تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 169554 تاریخ انتشار : 1 آذر 1400

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: هیات اجرایی تصفیه تعاونی اعتباری فرشتگان، یکی از زیرمجموعه‌های موسسه اعتباری کاسپین اعلام کرد که بانک مسکن املاک فروش نرفته این تعاونی را به مبلغ ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تهاتر و تسویه کرده است.

این مبلغ به خط اعتباری بانک مرکزی که مبلغ سپرده‌گذاران را پرداخت کرده بود اختصاص یافته است. همچنین ارزش املاک و اموال باقیمانده این تعاونی اعتباری، ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد برآورد شده که بانک مرکزی پس از فروش درباره آن تصمیم‌گیری خواهد کرد.

هیات تصفیه فرشتگان اعلام کرده این مبلغ معادل سود وعده داده شده سپرده‌های سپرده‌گذاران است و‌ مشخص نیست که این اموال چه زمانی به فروش خواهد رفت یا آیا بانکی مانند مسکن آنها را تهاتر می‌کند یا خیر.

متن اطلاعیه هیات تصفیه تعاونی اعتباری فرشتگان به شرح زیر است:

باطلاع مشتریان محترم تعاونی منحله فرشتگان می رساند 

حسب گزارش سازمان فروش اموال تعاونی های منحله، بدهی تعاونی منحله فرشتگان بابت خط اعتباری به بانک مرکزی به مبلغ ۵۴۰۰ میلیارد تومان از طریق واگذاری املاک فروش نرفته در مزایده ها به بانک مسکن تهاتر و تسویه گردید و حدود ۲۳۰۰ میلیارد تومان از املاک  تعاونی باقی مانده است ( تقریبا معادل سود کسر شده از سپرده گذاران ) که پس از فروش با تصمیم هیئت تصفیه و بانک مرکزی در مورد آن اقدام خواهد شد 

جزئیات اموال موجود در اطلاعیه های به آگاهی مشتریان محترم خواهد رسید

Twitter Google+ Facebook
760 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه