تبلیغات
میزان سود سپرده قانونی
موضوعدرصد
روزشمار8
کوتاه مدت11
سالیانه15
بیش از یکسالممنوع
دیدنی ها
آخرین اخبار پربازدید ها مهمترین ها
کد خبر : 169590 تاریخ انتشار : 2 آذر 1400
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بانک ملت از طی مراحل رسیدگی به برنامه افزایش سرمایه ۴۵ درصدی از دو محل سود انباشته و اندوخته از سوی سازمان حسابرسی خبر داد.

به گزارش بانک مردم و به نقل از اخباربانک، بانک ملت از طی مراحل رسیدگی به برنامه افزایش سرمایه ۴۵ درصدی از دو محل سود انباشته و اندوخته از سوی سازمان حسابرسی خبر داد.

براین اساس، رضا دولت آبادی مدیرعامل “وبملت” در خصوص وضعیت افزایش سرمایه اعلام کرد: حسب ابلاغ سازمان و پیرو تصویب نامه ۶ مرداد سال ۹۹ هیات مدیره بانک در خصوص افزایش سرمایه به میزان ۹.۲ هزار میلیارد تومان شامل ۸ هزار میلیارد تومان از محل سایر اندوخته ها ( اندوخته تفاوت تسعیر ارز) و مبلغ ۱.۲۹ هزار میلیارد تومان از محل سود انباشته ،چهارم شهریور سال ۹۹ در سامانه کدال منتشر شد.

سازمان حسابرسی در سال ۹۹ ذخایر منظور شده در صورت های مالی برای مالیات، مطالبات مشکوک الوصول و کسری تعهدات اکچوئری را کافی ندانست و افزایش سرمایه پیشنهادی هیات مدیره را تایید نکرد و با توجه به همزمانی با ایام پایان سال و پیش بینی افزایش نرخ تسعیر ارز، مقرر شد پس از تهیه صورت های مالی سال ۹۹ موضوع مجدداً در دستور کار سازمان حسابرسی قرار گیرد.

در صورت‌های مالی سال ۹۹ ذخایر مورد نیاز برای مالیات و مطالبات مشکوک الوصول در حساب ها منظور و متعاقباً درخواست رسیدگی مجدد و اظهار نظر به بازرس قانونی ارسال شد که اکنون توسط سازمان حسابرسی در حال رسیدگی است و به محض دریافت گزارش نسبت به انتشار آن در سامانه کدال جهت اطلاع سهامداران اقدام خواهد شد.

Twitter Google+ Facebook
186 views
نظرات

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید

نام :
ایمیل :
نظر :

پیاده سازی: مکعب، گرافیک : تربچه