تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 162464 تاریخ انتشار : 1 دسامبر 2020
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در عملکرد یازده ماهه سال مالی، ۲.۱ هزار میلیارد تومان درآمد کسب کرد و با بازدهی ۴۷ درصدی سهام همراه شد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از اخباربانک، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با سرمایه اسمی ۵۰۰ میلیارد تومانی، گزارش عملکرد آبان و ۱۱ ماهه دوره مالی جاری را منتشر کرد.

براین اساس، “سپ” در آبان سال ۹۹ از فعالیت اینترنتی، قبوض؛ موبایل و کیوسک، سایر کارمزد پوز، فروش جسم کارت و حق عضویت، ارائه خدمات کارتخوان و سایر درآمدها بالغ بر ۲۲۵٫۴ میلیارد تومان درآمد کسب کرده که نسبت به دوره مشابه گذشته (۱۵۱٫۲ میلیارد تومان) ۴۹ درصد رشد داشته است.

این شرکت بورسی در عملکرد ۱۱ ماهه ۲٫۱ هزار میلیارد تومان درآمد شناسایی کرده که نسبت به مدت مشابه قبل ۴۳ درصد رشد داشته است. درآمد حاصل از ارائه خدمات کارتخوان و سایر کارمزد پوز بالغ بر ۱٫۸ هزار میلیارد تومان بوده که بیشترین اقلام درآمدی (معادل ۸۴ درصد) در دوره یازده ماهه به حساب می آید.

همچنین بررسی بازدهی سهام این شرکت از ابتدای دوره مالی جاری تا ۳۰ آبان نشان می دهد قیمت هرسهم “سپ” در یک دی ماه ۱۳۸۷۵ ریال بوده که طی ۲۰۶ روز کاری به قیمت ۱۳۷۲۰ ریالی رسیده که حکایت از بازدهی ۴۶٫۸ درصدی دارد که حدود ۲٫۹ برابر سود بانکی است.

Twitter Google+ Facebook
28 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه