تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 166096 تاریخ انتشار : 3 می 2021
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک تجارت با تعیین نرخ تعسیر ارز توسط بانک مرکزی برای گزارشگری پایان اسفند ۹۹ ،آثار درآمدی دقیق را منوط به تهیه صورت های مالی پایان سال دانست.

به گزارش بانک مردم و به نقل از اخباربانک، بانک تجارت با تعیین نرخ تعسیر ارز توسط بانک مرکزی برای گزارشگری پایان اسفند ۹۹ ،آثار درآمدی دقیق را منوط به تهیه صورت های مالی پایان سال دانست و با توقف نماد، آماده بازگشت به تابلو معاملات شد.

براین اساس، “وتجارت” اعلام کرد: طبق ابلاغ بخشنامه ۱۱ اردیبهشت بانک مرکزی، مبنای تسعیر اقلام پولی دارایی‌ها و بدهی‌های ارزی برای گزارشگری پایان اسفند ماه ۹۹ به منظور اعمال در دفاتر بانک و تهیه صورت‌های مالی، مبلغ ۱۹ هزار تومان برای هر یورو و ۱۵٫۹ هزار تومان برای هر دلار آمریکا با رعایت سایر شرایط اعلامی در بخشنامه تعیین شده است.

با توجه به وضعیت باز ارزی مثبت این بانک در ۳۰ اسفند ۹۹ معادل ۷۹۰ میلیون دلار، قطعاً اعمال نرخ های جدید در تسعیر مبالغ ارزی دارای آثار درآمدی بوده لیکن تعیین مبلغ دقیق آن منوط به تهیه صورت های مالی پایان سال است. صورت های مالی مزبور در دست تهیه بوده و در موعد مقرر جهت اطلاع عموم سهامداران اعلام می شود.

Twitter Google+ Facebook
35 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه