تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 161830 تاریخ انتشار : 17 نوامبر 2020

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مدیر بانک صنعت و معدن لرستان اعلام کرد: بانک صنعت و معدن به دنبال تحقق رسالت خود در راستای رشد تولید، اشتغال و شکوفایی صنعت کشور، ضمن تسهیل شرایط واگذاری واحدهای تملیکی، ۶ واحد صنعتی را احیا و به چرخه تولید بازگردانده است.

به گزارش بانک مردم و به نقل از ایرنا، بهروز دارایی نژاد اظهار کرد: اولین گام جهت رفع موانع تولید، بررسی دقیق مسایل و معضلات صنعتگران و تلاش برای پاسخگویی به خواسته های آنان است که این مهم با ارائه انواع خدمات بانکی از قبیل تسهیلات سرمایه ثابت، سرمایه در گردش، ضمانت نامه، اعتبار اسنادی و خدمات بانکی الکترونیکی توسط بانک صنعت و معدن انجام می گیرد.

وی گفت: این بانک یک هزار و ۸۷۸ میلیارد ریال تسهیلات ایجادی و سرمایه در گردش از سال گذشته تاکنون به ۲۰ واحد صنعتی بزرگ، کوچک و متوسط این استان از جمله شرکت های کارخانجات دارویی بایر افلاک و زاگرس پوش بروجرد پرداخت کرده است.

مدیر بانک صنعت و معدن لرستان بیان کرد: همچنین بر اساس سهمیه ابلاغی مبلغ ۲۶ میلیارد و۹۰۰ میلیون ریال تسهیلات به ۷۰ نفر متقاضی وام ازدواج نیز پرداخت شده است.

دارایی نژاد ذکر کرد: علاوه بر این بسیاری از طرح‌های بزرگ استان شامل پتروشیمی، صنایع فروآلیاژ، فاز دامی شرکت داروسازی بایر افلاک، صنایع یخچالسازی و شرکت فورج سازان با ظرفیت اشتغال یک هزار نفر و مشارکت بانک صنعت و معدن به بهره برداری رسیده است.

وی گفت: طرح‌هایی چون مجتمع فولاد و ذوب آهن ازنا، سیمان سفید زاگرس و فاز انسانی شرکت داروسازی بایرافلاک لرستان نیز با مشارکت بانک صنعت و معدن در دست اقدام هستند و در صورت بهره‌برداری، یک هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی ایجاد می‌کنند که این مهم سهم بسزایی در رفع مشکل بیکاری استان خواهد داشت.

مدیر بانک صنعت و معدن لرستان با اشاره به ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای به متقاضیان تصریح کرد: با توجه به شعار “جهش تولید”، پذیرش و تصویب طرح های اولویت دار نیمه تمام، توسعه و بازسازی، تأمین نقدینگی و سرمایه در گردش طرح های فعال، استمهال و تقسیط دیون واحدهای فعالی که به علت مسائل خارج از توان مدیریت از جمله تحریم‌های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا دچار مشکل شده اند در دستور کار این بانک قرار دارد.

دارایی نژاد افزود: بانک صنعت و معدن به عنوان یکی از بانک های تخصصی و توسعه ای کشور نقش مهم و تأثیرگذاری بر رشد تولید، توسعه صنعتی و اقتصادی کشور و تامین مالی بخش صنعت و معدن داشته است.

Twitter Google+ Facebook
179 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه