تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوع درصد
روزشمار 8
کوتاه مدت 11
سالیانه 15
بیش از یکسال ممنوع

دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 152299 تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
دریافت کُپی «مدارک هویتی» در دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های کرمانشاه ممنوع شد

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: کرمانشاه مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه از ممنوعیت دریافت کپی مدارک هویتی در بانک‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان خبر داد.

به گزارش بانک مردم به نقل از ایسنا صادق خدادادی  اظهار کرد: در راستای اجرای بند “الف” ماده ۶۸ قانون برنامه ششم  توسعه، سازمان امور استخدامی کشور بخشنامه ای صادر کرده که بر مبنای آن تمامی دستگاه های اجرایی و بانک ها در موضوع ماده پنج قانون مدیریت خدمات کشوری مکلف به احراز هویت “برخط” (آنلاین) هستند.

این مسئول افزود: در همین راستا سازمان ثبت احوال کشور زمینه استفاده از سامانه احراز هویت برخط را به نام “سیتاد” (سامانه یکپارچه تعاملات الکترونیکی دولت) برای تمام دستگاه‌های اجرایی و بانک ها فراهم کرده است.

خدادادی تصریح کرد: در حال حاضر ۷۹ دستگاه اجرایی و بانک در استان به این سامانه متصل بوده و برای کار با این سامانه ۴۴۱ کُد کاربری دریافت کرده اند.

وی افزود: همچنین از هر دستگاه اجرایی و از هر یک از بانک‌های استان، یک رابط توسط ثبت احوال آموزش داده تا کار با سامانه را فراگرفته و در دستگاه اجرایی یا بانک بکار گیرند.

مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه تصریح کرد: با انجام این اقدامات، در حال حاضر دریافت کُپی مدارک هویتی در تمام دستگاه‌های اجرایی و بانک های استان ممنوع است و مردم در صورت مشاهده تخلف می‌توانند به مراجع ذیربط مراجعه کنند.

Twitter Google+ Facebook
109 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه