاد عرضه ارز را نیز مطابق با ماه های گذشته جمع‌آوری و به ذخایر کشور اضافه کند.

این رسانه روس در ادامه بخش دیگری از صحبت‌های همتی را مورد توجه قرار داده که در آن افزوده است: مجموعه ذخایر بانک مرکزی از محل خرید ارز صادرات غیرنفتی و بازار ارز، این اجازه را به ما می‌دهد که با رصد تحرکات بازار ارز، هرگونه تلاش برای سفته‌بازی را خنثی کرده و همزمان اجازه می‌دهد روند عادی عرضه و تقاضای ارز، نرخ آن را تعیین کند.

در ادامه هشدار رییس بانک مرکزی به مردم مورد توجه قرار گرفته که در آن آمده است: تجربه بیش از یکسال و اندی گذشته بانک مرکزی در مدیریت علمی بازار ارز همچنان ادامه پیدا کرده و من اطمینان دارم شکل گیری انتظارات این چند روزه تاثیر چندانی بر بازار ارز نخواهد داشت و همان روند گذشته و منطقی در بازار ادامه پیدا خواهد کرد. مردم عزیز مراقب سرمایه‌های خود باشند تا خدای ناکرده از ناحیه سودجویان و سفته‌بازان آسیب نبینند.

Twitter Google+ Facebook
305 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه