تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 151151 تاریخ انتشار : 3 می 2020
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در راستای تحقق آرمان های بانکداری اسلامی و کمک به اشتغالزایی در مقیاس های کوچک، بانک سینا تسهیلات ارزان قیمت در قالب طرح پردیس را به متقاضیان پرداخت می کند.

به گزارش بانک مردم، بر اساس طرح سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت پردیس که ویژه اشخاص حقیقی و حقوقی است، متقاضیان با افتتاح حساب سپرده ای حداقل به مبلغ ۵ میلیون ریال می توانند از وام قرض الحسنه این طرح تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال با کارمزد ۴ درصد بهره مند شوند.

به سپرده متقاضیان این طرح، سود سالیانه علی الحساب به میزان ۰٫۵ درصد پرداخت می شود که برای بهره مندی از این میزان سود، می بایست با حداقل یک میلیون ریال افتتاح حساب گردد.

سازمانها و شرکت ها نیز در صورت احراز شرایط جهت استفاده از مزایای طرح پردیس بانک سینا، می توانند نسبت به ارائه تقاضای دریافت تسهیلات جهت کارکنان خود تا سقف هر یک ۳۰۰ میلیون ریال اقدام نمایند.

متقاضیان بنابر میانگین موجودی حساب خود در بازه های زمانی ۳ ماهه، ۶ ماهه، ۹ ماهه و ۱۲ ماهه امکان استفاده از تسهیلات به میزان ۶۰، ۸۰ و ۱۰۰ درصد سپرده را دارند و در بازه های زمانی مختلف ۵ تا ۶۰ ماهه نیز می توانند نسبت به پرداخت اقساط اقدام نمایند.

Twitter Google+ Facebook
506 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه