تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 166784 تاریخ انتشار : 25 خرداد 1400

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: افزایش سرمایه ۱۲۸هزار و ششصد میلیارد ریالی بانک دی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید.

به گزارش بانک مردم و به نقل از اقتصاد آنلاین، علیرضا محمدی، رییس و سخنگوی اداره سهام بانک دی با اعلام این خبر گفت: افزایش سرمایه ۲۰۰۹ درصدی بانک دی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و به این ترتیب سرمایه بانک از ۶۴۰۰ میلیارد ریال به ۱۳۵۰۰۰ میلیارد ریال افزایش یافت.

محمدی افزود: پس از اینکه صورت جلسه مجمع عمومی فوق العاده افزایش سرمایه بانک به تائید بانک مرکزی ج .ا.ا رسید بلافاصله مستندات لازم به همراه تائیدیه صورت جلسه افزایش سرمایه به منظور ثبت آن در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران ارسال شد و با پیگیری‌های مستمر موفق به ثبت صورتجلسه افزایش سرمایه در تاریخ ۲۴/ ۰۳/ ۱۴۰۰ شدیم و به این ترتیب سرمایه بانک از مبلغ ۶۴۰۰ میلیارد ریال به ۱۳۵۰۰۰ میلیارد ریال منقسم به ۱۳۵ میلیارد سهم هزار ریالی با نام از محل تجدید ارزیابی دارایی‌های شرکت افزایش یافت.

سخنگوی اداره سهام بانک دی، درج اطلاعیه رسمی ثبت افزایش سرمایه در روزنامه کثیرالانتشار رسمی بانک و پیگیری‌های لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار را از جمله اقدامات بعدی در راستای بازگشایی نماد دی عنوان کرد.

گفتنی است، افزایش سرمایه ۲۳۴ درصدی معادل ۱۵۰۰۰ میلیارد ریال از محل آورده نقدی سهامداران که در مجمع عمومی فوق العاده بانک دی به هیات‌مدیره تفویض شد در حال پیگیری است.

Twitter Google+ Facebook
135 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه