تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 166817 تاریخ انتشار : 31 خرداد 1400

 

همایون دارابی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و تأثیر آن بر بورس گفت: مسأله اصلی در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری این است که یک ابهام از پیش روی بورس برداشته شد و این سوال که چه کسی رئیس جمهور آینده خواهد بود دیگر وجود ندارد.

دارابی ادامه داد: با وجود اینکه بورس رئیس جمهور دولت سیزدهم را شناخته اما همچنان منتظر معرفی تیم اقتصادی دولت جدید است.

وی خاطرنشان کرد: طی یکسال اخیر قیمت‌ها در بورس افت زیادی داشته و با توجه به این افت قیمت، فرصت خوبی برای رشد در بورس وجود دارد و بازار مترصد این رشد است.

دارابی تصریح کرد: پیش از مشخص شدن تیم اقتصادی دولت جدید هرگونه گمانه‌زنی در خصوص سیاست‌های اقتصادی دولت و اثر آن بر بازارهای سرمایه عجولانه است.

این کارشناس بازار سرمایه اظهار کرد: طی مدت اخیر سیاست دولت آقای روحانی حفظ وضعیت موجود از طریق نرخ بهره بود که احتمالاً با تغییراتی که در دولت جدید اعمال خواهد شد ادامه نخواهد داشت.

دارابی در خصوص تأثیر مذاکرات وین بر بازار سرمایه هم گفت: نتیجه این مذاکرات در حوزه اقتصادی بر روی نرخ ارز تأثیر خواهد داشت اما همین که دولت جدید یک نرخ را به عنوان کف قیمتی دلار در نظر بگیرد می‌تواند پیش از مشخص شدن نتیجه مذاکرات در خصوص دلار به بازار اطمینان دهد.

 

Twitter Google+ Facebook
62 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه