تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 169575 تاریخ انتشار : 2 آذر 1400

پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: در معاملات امروز بازار ارزهای دیجیتال، بیت‌کوین به روند نزولی خود ادامه داد و حالا در محدوده ۵۶ هزار دلاری قیمت می‌خورد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از تجارت‌نیوز، در معاملات امروز بازار ارزهای دیجیتال، بیت‌کوین به روند نزولی خود ادامه داد و حالا در محدوده ۵۶ هزار دلاری قیمت می‌خورد. بزرگترین رمزارز بازار اگرچه روز گذشته با رشد مختصری مواجه شده بود و توانسته بود کانال ۵۹ هزار دلاری را بشکند اما این رشد دوام چندانی نداشت. اتریوم هم با افتی ۱۵ درصدی نسبت به سقف تاریخی خود مواجه شد. اتریوم حالا در محدوده ۴۱۵۰ دلاری معامله می‌شود. با این حال با وجود اصلاحات قیمتی بازار ،محصولات سرمایه‌گذاری رمزارز در هفته گذشته با ورود پول مواجه شده بود.

سرمایه‌گذاران نهادی نسبت به اصلاح قیمتی اخیر بازار رمزارزها سردرگم هستند، این در حالی است که ورود سرمایه به بازار رمزارزها در هفته گذشته ۱۵۴ میلیون دلار بوده است. هفته گذشته قیمت بیت‌کوین افتی ۱۲ درصدی داشت. این ارز دیجیتال در صدر ورود سرمایه بوده و جریان ورودی به صندوق‌های مدیریت سرمایه ۱۱۴ میلیون دلار بوده است. ETFهای بازشده اخیر در آمریکا بیش از ۹۰ درصد از جریان ورودی به بیت‌کوین را شامل می‌شود.

سرمایه‌گذاری روی محصولات اتریوم هم در هفته گذشته ۱۴ میلیون دلار بوده است تا طی چهار هفته میزان پول ورودی به این رمزارز به بیش از ۸۰ میلیون دلار برسد. تونی سایکامور تحیلیگر بازار سیتی ایندکس در این رابطه نوشت : « شکست سطح مقاومتی ۳۸۵۰ دلاری منجر به سقوط بیشتر این رمزارز شده و احتمال بازگشت به سطح ۲۶۵۰ دلاری را بیشتر می‌کند.»

با این حال قراردادهای آتی بیت‌کوین و اتریوم نشان از ثبات نسبی در بازار و فروکش کردن جو منفی حاکم بر بازار دارد.

کاردانو نیز در این هفته برای نخستین بار در این ماه شاهد خروج ۲٫۱ میلیون دلار سرمایه بود، از سوی دیگر سوالانا هم با ورود ۸٫۵ میلیون دلاری نقدینگی مواجه شد. از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا به امروز بیش از ۱۷۳ میلیون پول وارد محصولات مرتبط به سولانا شده که در مقایسه با ورود سرمایه ۱۰۶ و ۱۰۲ میلیون دلاری پولکادات و کاردانو رقم بزرگی است.

Twitter Google+ Facebook
152 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه