تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 164234 تاریخ انتشار : 16 ژانویه 2021

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: مراسم اولین دوره قرعه کشی طرح” امید رفاه” بانک رفاه کارگران با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد این بانک برگزار و اسامی نفرات برتر اعلام شد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در راستای تداوم سیاست های بانک و در حمایت از کارگران و بازنشستگان، طرح “امید رفاه”  آغاز شده است و در مرحله اول، بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و کارمندان سازمان های طرف قرارداد این بانک، ماهیانه مبلغی به صورت حق عضویت (حداقل یک میلیون و حداکثر ۳۴ میلیون ریال) پرداخت می کنند و براساس پرداختی های خود و کسب امتیاز، در قرعه کشی شرکت و به میزان ۳۰  برابر حق عضویت خود، تسهیلات قرض الحسنه با نرخ ۴ درصد و مرابحه با نرخ ۶ درصد کارمزد دریافت می کنند. سقف تسهیلات قرض الحسنه ۱۰۰ میلیون ریال و تسهیلات مرابحه ۱ میلیارد ریال است و دوره بازپرداخت آن نیز حداکثر ۲۴ ماه می باشد. اعطای تسهیلات در هر ماه به ۱۰ درصد اعضاء در هر دسته صورت می پذیرد، به نحوی که تمامی اعضاء در پایان ماه سیزدهم موفق به اخذ تسهیلات می شوند.

گفتنی است، در اولین مراسم قرعه کشی تسهیلات طرح “امید رفاه”،  قرعه کشی مراحل اول تا چهارم گروه خرداد ۹۹، مراحل اول تا سوم گروه تیر ۹۹،  مراحل اول و دوم گروه مرداد ۹۹ و مرحله اول گروه شهریور ۹۹ به صورت همزمان برگزار شد و از این پس، قرعه کشی این طرح پانزدهم هر ماه برگزار خواهد شد.

Twitter Google+ Facebook
86 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه