تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 149332 تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

بانک سپه-رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل ::.

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: پیام مدیریت محترم عامل بانک سپه به مناسبت بهره برداری از سامانه بانکداری متمرکز

همکاران عزیز؛
موضوع: همراهی و مشارکت همگانی در بهره‌برداری از سامانه جدید متمرکز بانکی

سلام علیکم؛
با آرزوی سلامتی و بهروزی برای یکایک شما همکاران عزیز و خانواده معزز تان در سال جدید و تبریک اعیاد مبارک ماه شعبان المعظم؛ بسیار خوشوقتم با افتخار به ثمر رسیدن تلاش‌های شبانه‌روزی و ارزشمند همکارانتان در واحدهای مختلف بانک برای اجرای پروژه استراتژیک طراحی و استقرار سامانه بانکداری متمرکز بانک سپه را پس از حدود یک سال برنامه ریزی و انجام عملیات بسیار مهم سنجیده و اثربخش به استحضار تان برسانم.
بدون شک همگام با پیشبرد طرح ملی ادغام که نخستین بانک ایرانی را به بزرگترین بانک کشور عزیزمان تبدیل می نماید اجرای این پروژه عظیم فصلی نوین پیش روی بانک سپه در راه خدمت به مردم عزیز میهن اسلامی، نقش آفرینی در نظام پولی و بانکی و در عرصه کلان اقتصاد ملی، گشوده خواهد نمود؛ فصلی که در تاریخ پر افتخار نخستین بانک ایرانی بسیار اساسی و راهبردی خواهد بود.

اطمینان دارم آثار و دستاوردهای اجرای این پروژه کلیدی، ضمن بهبود کیفیت محصولات و خدمات بانکی با تسهیل و سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی واحدها و امور روزمره همکاران شعب به عنوان صف مقدم خدمت رسانی به مشتریان باعث ایجاد موقعیت بهتر و برتر برای بانک سپه در عرصه بانکداری کشور عزیزمان خواهد شد.
تسهیل در اموری که تاکنون به دلیل مشکلات و تعدد سیستم‌های نرم‌افزاری موجود، روحیه همکاران گرامی در ارائه مطلوب خدمات بانکی و کارآمدی و اثربخشی برنامه‌ها و تلاش‌های یکایک مدیران و کارکنان ساعی بانک را تحت تأثیر قرار داده است.

اینک به فضل پروردگار متعال در آستانه بهره‌برداری از سامانه جدید بانک در عرصه بانکداری الکترونیک و بانکداری متمرکز هستیم و در همین راستا تمهیدات لازم به منظور عملیاتی کردن و مهاجرت از نرم افزار فعلی به نرم افزار جدید صورت پذیرفته و هم اکنون نوبت همراهی جمعی شما همکاران متعهد و تلاشگر است.

محمد کاظم چقازردی
مدیرعامل بانک سپه

Twitter Google+ Facebook
252 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه