تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 164546 تاریخ انتشار : 26 ژانویه 2021

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک صادرات به عنوان سومین بانک بزرگ بورس با انتشار گزارش عملکرد ۱۰ ماه سال جاری، قادر به ثبت تراز عملیاتی مثبت ۲.۳ هزار میلیارد تومانی شد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از اخباربانک، بانک صادرات با سرمایه ۱۷٫۵ هزار میلیارد تومانی به عنوان سومین بانک بزرگ بورسی، گزارش فعالیت دهمین ماه دوره مالی منتهی به اسفند ۹۹ را منتشر کرد.

براین اساس، “وبصادر” در این مدت ۱٫۶ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و ۲ هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده که با این حساب در دهمین ماه سال ۹۹ تراز عملیاتی منفی ۳۳۱٫۸ میلیارد تومانی را ثبت کرده است.

این بانک طی ۱۰ ماه سال جاری نیز با کسب ۲۰٫۷ هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی و پرداخت ۱۸٫۴ هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری، قادر به ثبت تراز عملیاتی مثبت ۲٫۳ هزار میلیارد تومانی شده است که نسبت به دوره مشابه قبل ۸۵ و ۴۱ درصد افزایش داشته اند.

همچنین “وبصادر” در خصوص اطلاعات دوره یک ماهه منتهی به دی توضیح داد: مبالغ مندرج در ستون های تسهیلات اعطایی و وصولی و ستون های سپرده های دریافتی و تسویه شده طی دوره در برخی موارد شامل اصلاحات و تغییر طبقه بندی است.  همچنین اطلاعات تجمعی از ابتدای سال مربوط به مطالبات از دولت و شعب خارج در جدول فوق موجود نیست.

 

Twitter Google+ Facebook
74 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه