تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 162269 تاریخ انتشار : 28 نوامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک صادرات با انتشار گزارش عملکرد آبان و ۸ ماه سال، قادر به ثبت تراز عملیاتی مثبت ۶۸.۹ و ۲.۳ هزار میلیارد تومانی شد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از اخباربانک، بانک صادرات با سرمایه ۱۷٫۵ هزار میلیارد تومانی گزارش فعالیت هشتمین ماه دوره مالی منتهی به اسفند ۹۹ را منتشر کرد و در جریان معاملات چهارشنبه با رشد ۳٫۸ درصدی قیمت سهام و صف خرید روبرو شد.

براین اساس، “وبصادر” در این مدت ۱٫۸۸ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و ۱٫۸۱ هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در هشتمین ماه سال ۹۹ تراز عملیاتی مثبت ۶۸٫۹ میلیارد تومانی را ثبت کرده است.

این بانک طی ۸ ماه سال جاری نیز با کسب ۱۶٫۴ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی و پرداخت ۱۴٫۱ هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری، قادر به ثبت تراز عملیاتی مثبت ۲٫۳ هزار میلیارد تومانی شده است که نسبت به دوره مشابه قبل ۸۹ و ۴۰ درصد افزایش داشته اند.

همچنین “وبصادر” درخصوص اطلاعات دوره یک ماهه منتهی به آبان توضیح داد: مبالغ مندرج در ستون های تسهیلات اعطایی و وصولی و ستون های سپرده های دریافتی و تسویه شده طی دوره در برخی موارد شامل اصلاحات و تغییر طبقه بندی است. همچنین اطلاعات تجمعی از ابتدای سال مربوط به مطالبات از دولت و شعب خارج در جدول فوق موجود نیست.

Twitter Google+ Facebook
26 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه