تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 148981 تاریخ انتشار : 9 فروردین 1399

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس اتاق اصناف اصفهان با بیان این‌که صنوف غیرضروری اصفهان همه بسته‌اند گفت: پیشنهاداتی و موارد لازم را به دولت انعکاس داده‌ایم و منتظر تصمیم‌گیری از سوی دولت هستیم.

تسهیلات حمایت از اصناف آسیب‌دیده منتظر تأیید دولت/ بانک‌ها حق برگشت‌زدن چک‌های کسبه را ندارد

به گزارش بانک مردم به نقل از فارس رسول جهانگیری امروز در اصفهان در مورد تعطیلی اصناف غیرضروری در اصفهان اظهار داشت: صنوف غیرضروری همه بسته‌اند، در هر صنف به تعداد انگشتان دست داریم که تخلف داشته‌اند اما با حضور در محل نسبت به تذکر و پلمب واحد صنفی اقدام کردیم.

رئیس اتاق اصناف اصفهان افزود: اگر صنفی باز باشد با حضور در محل به وی تذکر داده می‌شود و اگر به تذکر برای بستن مغازه توجه نکرد، واحد صنفی پلمب می‌شود.

وی با بیان این‌که مردم فرهنگ‌پذیری داریم و مغازه‌هایی که باز بودند با حضور در محل و تذکر مغازه خود را بستند، گفت: حدود ۲۰۰ واحد صنفی از ابتدای اجرای این طرح توسط اداره اماکن اصفهان پلمب شده‌اند.

جهانگیری در مورد پیگیری ایجاد تسهیلات برای اصناف آسیب‌دیده بیان داشت: پیشنهاداتی و موارد لازم را به دولت انعکاس داده‌ایم و منتظر تصمیم‌گیری از سوی دولت هستیم و به دنبال مطالبات اصناف هستیم، پیگیری‌هایی در بحث مالیات و ارائه وام به اصناف انجام داده‌ایم.

رئیس اتاق اصناف اصفهان خاطر‌نشان کرد: تا تاریخ ۱۵ فروردین هیچ بانکی چک‌های کسبه را برگشت نمی‌کند، تا زمانی که اصناف تعطیل باشد، هیچ بانکی حق برگشت زدن چک‌های کسبه را ندارد و اگر کسی در این زمان چک برگشتی داشته باشد، بعد از باز شدن رفع سو خواهد شد.

Twitter Google+ Facebook
353 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه