تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 141916 تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۳۹۸

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم:  نرخ دلار در صرافی‌های بانکی امروز (دوشنبه) با رشد ۶۰۰ تومانی قیمت نسبت به دیروز به رقم ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان رسید.

نرخ خرید هر دلار در ساعت ۱۴ امروز در تابلوی صرافی‌های بانکی ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان و فروش ۱۳ هزار و ۵۵۰ تومان درج شد. نرخ خرید هر یورو نیز ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان و فروش ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان شد.

میانگین بهای هر یورو در معاملات روزگذشته در سامانه سنا ۱۴ هزار و ۳۸۵ تومان و هر دلار ۱۳ هزار و ۷۸ تومان بود. همچنین در سامانه نیما در روز معاملاتی گذشته هر حواله یورو ۱۲ هزار و ۱۸۲ تومان فروخته شد، هر حواله دلار نیز ۱۰ هزار و ۹۳۳ تومان به فروش رسید.

بهای ارز پس از افزایش قیمت بنزین در ۲۴ آبان ماه، روندی صعودی یافت به‌طوری که از محدوده ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان به کانال ۱۳ هزار تومانی شده است. تاثیر روانی افزایش قیمت بنزین و کاهش عرضه ارز توسط برخی صادرکنندگان از مهم‌ترین عوامل رشد نرخ دلار در روزهای گذشته به شمار می‌رود.

منبع: ایرنا

Twitter Google+ Facebook
314 views
نظرات
  1. شهریار دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸

    چرا مانند کشورهای غربی قانونی بگذارید که هیچکس حق ندارد پول در خانه نگه دارد اگر ماموریین پولی در منزل شما پیدا کنن امکان گرفتن خیلی سخت است ۱ -باید ثابت کنید این پول مال شماست ۲-مالیات ان را دادهید ۳ -ان را از کجا اوردهید ووو هزار سئوال باید جواب بدهید

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه