تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 149162 تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۹
پایگاه خبری تحلیلی عبارت: باند سارقان مازندران در قائم‌شهر منهدم شد

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای در شهرستان محمودآباد خبر داد که با معرفی خود به عنوان مسئول اعتبارات بانک‌ها ۶۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرد.

به گزارش بانک مردم به نقل از پایگاه خبری پلیس مازندران ، سردار سید محمود میرفیضی گفت : در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر جعل و کلاهبرداری از شهروندان در شهرستان محمودآباد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی قرار گرفت و کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی محمودآباد با همکاری پلیس آگاهی استان پس از چند هفته کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، سرانجام موفق شدند، متهم به جعل عنوان و کلاهبرداری را شناسایی کنند.

وی افزود : متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی ،با معرفی خود به عنوان مسئول اعتبارات سرپرستی بانک های مختلف اقدام به کلاهبرداری از ۴۰ تا ۵۰ میلیون ریال از شهروندان می کرد.

سردار میرفیضی گفت : در بازرسی از متهم مقادیر قابل توجهی اوراق شناسایی با اسامی مختلف و همچنین کارت های بانکی و فیش های پرداختی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه تاکنون ۱۳ شاکی در این پرونده شناسایی شدند، افزود: متهم دارای سابقه محکومیت در چندین فقره پرونده کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع در شعب قضائی این شهرستان و استان های همجوار است که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

Twitter Google+ Facebook
110 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه