تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 168798 تاریخ انتشار : 27 مهر 1400

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بر اساس تصمیمات جدید هیات مدیره سبدگردان انتخاب مفید به عنوان مدیر صندوق امید توسعه، سود تقسیمی ماهانه این صندوق با افزایش ۱۰۰ درصدی از ۵۰۰ ریال به ۱۰۰۰ ریال در هر واحد افزایش پیدا کرد.

به گزارش بانک مردم، صندوق سرمایه‌گذاری «امید توسعه» از صندوق‌های سهامی با تقسیم سود ماهانه تحت مدیریت سبدگردان انتخاب مفید است که از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرده است. این صندوق از ابتدای تاسیس تا‌کنون بیش از ۲۳۰۰ درصد بازدهی داشته است.

تقسیم سود ماهانه، یکی از ویژگی‌های متمایز صندوق «امید توسعه» سبدگردان انتخاب مفید است که تنها ۲ صندوق سهامی در بازار سرمایه از آن برخوردارند. طبق این سازوکار در میانه هر‌ماه سود ثابتی به نسبت تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری هر فرد به او پرداخت می‌شود، این سود از دوره مهرماه ۱۴۰۰ افزایش ۱۰۰ درصدی داشته و از ۵۰۰ ریال به ازای هر واحد به ۱۰۰۰ ریال افزایش پیدا کرده است.

صندوق «امید توسعه» طی یک‌ساله منتهی به مهر ۱۴۰۰ در کنار سایر صندوق‌های سهامی سبدگردان انتخاب مفید، جزو ۱۰ صندوق برتر بازار‌سرمایه‌ ایران از نظر بازدهی بوده است. از نظر حجم دارایی نیز این صندوق پس از صندوق‌های پیشتاز و پیشرو سبدگردان انتخاب مفید بیشترین حجم دارایی تحت مدیریت را در صندوق‌های سهامی خصوصی بازارسرمایه ایران، دارد.

مدیریت دارایی کارگزاری مفید ۱۱ صندوق سرمایه‌گذاری دارد که انواع مختلف صندوق ها را پوشش می‌دهد تا افراد با میزان دارایی مختلف و سطوح ریسک متفاوت بتوانند از آن‌ها بهره ببرند.

Twitter Google+ Facebook
197 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه