تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 167434 تاریخ انتشار : 3 مرداد 1400

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان تهران از زمان بر بودن استقرار تدریجی نسخه نویسی الکترونیک خبر داد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از باشگاه خبرنگاران، مریم حسینی سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان تهران، درباره کاهش و یا افزایش خدمات غیر حضوری دفاتر پیشخوان و چگونگی توسعه آن‌ها گفت: در حال حاضر بحث پوشش خدمات غیر حضوری مطرح نیست، زیرا اجرایی شدن این نیاز در گام نخست نیازمند بررسی‌های بیشتر و فراهم کردن زیر ساخت‌های اولیه است که این موضوع زمان بر است و فعلا نمی توان گفت چه زمانی خدمات غیر حضوری در دفاتر پیشخوان اجرای کامل خواهد شد.

سرپرست بیمه سلامت استان تهران در ادامه در پاسخ به اینکه همچنان در برخی مراکز درمانی و مطب‌ها نسخه نویسی و در داروخانه‌ها نسخه پیچی‌های الکترونیکی دیده نمی شود گفت: بله اجرایی کردن این موضوع در جامعه زمان بَر است.

او ادامه داد: انجام ندادن نسخه نویسی و نسخه پیچی برخی مراکز فعلا تخلف محسوب نمی‌شود.

حسینی در پایان اضافه کرد: با عنایت به برنامه زمان بندی سازمان در خصوص استقرار تدریجی نسخه الکترونیک، برخی موسسات در حال تامین زیرساخت‌های لازم جهت استقرار این طرح در زمان مقرر هستند و به همین دلیل تا چند ماه آینده ممکن است نسخ کاغذی در برخی مراکز درمانی دیده شود که به تدریج این نسخه‌ها کاهش خواهد یافت.

Twitter Google+ Facebook
63 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه